Nedorost zemřel jako boháč! Byty, dům, pozemky...

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.08.2020 (05:00)     Sekcia bulvár

Bývalá filmová hvězda Josef Nedorost (†64) zemřel sice sám a v zapomnění, ale rozhodně ne chudý! Vekslák z kultovního filmu Bony a klid totiž podle výpisu z katastru nemovitostí vlastnil v době své smrti celkem pět bytů, jeden dům a dva pozemky. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nedorost z Bony a klid: ZEMŘEL JAKO BOHÁČ! Král nemovitostí: Byty, dům, pozemky...

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.08.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Bývalá filmová hvězda Josef Nedorost (†64) zemřel sice sám a v zapomnění, ale rozhodně ne chudý! Vekslák z kultovního filmu Bony a klid totiž podle výpisu z katastru nemovitostí vlastnil v době své smrti celkem pět bytů, jeden dům a dva pozemky.

 

Tajemství zesnulého »veksláka« Nedorosta: Vypadal jako bezdomovec, zemřel jako boháč!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.08.2020 (16:45)     Sekcia bulvar

Kolegové, kteří se v posledních letech setkali s hercem a dabérem Josefem Nedorostem (†64), nemohli uvěřit tomu, jak moc se změnil. Dokonce prý vypadal i jako bezdomovec. Jenže ve skutečnosti zemřel jako boháč! Co všechno mu říkalo pane?

 

Zemřel herec a dabér Josef Nedorost (✝64)

Zdroj Zdroj: super.cz     31.07.2020 (07:47)     Sekcia bulvar

Ve věku 64 let zemřel v ústraní herec a dabér Josef Nedorost. Jeho tělo bylo nalezeno v bytě v Českých Budějovicích, jak uvedla policie. Příčinu smrti by měla objasnit až nařízená pitva.

 

Pozemky ve Veselí nad Moravou jdou na dračku: Radnice nabídla parcely a bude stavět i byty

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.08.2020 (10:01)     Sekcia bulvar

Veselí nad Moravou začíná být atraktivní lokalitou pro obyvatele. Město na Baťově kanále, které čím dál tím víc láká turisty, začalo prodávat pozemky na výstavbu rodinných domů a bude stavět byty. Zájem je velký.

 

Ruský boháč ve Francii přepadl přes zábradlí: Putinův kritik na následky zranění zemřel

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.12.2022 (14:45)     Sekcia bulvar

Ve Francii zemřel ruský boháč Dmitrij Zelenov. V jednom z domů v Antibes na Azurovém pobřeží přepadl přes zábradlí. Oligarcha měl tvrdě vystupovat proti ruské invazi na Ukrajinu. 

 

Chtějí mě zabít, třásl se před smrtí Nedorost (†64)

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     02.08.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Z veselého charismatického chlapa se stal podivín, měl stihomam, že ho někdo sleduje a chce zabít. Vekslák z filmu Bony a klid Josef Nedorost (†64), který zemřel ve svém českobudějovickém bytě, se měnil před očima a jeho kolegové nestíhali zírat.

 

Šéf veksláků z Bony a klid Josef Nedorost (†64): Bál se, že ho chtějí zabít!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.08.2020 (21:00)     Sekcia bulvar

Z veselého charismatického chlapa se stal podivín, měl stihomam, že ho někdo sleduje a chce zabít. Vekslák z filmu Bony a klid Josef Nedorost (†64), který zemřel ve svém českobudějovickém bytě, se měnil před očima a jeho kolegové nestíhali zírat.

 

Magistrát hodlá s developerem vyměnit pozemky u Invalidovny. Vyrostou tam byty, přesune se učiliště

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.01.2024 (14:52)     Sekcia bulvar

Pražský magistrát plánuje s developerskou firmou Trigema směnu pozemků v okolí stanice metra Invalidovna, kde chce společnost podle dřívějších informací mimo jiné stavět byty. Radní města nedávno schválili návrh memoranda, která stvrzuje zájem města i developera na spolupráci při revitalizaci stanice a jejího okolí. Jeho součástí je i přesun učiliště, které se u metra nachází. Záměr kritizuje opoziční SPD, podle které by se magistrát neměl vzdávat kontroly na pozemky.

 

Revoluce v Brně: Dejte nám pozemky a my za to postavíme nové byty i metro!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.06.2023 (14:00)     Sekcia bulvar

Brno možná našlo cestu, jak získat stovky nových městských bytů, a to bez toho, aby do jejich výstavby muselo investovat obrovské sumy! Stačí, aby věnovalo developerům vhodné pozemky a ti městu za odměnu dají část z nově postavených bytů. Spolupráce by měla začít v lokalitě Špitálka.

 

Praha řeší bytovou krizi. V Radlické vznikne družstevní bydlení, schválili zastupitelé

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.09.2022 (18:16)     Sekcia bulvar

Pozemky v pražské Radlické ulici, na kterých mají být družstevní byty, mohou být zastavěny. Změnu územního plánu, která výstavbu umožní, ve čtvrtek schválili pražští zastupitelé. Dva bloky domů s až 266 byty v Praze 5 mají vyrůst na městských pozemcích jako první projekt podporovaného družstevního bydlení, který vedení metropole schválilo v tomto volebním období. Praha se dlouhodobě potýká s nedostatkem bytů a vysokými nájmy a cenami bytů.

DAŇ Z NEMOVITOSTI: Chalupy, byty, pozemky... 8 rad, jak se nesplést

Nákup za téměř 1,5 miliardy: Budova nákladového nádraží na Žižkově přejde do majetku města

Přepsaný majetek Jiřího Adamce (77): Nezůstalo mu ani věcné břemeno! Totální kontrola v rukou Jany

Zemřel šéf veksláků z Bony a klid Josef Nedorost (†64): Policie násilím otvírala byt!

Česká pošta rozprodává pozemky i budovy, Praha by je chtěla využít na bydlení

První zkušenosti s dramatem čerpal Boháč v Extázi, necudností se však neúčastnil

Památkově chráněné Nákladové nádraží Žižkov: Praha ho koupí za 1,43 miliardy, schválili radní

Zemřel miliardář (†56) přezdívaný zjizvený oligarcha. Kšeftoval dokonce s princem Harrym a Meghan

Nové centrum Vysočan. Náměstí Emila Kolbena vznikne u O2 areny, obklopí ho byty i školy

Park Přátelství bude do léta hotový. Pozemky jsou ale stále vedeny jako stavební, Praha 9 chystá změnu

Bydlení pod zelenou střechou. Praha 7 staví městské byty, dům navrhli Apropos Architects

S kapitánem Kirkem ze Star Treku letěl do vesmíru: Boháč teď zemřel při nehodě letadla

Škatulata s pozemky v Praze 11: Zastupitelstvo schválilo směnu. „Je to nevýhodné,“ zní z opozice

Milionář Steve Bing zemřel po pádu z 27. patra: Před smrtí se usmířil se slavnou milenkou

Brno přikleplo byty družstevníkům: Lidé se báli soudních tahanic

Zemřel Josef Nedorost (†64), šef veksláků z Bony a klid: Před smrtí se změnil k nepoznání!

Šéf veksláků z filmu Bony a klid: Smrt Josefa Nedorosta (†64) řeší POLICEJNÍ PITVA!

Řádů mnichů ve Vyšším Brodě se mají vrátit zabavené pozemky. Ústavní soud zamítl námitky

Mrtvá zvířata i urny! Přemysl z Karviné vyklízí byty zaneřáděné odpadem

Ukrajina na vlastní kůži. Uprchlíkem nechce být nikdo, říká reportér Boháč a popisuje děs i naději

Manželka měla obrat nemocného chotě o pozemky za tři miliony: "Ukecala" i úředníka

Ostrava koupí Emu: Doutnající haldu hlušiny chtějí pro turisty

Sběratel ukryl truhlu zlata za miliony: Nyní zemřel, stejně jako šest hledačů

Družstevní bydlení na Radlické naráží na potíže. Radní se bojí kupčení s místy ve frontě na byty

Velké ztráty jsou i na straně Ukrajiny, nepropadejme nadšení, říká válečný reportér Boháč

Skutečné životy: Veksláka z Bony a klid nakazila kráva! Josef Nedorost skončil kvůli mléku na vozíčku a v depresích

Nová základka v Praze 5: Magistrát převede pozemky na radnici, schválili radní

Magistrát koupí byty od Prahy 3. Opozice: Nesouhlasíme, jde to proti smyslu

Nájem za pozemky v Česku? „Moskva podnikne kroky,“ hrozí Zacharovová. Lipavský poslal ostrý vzkaz

Na Zátiší v Plzni roste 18 městských domů s malometrážními byty: Nájem? 50 Kč za m2!

Překvapení v Brně: O družstevní byty není zájem!

Pozemky, vily, byty… do čeho vráželi peníze obvinění z korupční kauzy FN Motol? Budinský má stovky pozemků, Ludvík jen sdílí

Panelák hrůzy v Bohumíně, kde zemřelo 11 lidí: Byty jsou jako nové, nájemníci se vrátit nechtějí

Chátrající barabizna v Plzni zmizí! Budou tu byty po záchranáře

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy