Létající Belgičan Van Aert předvedl drtivý finiš, Sagan přišel o zelený dres!

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2020 (12:23)     Sekcia sport

Wout Van Aert z týmu Jumbo Visma zvítězil v 5. etapě slavné Tour de France. V hromadném finiši po 183 kilometrech z Grapu do Privasu měl famózní Belgičan nejvíce sil. Žlutý dres lídra závodu uhájil domácí cyklista Julian Alaphilippe. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Ztráty favoritů na Tour! Alaphilippe už není lídrem, Sagan přišel o zelený dres

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2020 (12:23)     Sekcia sport

Trojnásobný mistr světa v cyklokrosu Wout Van Aert z týmu Jumbo Visma zvítězil v 5. etapě slavné Tour de France. V hromadném finiši po 183 kilometrech z Grapu do Privasu měl famózní Belgičan nejvíce sil a odrazil nápor Nizozemce Ceese Bola. Domácí favorit Julian Alaphilippe přišel o žlutý trikot po 20sekundové penalizaci za nepovolené občerstvování v závěru etapy a v celkovém pořadí se propadl až na 16. pozici. Novým lídrem je Adam Yates. Peter Sagan projel cílem čtvrtý za Irem Samem Bennettem, který slovenského rychlíka vysvlékl ze zeleného trikotu pro nejlépe bodujícího jezdce.

 

Jedenáctou etapu Tour ovládl Belgičan van Aert, žlutý dres udržel Pogačar

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.07.2021 (18:25)     Sekcia sport

Předvedl další ukázku své všestrannosti. Je trojnásobným mistrem světa v cyklokrosu, na silnici konkuruje nejlepším sprinterům a tentokrát předčil i všechny vrchaře. Wout van Aert ze stáje Jumbo-Visma opanoval jedenáctou etapu Tour de France s dvojitým výjezdem na Mont Ventoux. Tadej Pogačar z UAE Emirates udržel žlutý dres.

 

Drtivý finiš vynesl Dynamu výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2022 (17:43)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic prohrávali chvíli před koncem předehrávky 51. kola extraligy doma s Litvínovem 3:5, pak ale přišel jejich drtivý finiš. Nejprve dovedli dvěma zásahy duel s Vervou do prodloužení. Tam pak zásluhou přesilovkové trefy Kousala urvali vítězství na svou stranu a v aktuální tabulce se přiblížili Hradci Králové na dva body.

 

Drtivý finiš Pardubic vynesl Dynamu výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2022 (17:43)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic prohrávali chvíli před koncem předehrávky 51. kola extraligy doma s Litvínovem 3:5, pak ale přišel jejich drtivý finiš. Nejprve dovedli dvěma zásahy duel s Vervou do prodloužení. Tam pak zásluhou přesilovkové trefy Kousala urvali vítězství na svou stranu a v aktuální tabulce se přiblížili Hradci Králové na dva body.

 

Časovku na Paříž-Nice ovládl Belgičan Van Aert a vede

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2022 (16:41)     Sekcia sport

Časovku na cyklistickém závodu Paříž-Nice ovládl Belgičan Wout van Aert a po čtvrté etapě oblékl žlutý dres lídra. Za Van Aertem dnes dojeli jeho kolegové ze stáje Jumbo-Visma Slovinec Primož Roglič a Australan Rohan Dennis. Zdeněk Štybar ztratil na vítěze téměř dvě minuty a v průběžném pořadí klesl ze sedmého na 25. místo.

 

Etapu plnou pádů na Tour ve spurtu ovládl Ir Bennett, Sagan přišel o zelený trikot

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.09.2020 (13:40)     Sekcia sport

Desátou etapu slavné Tour de France vyhrál irský cyklista Sam Bennett, když byl nejrychlejší v závěrečném spurtu 168,5 kilometru dlouhé etapy. Třetí proťal cílovou metu slovenský rychík Peter Sagan, jenž ale přišel o zelený trikot.

 

Van Aert dospurtoval pro druhý triumf na letošní Tour

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.09.2020 (13:10)     Sekcia sport

Belgičan Wout Van Aert si připsal druhý triumf na letošní Tour de France, ovládl finiš velké skupiny v závěru sedmé etapy před Edvaldem Boassonem Hagenem. Peloton čekalo z velké části rovinatých 168 kilometrů z Millau do Lavauru. Potvrdily se předpoklady, ke slovu se dostali spurteři v hromadném dojezdu.

 

Školácká chyba. Jak van Aert předčasně slavil: Stydím se i kvůli práci týmu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.06.2022 (11:30)     Sekcia sport

Jeden triumf už na letošním Dauphiné má. Ten druhý měl přidat v úterý. Jenže… „Předvedl jsem školáckou chybu. Je to ostuda,“ hlesl Belgičan Wout van Aert. Těsně před cílovou čárou třetí etapy zvedl ruce do vzduchu, mezitím se ale před něj dostal Francouz David Gaudu.

 

Belgický triumf na Tour! Po úniku slaví etapové vítězství Van Aert

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.07.2021 (11:36)     Sekcia sport

Jedenáctou etapu Tour de France, v níž cyklisté během 199 kilometrů ze Sorgues do Malaucene dvakrát vystoupali na ikonický vrchol Mont Ventoux, vyhrál po sólovém úniku Belgičan Wout van Aert. Žlutý dres vedoucího závodníka průběžné celkové klasifikace udržel obhájce prvenství Slovinec Tadej Pogačar, který dojel do cíle středeční horské etapy čtvrtý.

 

Sagan v pasti? Plácá se s tím v Boře ve spurtech sám, říká Svorada

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2020 (12:00)     Sekcia sport

Peter Sagan se tento týden opět ocitl na Tour v centru dění i diskuzí. Proto, že zelený dres lídra bodovací soutěže, který mu tolikrát říkal Pane, se slovenskému cyklistovi vzdaluje. A proto, že ho rozhodčí opět jednou diskvalifikovali. Což spolu vlastně souvisí.

Smolař se dočkal a slaví na Tour etapové vítězství! Sagan přišel o zelený trikot

Hromadný spurt na úvod Dauphiné vyhrál Van Aert

Časovku na Paříž-Nice ovládl Van Aert a jde do vedení, Štybar se propadl

Klasiky jsou zpět a s nimi i Van Aert. Suverénní Belgičan ovládl Omloop

Belgický triumf na Tour! Po úniku slaví Van Aert

Stále zelený Sagan? Ne, slovenskou modlu vysvlékl na Tour bývalý parťák

Belgický triumf na Tour! Po úniku slaví Van Aert, mistr světa skončil v sanitce

V hromadném spurtu páté etapy dominoval Van Aert, Alaphilippe přišel po penalizaci o žlutý trikot

Ani ručník v přehazovačce ho nezastavil. Van Aert je zpět, už zase vítězí

Unikátní kousek, zelený dres zářil v horách! Van Aert slaví velké vítězství

Mohl jsi nás poslat do nemocnice, kritizuje soupeř Sagana. Slováci jsou ale ublížení

Cyklokrosovou premiéru v Dublinu vyhráli Van Aert a Van Empelová

Debutant Tour de France Van der Poel předvedl drtivý finiš a vysvlékl Alaphilippa ze žlutého

TOUR ONLINE: Cíl se blíží! Uplatní Sagan drtivý finiš?

Poslední etapa Tirrena: Pogačar celkovým vítězem, Van Aert ovládl časovku

Premiéru SP cyklokrosařů v irském bahně vyhráli van Aert a van Empelová

Drtivý finiš vynesl Pardubicím výhru

Van Aert se potil v „horkém křesle“. Pouze vedrem, soupeři na něho neměli

Van Aert si v Bretagne Classic dospurtoval pro devátou výhru v sezoně

Van Aert ujel Van der Poelovi a potřetí vyhrál Světový pohár v cyklokrosu

Cyklokrosař Boroš dojel na SP v Dendermonde patnáctý, vyhrál Van Aert

Van Aert vyhrál na Tour druhou etapu, Sagan je zpátky v zeleném trikotu

Umí i na sněhu. Univerzál Van Aert vyhrál závod SP v cyklokrosu ve Val di Sole

Van Aert se rozloučil s cyklokrosovou sezonou výhrou na SP v Benidormu

Van Aert měl z Kusse husí kůži. Vacek málem využil obhájcovu velkorysost

Van der Poel upadl a poprvé nevyhrál, cyklokros v Benidormu ovládl Van Aert

Sagan podruhé v kariéře vyhrál etapu na Giru. Růžový dres udržel Bernal

Van Aert na SP v Zonhovenu jasně porazil Van der Poela, Boroš byl šestnáctý

Van Aert v Zonhovenu jasně porazil Van der Poela, Boroš byl šestnáctý

Van Aert porazil na cyklokrosovém SP v Dendermonde debutujícího Van der Poela

Marný finiš, Hokejisté Litvínova slavili v Plzni po pěti letech

Van Aert dospurtoval pro druhý triumf na letošní Tour. Pogačar ztratil třetí místo

Jumbo opět slaví. V hromadném spurtu páté etapy dominoval Van Aert, ve žlutém zůstává Alaphilippe

Změna. Van Aert bude oproti původním plánům startovat na mistrovství světa v cyklokrosu

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy