Jedu jako mašina. Mým snem je titul v Oktagonu, touží po úspěchu Pudilová

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2021 (06:37)     Sekcia sport

Prosinec výhra, leden výhra. Taková je MMA statistika Lucie Pudilové pod organizací OKTAGON MMA. V sobotu porazila Martu Waliczekovou z Polska na body. Nyní si dá česká zápasnice týden volna, poté se vrátí zpět do přípravy. „Zápas byl přesně takový, jaký jsem ho předpokládala. Věděla jsem, že bude chtít pracovat z ústupu. Věděla jsem, že si to budu muset vydřít, věděla jsem, že to bude bolet,“ vrátila se šestadvacetiletá zápasnice k víkendu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

"No name" chce v Oktagonu ukončit kariéru Vémolovi, Pudilová zabojuje o reputaci

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.12.2020 (12:46)     Sekcia sport

Na dnešním Oktagonu 19 v Brně se do klece postaví Karlos Vémola i Lucie Pudilová.

 

Pudilová v Oktagonu poprvé prohrála, prozatimní titul získal Krištofič

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.07.2021 (01:53)     Sekcia sport

Přední česká MMA bojovnice Lucie Pudilová prohrála na pražské Štvanici s Brazilkou Talitou Bernardovou a zaznamenala tak první nezdar pod hlavičkou organizace Oktagon. V hlavním duelu sobotního galavečera, který se konal pod širým nebem na centrálním dvorci tenisového areálu za přítomnosti několika tisíc fanoušků, porazil Slovák Samuel Krištofič polského soupeře Marcina Naruszczku a získal prozatímní pás šampiona ve střední váhové kategorii.

 

Návrat domů. Bojovnice Pudilová se vrací do Oktagonu

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2024 (14:05)     Sekcia sport

Návrat je zpečetěn. Ještě nedávná bojovnice slavné zámořské ligy UFC, Češka Lucie Pudilová se vrací do domácí organizace Oktagon MMA, která pro ni rovnou přichystala bitvu short-notice. Příbramská rodačka se představí již 21. září na galavečeru Oktagon 61 v Brně, kde si to o pozici titulové vyzyvatelky bantamové váhy rozdá s Norkou Cecilií Bolanderovou. „Jsem ráda, ale zároveň jsem i dost překvapená,“ řekla Pudilová pro Sport.cz.

 

Pudilová se vrací do Oktagonu. První Češka v UFC bude zápasit už v Brně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2024 (14:29)     Sekcia sport

Je to teprve pár týdnů, co skončila v prestižní americké organizaci UFC. Teď se MMA zápasnice Lucie Pudilová vrací domů. Podepsala smlouvu s česko-slovenskou organizací Oktagon MMA a nejbližší zápas ji čeká už v sobotu 21. září v Brně.

 

Ruská mašina se stále nezadřela, nikdy se nevzdává

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2020 (16:08)     Sekcia sport

Zdá se to až neuvěřitelné, ale tahle ruská mašina stále jede, navíc na nejvyšší úrovni. Zápasníkovi MMA Alexeji Olejnikovi je 43 let a za pár hodin si dá v Las Vegas další zápas v UFC, mezi elitou, tam kam se chtějí prodrat o dvacet let mladší. Bude bojovat o svoji šedesátou výhru v tomto sportu! Na druhé straně oktagonu bude stát Derrick Lewis.

 

Vémola v Oktagonu ztrestal Ďatělinku v prvním kole, Pudilová vládla na body

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     27.03.2021 (23:47)     Sekcia sport

Bojovník MMA Karlos Vémola bez problémů porazil v hlavním zápase akce Oktagon 22 v Brně Slováka Milana Ďatelinku. Duel, před kterým nesplnil váhový limit a přišel kvůli tomu o mistrovský pás organizace ve střední váze, ukončil Vémola již v prvním kole. Soupeře přinutil, aby se vzdal. Nejlepší Češka v MMA Lucie Pudilová porazila jednoznačně na body Maiju Suotamaovou z Finska.

 

Bojovnice Pudilová má po konci v UFC jasno. Brzo dojde ke klíčové schůzce

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2024 (07:03)     Sekcia sport

Na konci července se podruhé rozloučila s prestižní bojovou značkou UFC, aby v těchto dnech už měla ve své hlavě rozhodnuto, kam povedou její další kariérní kroky. „Jasno mám, ale zatím není nic domluveného,“ poodkrývá v rozhovoru pro Sport.cz třicetiletá česká bojovnice Lucie Pudilová, v jejímž případě by například dával smysl návrat do domácího Oktagonu MMA. Koneckonců v nejbližší době má dojít i ke schůzce, na jejímž konci by mohl být podpis kontraktu.

 

ONLINE: Oktagon v 02 areně vrcholí. Vémola se proti Fleurymu trápí, Pudilová padla

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2024 (17:45)     Sekcia sport

V pražské O2 areně se koná MMA turnaj Oktagon 65. Součástí nabitého programu je i zápas Karlose Vémoly, který hájí titul polotěžké váhy Oktagonu proti Willovi Fleurymu. Vrcholem galavečera je finále Tipsport Gamechangeru mezi Slovákem Ronaldem Paradeiserem a Belgičanem Losenem Keitou. Průběh turnaje sledujte prostřednictvím online reportáže.

 

Kinclův velký návrat pro titul: Šach mat, Vémolo. V Oktagonu je nový král

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2021 (09:59)     Sekcia sport

Přední český MMA zápasník Patrik Kincl se po více než dvou letech vrací domů. Ač měl původně zamířit ke konkurenci, nakonec se dohodl s organizací Oktagon. Kincl nahradí zraněného Karlose Vémolu a 30. prosince se utká se Slovákem Samuelem Krištofičem o titul střední váhy. „V Oktagonu je nový král,“ ohlásil v narážce na Vémolovu oblíbenou frázi.

 

Po slzách přijde boj. Češka se po rodinné tragédii vrací do klece

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2024 (06:31)     Sekcia sport

Když se v září na turnaji v Brně úspěšně vrátila do organizace Oktagon MMA, byla zkušená Lucie Pudilová štěstím bez sebe. O zhruba měsíc později přišla o poznání bolestnější zpráva, po dopravní nehodě přišla o milovaného mladšího bratra. Někdejší bojovnice slavné UFC nyní prožívá psychicky nejnáročnější období života, k tomu všemu ji už 29. prosince v pražské O2 areně čeká bitva o šampionský titul. „Chci vyhrát, abych titul následně mohla darovat,“ povídá Pudilová v rozhovoru pro Sport.cz.

Odkládaný comeback je tu! Pudilová po UFC zažije Oktagon

Vémola na Oktagonu v Liberci uškrtil Matavaa. Titul bere Magard, Škvor padl

Další rána pro české barvy. Z UFC se pakuje také bojovnice Pudilová

Brož na Oktagonu v Německu opět slavil a vyzval Eckerlina: Srdcař jako já!

Dřina a sparingy v Bratislavě. Pudilová vsadila na československý dril

Jediná Češka v UFC touží po titulu: Obětovala jsem vše, chci ukazovat dominanci. Koho vidí mezi elitou?

Česká MMA bojovnice Pudilová po červencové porážce končí v UFC

Senzační titul na dosah. Jak blízko jsou Schick a spol. k historickému úspěchu?

"Jeden z nejtěžších zápasů, dala jsem do toho všechno." Pudilová vybojovala 10. výhru

Jak se Vémola s Gottem v uších stal opět králem. Blíží se odveta s Attilou?

"Dejte mi pořádného soupeře." Vémola dominoval, Pudilová zápasila v emocích

Pudilová se v polovině listopadu představí v UFC proti Pérezové

Mašina opět v UFC udeřila. Pak Nurmagomedov oznámil konec a hodil rukavice na podlahu

Pudilová klíčový zápas nezvládla. V UFC má další prohru

Pudilová se při návratu do UFC střetne v srpnu s Číňankou Wu Ja-nan

Česká bojovnice MMA Pudilová se po dvou letech vrací do UFC

"Baba Jaga" vydržela dvě minuty. Vémola jasně porazil Mikuláška, uspěla i Pudilová

Nezastavitelná Brazilka, soupeřce nedala šanci. Roste nová hvězda?

Asi mě bude chtít zabít, ale já mám teď rychlejší a tvrdší údery, vzkazuje Pudilová

Město perníku přivítá OKTAGON! Kdo se stane šampionem bantamové váhy?

Oktagon ve Frankfurtu nabídne i souboj o ženský titul, vrací se Jungwirth

Vyrovnaný průběh, kontroverzní výsledek. Pudilová v UFC prohrála na body

Restart v době covidu a s trenérem v Las Vegas. Pudilová zbrojí na policistku

Pudilová se vrací mezi elitu. S UFC se domluvila na dalším zápase

Ženská tvrdost v kleci. Jeden z nejšílenějších zápasů, žasne organizace

Kincl už zná svého soupeře. O titul se neutká s Vémolou, ale s Čepem

Pudilová zpět v UFC. V kleci už nejedná bezmyšlenkovitě a trénuje s McGregorem

Muradov shrábnul miliony a v Oktagonu pomýšlí na titul. Jsem připraven, hlásí

Slavia potká legendu. Vieira předběhl dobu, jako trenér usiloval o Koláře

Pudilová odmítla Oktagon, nová soupeřka ale neví, že má z Francie dorazit

Jsem šampionkou i bez titulu, říká Pudilová. Chce zničit veteránku UFC

Pudilová vlétla zpět do UFC. Číňanku ukončila lokty ve 2. kole

Měla jsem mít v UFC další smlouvu, říká Pudilová. Teď zápasí v Česku

Pudilová si v UFC připsala další nezdar, s Carolinovou prohrála na body

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy