Hvězdný Van der Poel odstoupil kvůli nemoci ze závodu Kolem Švýcarska

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.06.2021 (14:05)     Sekcia sport

Hvězdný cyklista Mathieu van der Poel odstoupil před dnešní 6. etapou kvůli nemoci ze závodu Kolem Švýcarska. Jeho tým odůvodnil rozhodnutí stáhnout šestadvacetiletého Nizozemce lehkým nachlazením. Van der Poel nechtěl riskovat i s ohledem na blížící se Tour de France a olympiádu v Tokiu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Van der Poel vede po druhém etapovém vítězství závod Kolem Švýcarska

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.06.2021 (19:14)     Sekcia sport

Nizozemský cyklista Mathieu van der Poel vybojoval na závodu Kolem Švýcarska druhé vítězství za sebou a ujal se vedení v průběžném pořadí. V závěru dnešní kopcovité třetí etapy vyhrál hromadný spurt před Francouzi Christophem Laportem a Julianem Alaphilippem.

 

Van der Poel s celým týmem končí kvůli covidu v závodu v Emirátech

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.02.2021 (12:21)     Sekcia sport

Vítěz úvodní etapy Mathieu van der Poel s celým týmem Alpecin-Fenix odstoupili kvůli pozitivnímu testu na covid u jednoho člena z cyklistického závodu Kolem Spojených arabských emirátů. Hvězdný nizozemský jezdec v neděli tři týdny po zisku čtvrtého titulu mistra světa v cyklokrosu ovládl spurt dvacetičlenné skupiny, ale místo dalšího závodění musí do karantény.

 

Covid řádí v závodu Kolem Švýcarska. Z pelotonu odstoupil celý tým Jumbo-Visma

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.06.2022 (11:37)     Sekcia sport

Cyklistický závod Kolem Švýcarska opustil před startem čtvrteční páté etapy celý tým Jumbo-Visma, v jehož řadách se objevila nákaza covidem-19. Kdo měl pozitivní test, stáj neuvedla. Kvůli koronaviru odstoupil také lídr Ineos Grenadiers Brit Adam Yates a další čtyři jezdci.

 

Cyklistický tým Jumbo-Visma odstoupil kvůli covidu ze závodu Kolem Švýcarska

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.06.2022 (11:37)     Sekcia sport

Cyklistický závod Kolem Švýcarska opustil před startem dnešní páté etapy nizozemský tým Jumbo-Visma, v jehož řadách se objevila nákaza covidem-19. Kdo měl pozitivní test, stáj neuvedla.

 

Van der Poel s celým týmem kvůli covidu v SAE nepokračují

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.02.2021 (12:27)     Sekcia sport

Vítěz úvodní etapy Mathieu van der Poel s celým týmem Alpecin-Fenix odstoupili kvůli pozitivnímu testu na covid u jednoho člena z cyklistického závodu Kolem Spojených arabských emirátů. Hvězdný nizozemský jezdec v neděli tři týdny po zisku čtvrtého titulu mistra světa v cyklokrosu ovládl spurt dvacetičlenné skupiny, ale místo dalšího závodění musí do karantény.

 

Cyklokrosový suverén Van der Poel si musel dát pauzu kvůli bolavým žebrům

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.01.2025 (15:58)     Sekcia sport

Mathieu van der Poel si vinou zranění musel dát neplánovanou pauzu od cyklokrosu. Kvůli bolesti žeber hvězdný Nizozemec nestartoval v dnešním závodu v Baalu a nejistá je také jeho účast v pátek v Koksijde.

 

Van der Poel absentuje se zraněnými žebry, narazil do tyče od plůtku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.01.2025 (16:35)     Sekcia sport

Mathieu van der Poel si vinou zranění musel dát neplánovanou pauzu od cyklokrosu. Kvůli bolesti žeber hvězdný Nizozemec nestartoval ve středečním závodu v Baalu a nejistá je také jeho účast v pátek v Koksijde.

 

Štybar odstoupil kvůli nemoci z cyklistického závodu Kolem Norska

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.05.2022 (12:31)     Sekcia sport

Český cyklista Zdeněk Štybar nenastoupí do dnešní druhé etapy závodu Kolem Norska. Jezdec stáje Quick-Step-Alpha Vinyl se necítí zdravotně v pořádku a po konzultaci s lékaři se rozhodl odstoupit. Oznámili to zástupci týmu na twitteru.

 

Woods kvůli nemoci odstoupil ve druhém kole z vlastního turnaje PGA Tour

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2024 (09:39)     Sekcia sport

Hvězdný americký golfista Tiger Woods odstoupil kvůli nemoci ve druhém kole z turnaje v Pacific Palisades okruhu PGA, na který se vrátil po desetiměsíční pauze. Osmačtyřicetiletý vítěz 15 majorů ve čtvrtečním prvním kole zahrál jednu ránu nad par, ale o den později boj o cut vzdal.

 

Van der Poel doléčil záda a míří na MS. Šance na úspěch nám roste, těší kouče

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2021 (10:21)     Sekcia sport

Mathieu van der Poel se po problémech se zády představí na mistrovství světa v silniční cyklistice v Belgii. Šestadvacetiletý hvězdný Nizozemec nezávodil na silnici od začátku července, kdy odstoupil z Tour de France, aby se mohl připravil na olympijský závod horských kol. V Tokiu nakonec po pádu nedojel.

Kolem Švýcarska už bez Yatese či Kusse, peloton pročesal koronavirus

Covid dál decimuje závod Kolem Švýcarska. Končí i jeho lídr Vlasov

Van der Poel ovládl úvodní spurt v Lucembursku a naznačil formu před MS

Závod Kolem Švýcarska drtí covid. Končí další tři stáje i lídr

Cyklista Kopecký kvůli nemoci odstoupil ze závodu Kolem Turecka

Alaphilippe znovu v problémech. Kvůli covidu odstoupil ze závodu Kolem Valonska

Ze závodu Kolem Valencie odstoupili kvůli covidu i cyklisté Jumbo-Visma

Krátkou časovku na úvod závodu Kolem Švýcarska vyhrál Lampaert

Costa přišel za bránění soupeři ve spurtu o výhru v etapě závodu Kolem Švýcarska

Čtvrtou etapu závodu Kolem Švýcarska ovládl veterán Impey

Úvodní etapu závodu Kolem Švýcarska vyhrál ve spurtu nečekaně Williams

Úvodní etapu cyklistického závodu Kolem Švýcarska vyhrál nečekaně Williams

Van der Poel byl před silničním závodem MS zatčen kvůli slovní potyčce

Sagan se po nemoci a dlouhém trápení dočkal vítězství v etapě Kolem Švýcarska

Evenepoel věnoval výhru v sedmé etapě Kolem Švýcarska zesnulému Mäderovi

Brit Thomas ovládl závod Kolem Švýcarska

Poslední horská etapa Kolem Švýcarska patřila Pinotovi, novým lídrem je Higuita

Van der Poel se na MS chystal v Lucembursku, celkově skončil druhý

Van der Poel vítězí i na silnici, ovládl úvodní etapu v SAE

Träen vyhrál v dojezdu do Gotthardského průsmyku etapu závodu Kolem Švýcarska

Carapaz udržel v časovce průběžné vedení v závodu Kolem Švýcarska

Po kamenné lavině byla páteční etapa závodu Kolem Švýcarska zkrácena

Nys slaví etapový vavřín v závodu Kolem Švýcarska, novým lídrem je Bettiol

Sagan ovládl třetí etapu závodu Kolem Švýcarska

Van der Poel oplatil na klasice E3 v Harelbeke Van Aertovi loňskou porážku

Nys vyhrál třetí etapu závodu Kolem Švýcarska, novým lídrem je Bettiol

Čtvrtou etapu závodu Kolem Švýcarska ovládl Impey

Nemocný Štybar odstoupil ze závodu Paříž-Nice, novým lídrem je Roglič

Těžké pády? Největší riziko představují sami jezdci. I já, přiznal šampion

Van der Poel vyhrál závod Kolem Flander

Bittner vybojoval čtvrté místo v hromadném spurtu 2. etapy závodu Kolem Švýcarska

Úvodní časovku závodu Kolem Švýcarska vyhrál domácí Küng před Evenepoelem

Po kamenné lavině museli pořadatelé závodu Kolem Švýcarska zkrátit dnešní etapu

Hvězdný souboj na Strade Bianche. Van der Poel udolal Alaphilippa i Bernala

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy