Měsíc po hokejovém MS tragicky zemřel mladý lotyšský brankář Kivlenieks

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.07.2021 (15:41)     Sekcia sport

Riga - Zemřel lotyšský hokejový brankář Matiss Kivlenieks, který startoval na nedávném světovém šampionátu v Rize. Gólmanovi, jenž odchytal osm zápasů v NHL za Columbus, bylo 24 let.... celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Měsíc po hokejovém MS v Rize tragicky zemřel lotyšský brankář Kivlenieks

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.07.2021 (15:45)     Sekcia sport

Šokující zpráva zasáhla (nejen) lotyšský hokej. Brankář Matiss Kivlenieks, který hrál na nedávném světovém šampionátu v Rize, zemřel po nešťastné nehodě.. Gólmanovi, jenž odchytal osm zápasů v NHL za Columbus, bylo 24 let. O jeho úmrtí informovala lotyšská hokejová federace a vedení Columbusu, podle kterého si Kivlenieks při nešťastném pádu poranil hlavu. Život mu nezachránili ani přivolaní záchranáři.

 

Neštěstí pro světový hokej. Tragicky zemřel mladý brankář, který chytal i na mistrovství světa či v NHL

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.07.2021 (15:51)     Sekcia sport

Zemřel lotyšský hokejový brankář Matiss Kivlenieks, který startoval na nedávném světovém šampionátu v Rize. Gólmanovi, jenž odchytal osm zápasů v NHL za Columbus, bylo 24 let. O jeho úmrtí informovala lotyšská hokejová federace a vedení Columbusu, podle kterého si Kivlenieks při nešťastném pádu poranil hlavu. Život mu nezachránili ani přivolaní záchranáři.

 

Talentovaný brankář Lotyšů zemřel. Na MS vychytal Kanadu, v NHL hrál za Columbus

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.07.2021 (14:12)     Sekcia sport

Zemřel lotyšský hokejový brankář Matiss Kivlenieks, který na letošním šampionátu v Rize vychytal pozdější mistry světa z Kanady.

 

Tragédie. Zemřel mladý gólman, který na letošním MS vychytal Kanadu

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.07.2021 (15:26)     Sekcia sport

Obrovská tragédie otřásla hokejovým světem. V pouhých 24 letech náhle zemřel gólman Columbusu a národního týmu Lotyšska Matiss Kivlenieks. V pondělí o tom informoval lotyšský hokejový svaz. Příčina smrti zatím není známá. Kivlenieks o sobě dal nejvíce vědět na letošním mistrovství světa, kde vychytal vítězství nad Kanadou 2:0.

 

Tragédie. Ve 43 letech zemřel bývalý fotbalový reprezentant

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.08.2022 (15:52)     Sekcia sport

Lotyšský fotbalový reprezentant Andrejs Rubins v 43 letech zemřel. Zprávu o nenadálém úmrtí bývalého záložníka s více než sto starty za národní tým zveřejnil bez bližších podrobností lotyšský svaz na webu.

 

Pocta pro zesnulého Kivleniekse. Budu hrát s jeho číslem, řekl Dubois

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.08.2021 (11:31)     Sekcia sport

Brankář hokejového Columbusu Matiss Kivlenieks zemřel na začátku července za tragických okolností. Odkaz odvážného Lotyše v NHL neupadne v zapomnění. Připomene ho bývalý spoluhráč Pierre-Luc Dubois, který bude nastupovat s jeho nejvýraznějším poznávacím znamením - číslem 80.

 

Smutek v Pardubicích. Zemřel moderátor domácích zápasů Dynama

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.01.2025 (11:56)     Sekcia sport

Jen osm dní poté, co na hokejovém stadionu v Pardubicích tragicky zemřel fanoušek, zasáhla východočeský klub další smutná zpráva. Zemřel moderátor domácích zápasů Dynama Jiří Vondra, třetí celek extraligy to ve středu večer oznámil na svých webových stránkách.

 

Motoristický svět zasáhla tragédie, zemřel mladý závodník

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.06.2020 (23:09)     Sekcia sport

Fanoušci motorismu smutní. Ben Godfrey, britská superbiková hvězda, zemřel po havárii v Donington Parku. Pětadvacetiletý motocyklový profesionál se účastnil závodu No Limits Trackdays, po srážce s dalším ze závodníků ošklivě upadl a na následky nehody zemřel. „Skončilo to tragicky. Utrpěl vážná zranění a navzdory okamžité lékařské pomoci přímo na trati zemřel," uvádí se v prohlášení pořadatelů.

 

Tragédie v Polsku. Při tréninku zemřel fotbalový brankář Hempe, utopil se v řece

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2024 (17:19)     Sekcia sport

Smutná zpráva zasáhla v úterý polský fotbal. Teprve ve věku 32 let tragicky zemřel brankář třetiligového týmu Noteć Czarnków Mateusz Hempe. Podle informací se gólman, jenž byl součástí i reprezentačního týmu neslyšících, snažil během tréninku vylovit míč, který skončil v řece. Stáhl ho však silný proud. O úmrtí informoval klub na svých sociálních sítích.

 

Tragédie. Chytil penaltu, záhy zemřel

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2023 (22:11)     Sekcia sport

Chycenou penaltou rozradostnil spoluhráče, vzápětí ale přišly emočně mnohem vypjatější chvíle a tragický konec: pád do bezvědomí, smrt. Pětadvacetiletý brankář Arne Espeel z amatérského belgického týmu Winkel Sport B zemřel o víkendu poté, co se mu na hřišti udělalo nevolno.

Bratříčku, chybíš. V Lotyšsku postrádají statečného mladíka Kivleniekse

Bývalý žokej Hurt tragicky zemřel na 38. narozeniny

Tragédie v Bergamu. Mladý fotbalista zemřel na mozkové aneurysma, bylo mu 19 let

Důsledek tepla? Lotyšský gólman shodil sedm kilo a skončil v nemocnici. Nebyl sám

Tragický konflikt! Po přestřelce v baru zemřel elitní zápasník MMA

Lotyšský gólman Merzlikins prodloužil o pět let kontrakt s Columbusem

Zemřel mladý parahokejista. Od Jágra slyšel: Máš můj ohromný respekt

I přes zákaz vlády míří do Ruska. KHL je nejlepší řešení, říká lotyšský brankář

Fotbalový fanoušek tragicky zemřel. Policie zkoumá kamerové záznamy

Tragédie. Mladý reprezentant zemřel při autonehodě, zůstala po něm manželka a dvě malé děti

Běloruský akrobatický lyžař Gustik tragicky zemřel, na silnici ho srazilo auto

Lotyšský biatlonista přijde o titul mistra Evropy, zmeškal dopingové kontroly

Zemřel brankář Tony Esposito, legenda hokejového Chicaga

NHL oplakává inovátora. Zemřel bývalý brankář David Dryden

Tragédie. Mladý běžec zemřel, kolaps přišel minutu před cílem

Mladý slovenský reprezentant Babič tragicky zahynul

Brankář Van Damme zemřel po boji s leukémií, bylo mu 28 let

Obrovská tragédie. Mladý fotbalista vletěl do drátů vysokého napětí, zraněním podlehl

Basketbalisty Nymburka povede lotyšský trenér Štelmahers

Zemřel šampion Lusis. Život oštěpařské legendy přervala rakovina

Brankář fotbalistů Cercle Bruggy zemřel ve 28 letech na leukémii

Lotyšský hokejový útočník Dzierkals odešel z Plzně do Českých Budějovic

Malý si pochroumal koleno, Lovosice posílil lotyšský reprezentant Strazdinš

Po historickém bronzu na hokejovém MS je dnes v Lotyšsku státní svátek

Lotyšští hokejisté berou na MS čtyři hráče z české extraligy a gólmana z NHL

Tragédie. Dostihový šampion Hurt zemřel po pádu v tréninku

Lotyšský obránce Galvinš posílil Vítkovice

Memoriál Luboše Tomíčka vyhrál lotyšský plochodrážník Gusts, Kvěch byl pátý

Zemřel florbalový brankář Chodova Rebro, bylo mu 33 let

V 85 letech zemřel bývalý slovenský brankář a trenér Javorek

Florbalové neštěstí. Zemřel brankář Chodova a český mistr Rebro, bylo mu 33 let

Bývalý anglický fotbalový brankář Clemence zemřel ve věku 72 let

Hokejisté Lotyšska mají v nominaci na MS čtyři krajánky z české extraligy

Zemřel olympijský vítěz a světový rekordman v hodu oštěpem Lusis

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy