Kouč Petkovic skončil u švýcarských fotbalistů, převezme Bordeaux

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2021 (03:29)     Sekcia sport

Trenér Vladimir Petkovic už nepovede švýcarskou fotbalovou reprezentaci, kterou na nedávném mistrovství Evropy dovedl do čtvrtfinále. Od nové sezony převezme Bordeaux. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

U fotbalistů Bordeaux skončil kvůli špatným výsledkům trenér Petkovic

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2022 (17:13)     Sekcia sport

U fotbalistů Bordeaux po šesti měsících skončil trenér Vladimir Petkovic. Osmapadesátiletý švýcarský kouč byl od předposledního celku francouzské ligy odvolán kvůli špatným výsledkům.

 

Věřím, že čtyři body budou na postup stačit, řekl švýcarský trenér Petkovic

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.06.2021 (11:08)     Sekcia sport

Trenér švýcarských fotbalistů Vladimir Petkovic věří, že čtyři body budou jeho týmu stačit k postupu do osmifinále mistrovství Evropy z třetího místa skupiny A. Švýcaři vyhráli v závěru základní části nad Tureckem 3:1 a mají v tabulce stejně bodů jako druhý Wales, doplatili však na horší skóre (4:5) a musí čekat, zda na ně zbyde jedno ze čtyř dodatečných míst.

 

Češi mají skvělého trenéra a hrají odvážně, řekl kouč švýcarských fotbalistů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.06.2022 (11:41)     Sekcia sport

Praha - Trenér švýcarských fotbalistů Murat Yakin očekává ve čtvrtečním úvodním utkání skupiny A2 Ligy národů v Praze od českého týmu ofenzivní hru. Svěřenci kouče Jaroslava...

 

Trenér Petkovic zůstane i po EURO na lavičce švýcarské fotbalové reprezentace

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.07.2021 (12:35)     Sekcia sport

Trenér Vladimir Petkovic zůstane po vyřazení fotbalistů Švýcarska ve čtvrtfinále mistrovství Evropy u národního týmu. Jeho setrvání ve funkci potvrdil po návratu reprezentantů do Curychu šéf svazu Dominique Blanc, podle něhož nepřichází Petkovicův odchod v úvahu.

 

Skončí strůjce švýcarského fotbalového zázraku?

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2021 (03:29)     Sekcia sport

Trenér Vladimir Petkovic požádal o uvolnění od švýcarské fotbalové reprezentace, kterou na nedávném mistrovství Evropy dovedl do čtvrtfinále. O jeho služby má zájem Bordeaux.

 

Skončí strůjce švýcarského fotbalové zázraku?

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.07.2021 (03:29)     Sekcia sport

Trenér Vladimir Petkovic požádal o uvolnění od švýcarské fotbalové reprezentace, kterou na nedávném mistrovství Evropy dovedl do čtvrtfinále. O jeho služby má zájem Bordeaux

 

U fotbalistů Elche skončil už po třech týdnech trenér Almirón

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2022 (13:14)     Sekcia sport

Jen necelé tři týdny zůstal trenér Jorge Almirón na lavičce fotbalistů Elche. Poslední tým španělské ligy dnes oznámil, že se jednapadesátiletý argentinský kouč rozhodl funkce vzdát. Mužstvo dočasně převezme technický sekretář klubu a bývalý obránce Sergio Mantecón, jenž Elche v podobné situaci krátce vedl i v loňském roce.

 

Fotbalisty druholigové Chrudimi povede Kronďák

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.12.2021 (14:21)     Sekcia sport

Novým trenérem fotbalistů druholigové Chrudimi se stal Radek Kronďák. Jednapadesátiletý kouč převezme předposlední tým soutěže po Jaroslavu Novotném, který skončil na vlastní žádost. Klub o tom informoval na svém webu, délku smlouvy nespecifikoval.

 

Stam už není trenérem fotbalistů Cincinnati

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2021 (17:48)     Sekcia sport

Bývalý nizozemský reprezentant Jaap Stam po 16 měsících skončil u fotbalistů Cincinnati. Předposlední tým MLS dočasně převezme trenér mládeže Tyrone Marshall.

 

Potvrzeno. Trenér Vrba povede fotbalisty Zlína

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2022 (16:24)     Sekcia sport

Pavel Vrba se oficiálně stal novým trenérem fotbalistů Zlína. Moravský klub o podpisu smlouvy informoval na internetových stránkách. Osmapadesátiletý kouč, který v říjnu skončil v Baníku Ostrava, převezme předposlední tým prvoligové tabulky na začátku zimní přípravy.

U fotbalistů Leicesteru skončil po 12 kolech Premier League trenér Cooper

Giampaolo převezme trápící se Lecce

Argentinský kouč Bielsa skončil po dalším debaklu u fotbalistů Leedsu

V nominaci švýcarských fotbalistů nechybí Xhaka ani Shaqiri

Po dlouhé sérii bez výhry skončil u fotbalistů Janova kouč Maran

U fotbalistů Salcburku skončil trenér Lijnders

U fotbalistů Kostariky skončil trenér Alfaro

U fotbalistů Opavy skončil kouč West

Vrba se stal trenérem fotbalového Zlína, s týmem zahájí zimní přípravu

Plašilovi premiéra v roli kouče nevyšla, Bordeaux je po další prohře poslední

Basketbalisty LA Clippers po Riversovi převezme kouč Lue

U fotbalistů Miami podle AP skončil trenér Martino

Fotbalisty Bordeaux má převzít trenér Guion, z Plašila bude opět asistent

U fotbalistů Tottenhamu skončil po čtyřech měsících trenér Nuno

U fotbalistů Angers skončil po sexistické poznámce trenér Bouhazama

U fotbalistů Herthy skončil trenér Schwarz, tým opět převezme Dárdai

U fotbalistů Českých Budějovic skončil trenér Nikl, Zápotočný pokračuje

U fotbalistů Mexika skončil už po čtyřech měsících trenér Cocca

Kouč Bordalás skončil u fotbalistů Valencie už po jedné sezoně

U fotbalistů Brna skončil trenér Machálek, nahradil ho Dostálek

Po zpackané ligové nadstavbě skončil v Linci kouč Ismaël

Kouč Garcia v Neapoli skončil

U fotbalistů Kostariky po pouhých třech měsících skončil trenér Vivas

U fotbalistů Evertonu kvůli špatným výsledkům skončil trenér Benítez

U sestupem ohrožených fotbalistů Kolína nad Rýnem skončil trenér Baumgart

Novým trenérem fotbalistů Viktorie Žižkov je Pulpit

Kouč Sánchez po katarské reprezentaci převezme fotbalisty Ekvádoru

Kouč Uhrin mladší po sedmi zápasech v Příbrami skončil, nahradí ho Krejčí

Z Borussie do Borussie. Trenér Rose od léta povede fotbalisty Dortmundu

Trenér Sarri v Laziu skončil

Vrba ve Zlíně po debaklu skončil a je třetím odvolaným koučem v lize

Sampaoli skončil po pěti a půl měsících na lavičce fotbalistů Sevilly

Předposlední Mohuč odvolala fotbalového trenéra Lichteho

Trenér Villas-Boas skončil u fotbalistů Marseille

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy