Moderátorka StarDance Kostková s covidem: Modlitby a ubíjející karanténa!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.11.2021 (12:08)     Sekcia bulvár

Už více jak týden je moderátorka StarDance Tereza Kostková (45) kvůli nákaze covidem-19 v domácí karanténě. Pro tak aktivní ženu, jakou herečka bezesporu je, to musí být vysloveně ubíjející.  celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Kostková se vyjádřila k nákaze, další kolo StarDance ohrožuje covid

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.10.2021 (16:43)     Sekcia bulvar

Poté, co se Tereza Kostková nakazila covidem, musí televize řešit, co bude s dalším kolem StarDance. Moderátorka byla v kontaktu s tanečníky aktuálního ročníku v době, kdy měla test negativní. Tvůrci pořadu teď s ohledem na platná pravidla zvažují různé scénáře. Kostková se ozvala na sociálních sítích.

 

Covidem zasažená moderátorka StarDance Tereza Kostková: Kdo další se mohl nakazit?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.10.2021 (11:00)     Sekcia bulvar

Strach o hvězdu StarDance Terezou Kostkovou (45) se včera snažila rozptýlit samotná moderátorka! Otázkou je, kdo všechno mohl koronavirus od Terezy za poslední dny chytit. 

 

Překvapení v covidem ochromené StarDance: Nemocná Kostková bude vysílat!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     30.10.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Česká televize dnes večer odvysílá speciální díl StarDance bez Terezy Kostkové (45) a také několika soutěžících – ať už z řad celebrit, nebo tanečníků. I když je moderátorka už od pondělka uvězněna doma s covidem-19, přesto se má v dnešním díle podle informací Aha! objevit!

 

Moderátorka StarDance Kostková: Kmotra v roztrhaných punčochách!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.10.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Novou desku kapely O5 a Radeček s názvem HoraLove pokřtily tři krásky – Lucie Šafářová (37), Vica Kerekes (43) a Tereza Kostková (48). Moderátorka StarDance zaujala nejen okem na punčoše, ale také následnou historkou!

 

Kostková bez StarDance: Co si herečka počne?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     28.02.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Fanoušci StarDance smutní! Už teď je zřejmé, že letos neproběhne jejich milovaná taneční show StarDance. Co na to ale říká moderátorka Tereza Kostková (45), která společně s kolegou Markem Ebenem (64) moderuje pořad už několik let v řadě?

 

Kostková o konci ve StarDance: Nemyslím konec pořadu, ale můj!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.04.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Moderátorka Tereza Kostková (46) je neodmyslitelnou součástí taneční soutěže StarDance. Tu moderuje už patnáct let po boku kolegy Marka Ebena (65). Jak ale sama přiznala, nic netrvá věčně.

 

Tereza Kostková bojuje s covidem: Řekla, jak to měla s očkováním!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.10.2021 (11:22)     Sekcia bulvar

Pořádný bolehlav způsobila organizátorům taneční soutěže StarDance a vedení ČT moderátorka Tereza Kostková (45), když v pondělí, dva dny po sobotním přímém přenosu, kde se setkala s mnoha kolegy, oznámila, že byla pozitivně testována na covid. Jak k tomu došlo? A je Tereza očkovaná?

 

Covid pozitivní Tereza Kostková: Ve StarDance nakonec bude!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.10.2021 (11:45)     Sekcia bulvar

Česká televize dnes večer odvysílá speciální díl StarDance bez Terezy Kostkové (45) a také několika soutěžících – ať už z řad celebrit, nebo tanečníků. I když je moderátorka už od pondělka uvězněna doma s covidem-19, přesto se má v dnešním díle podle informací Aha! objevit!

 

Tereza Kostková bojuje s covidem: Pravda o očkování, popsala průběh nemoci, léčbu, slova lítosti

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.10.2021 (13:44)     Sekcia bulvar

Pořádný bolehlav způsobila organizátorům taneční soutěže StarDance a vedení ČT moderátorka Tereza Kostková (45), když v pondělí, dva dny po sobotním přímém přenosu, kde se setkala s mnoha kolegy, oznámila, že byla pozitivně testována na covid. Jak k tomu došlo? A je Tereza očkovaná?

 

Čára přes rozpočet StarDance: Kostková má covid! ČT s hygienou řeší, co bude dál

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.10.2021 (17:59)     Sekcia bulvar

StarDance se letos potýká s novými překážkami a výzvami. Ačkoliv je moderátorská dvojice Marek Eben (63) a Tereza Kostková (45) již neodmyslitelnou součástí, příště bude asi jen poloviční... Tereza totiž onemocněla covidem.

Moderátorka StarDance Tereza Kostková: Oprášila starou vášeň!

Tereza Kostková se málem hanbou propadla: Režisér StarDance si ji podal

Co diváci ve finále StarDance neviděli: Kostková na zemi, uklízečka Vondráčková!

Nestíhám zjišťovat, co se šušká v kuloárech StarDance, říká Tereza Kostková

Kostková má covid, do sobotní StarDance nezasáhne. Televize řeší, co dál

Tereza Kostková po covidu: Ve StarDance jsem si vytáhla černého Petra! Strach o Ebena

Moderátorka StarDance Kostková má covid: Náhradnice ale dala ČT Košem!

Změny nekončí! Kostkovou nahrazuje i vyřazená Lálová

Tereza Kostková: Radikální změna po StarDance!

Moderátorka StarDance Tereza Kostková: Pravda o vztahu s Ebenem!

Půvabná Tereza Kostková umí zastavit čas: Neuvěříte, že se StarDance začínala před 15 lety a byla těhotná

Vlasový chameleon Tereza Kostková omládla: Vypadá jako Dyková!

Hvězdy StarDance: Budou vůbec tančit? Jak se (ne)připravují s covidem za zády!

Moderátorka StarDance Tereza Kostková: Modelkou ve 48 letech

Tereza Kostková v župánku: Sexy koupačka v ikonické vaně!

Moderátorka StarDance má covid a teď... Otec Kostkové: Pro nemoc ruší představení!

Proměny v šatně StarDance: Kostková v županu bez make-upu, Adamczyk v paruce a kudrlinky Kubelkové

Moderátorka StarDance Tereza Kostková se ozvala fanouškům. Řekla, jak se u ní covid projevil

Maminka je mou nadějí v rámci genů, říká o stárnutí Tereza Kostková

Kostková má covid: ČT řekla, co bude se StarDance!

Moderátorka StarDance Tereza Kostková: Kolaps maminky Carmen (77) během představení!

Kostková šokovala novým vzhledem: Tohle chtělo odvahu!

Tereza Kostková překvapila: Konec po letošním StarDance?!l

»Miláček« Kostková tentokrát pohořela: Sprcha výčitek od fanoušků!

Kostková prozradila perličku: Nejvěrnější divačka? Žena Marka Ebena!

Za geny děkuji mamince. Neubrala bych si ani vrásku, říká Tereza Kostková

Změny ve StarDance: PRVNÍ SLOVA O NÁHRADĚ KOSTKOVÉ!

Tereza Kostková a StarDance: Odmítnutí kvůli omylu

Kostková o změnách StarDance: S Markem to víme od loňského roku

Kostková už na StarDance nespoléhá! Objevila kouzlo ...

Myšlenky na změny moderátorů ve StarDance: PRVNÍ SLOVA O NÁHRADĚ KOSTKOVÉ!

STARDANCE V OHROŽENÍ?! Kostková má covid!

COVID VE STARDANCE! Pozitivní jen Kostková?

Marek Eben a Tereza Kostková: Rozhodnuto o jejich budoucnosti ve StarDance

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy