Tyran unesl manželku, zbil ji, hrozil smrtí: Soud mu potvrdil čtyři a půl roku v base

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.08.2022 (10:55)     Sekcia bulvár

V domácí násilí plné výhrůžek, bití a psychického teroru se zvrhl vztah Michala Čermáka (41) a jeho o čtrnáct let mladší manželky. Hrůzu z výstupu otce-tyrana měly i jejich dvě malé děti. Krajský soud v Brně ve středu vazebně stíhanému muži, který se z jednání omluvil, potvrdil čtyř a půlletý pobyt ve vězení. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Martínka (6) ubil otec Marek téměř k smrti: Tyran má podle soudu strávit v base víc než dekádu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.10.2021 (13:04)     Sekcia bulvar

Slovensko má stále v živé paměti utrpění malého Martínka, kterého brutálně zbil jeho otec Marek K. Ten ho v obci Hronec v roce 2019 týral takovým způsobem, že chlapeček skončil v kómatu v nemocnici. Musel podstoupit nespočet operací a i když přežil, skončil postižený. Soud teď pravomocně jeho tyranovi vyměřil deset a půl roku vězení.

 

Těhotné hrozil nožem, odsedí 2,5 roku v base

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.05.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Rozchod s přítelkyní (16) neunesl Nikolas Pilár (28) ze Znojemska. Naštvalo ho, že si v těhotenství našla jiného. Mobil jí zaplavil tisíci výhružnými zprávami. Hrozil dokonce, že zabije ji i dítě.

 

Feťák ohrožoval příbuzné pistolí a mačetou! Zkoušel podpálit dům: 4 roky v base

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.03.2025 (12:30)     Sekcia bulvar

Několik děsivých dnů na přelomu loňského května a června prožila rodina z Prostějova. Miloš Dvořák (38) pod vlivem drog útočil opakovaně na svého bratra, hrozil mu pistolí a mačetou. Poté rozlil na půdě domu benzín a jen shodou šťastných okolností obydlí nezapálil. Krajský soud v Brně mu potvrdil čtyři roky vězení a ochranné léčení.

 

Tyran malého koťátka Jiřinky nebude potrestaný: Je po smrti!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.09.2024 (09:00)     Sekcia bulvar

Šok utrpěla počátkem letošního roku dívka (5) v Brně, když našla těžce zraněné koťátko. Mělo spálené tlapky, zlomený ocásek a opálené hmatové vousky. Jestli ho někdo vyhodil z bytu, či v bolestech samo uteklo, nikdo neví. Policie zjistila, že pravděpodobný tyran je po smrti.

 

Zdrogovaný psychotik chtěl být v televizi: Unesl partnerku, tchyni a děti! Osm let v base

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.06.2022 (12:15)     Sekcia bulvar

Loni v lednu to bylo velké drama. Policisté a členové speciální jednotky obkličovali byt ve Václavské ulici v centru Brna. Uvnitř byl Pavel H. (37), který s nožem v ruce držel jako rukojmí svou bývalou partnerku (30), její matku (65) a jejich společné děti (3 a 6). Trval na příjezdu televizního štábu, jinak hrozil, že všechny zabije! Krajský soud v Brně ho za to nyní potrestal.

 

Tyran koťátka je po smrti!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     08.09.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

V šoku byla v lednu dívka (5) v Brně, když našla své těžce zraněné koťátko. Mělo spálené tlapky, zlomený ocásek a opálené hmatové vousky. Policie nyní uvedla, že pravděpodobný tyran je po smrti.

 

Maryša otrávila mámu (†60): Nalila jí jed do kávy! Vrchní soud potvrdil 18 let v base

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.06.2024 (11:42)     Sekcia bulvar

Na 18 let za mříže za vraždu vlastní matky poslal v březnu Krajský soud v Brně Janu Rodovou (36) z Jihlavy. Potvrdil tak verzi žalobce, podle které žena nalila loni v únoru úmyslně své matce (†60) do kávy metanol. Starší ženě se udělalo nevolno a zemřela. Vrchní soud v Olomouci nyní verdikt potvrdil, je tak pravomocný.

 

Recidivista si odsedí 12 let! Unesl a znásilnil mámu čekající na dítě

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     11.03.2025 (12:06)     Sekcia bulvar

Ženu (30) čekající loni v únoru v Praze na Proseku na syna před školou Petr Taz (41) unesl, svázal a znásilnil v lese. Včera mu za to vrchní soud pravomocně potvrdil 12 let ve vězení.

 

Muž prodával manželku na sex a unesl dítě: Tři roky vězení

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.03.2024 (14:29)     Sekcia bulvar

Svou manželku jako výhodnou investici pojal muž (36) z Vysočiny. Ženu bez skrupulí nabízel sexuchtivým zájemcům. Další akce, kdy unesl roční dítě a spekuloval, jestli není náhodou jeho otcem, už ho ale dostala k soudu. Za kuplířství a únos dítěte vyfasoval tři roky natvrdo, jenže se odvolal.

 

Přiznávám, sousedovi jsem rozbil hlavu násadou od krumpáče!, řekl tyran, odsedí si čtyři roky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.06.2022 (14:40)     Sekcia bulvar

Na čtyři roky do vězení za těžké ublížení na zdraví a týrání poslal Krajský soud v Plzni Martina R. (28), který loni v zimě rozbil na severu Plzeňska násadou od krumpáče hlavu sousedovi (45). Trest dostal i za to, že týral manželku (23), doma ji mlátil a zakazoval jí chodit ven do společnosti.    

Mladík (16) mlátil ženu 18 minut, polámal jí kosti: Soud mu potvrdil čtyřleté vězení!

Babis zavraždil svou manželku i fenku: Odsoudili ho na 27,5 roku v nechvalně proslulé base

Vrah v Havlíčkově Brodě uškrtil svou manželku: Před smrtí jí vzkázal, aby ch*ípla, odsedí si 13 let

Vrchní soud potvrdil ženě 10 let vězení: Plánovala vraždu manžela!

Karel N. ženu tři měsíce znásilňoval ve sklepě: Proč byl tyran na svobodě?! Za podobný čin dostal podmínku

Ženu unesl její nevlastní otec, věznil ji 20 let a donutil ji s ním mít 9 dětí

David Rath stráví další Vánoce v base: Soud má dovolenou, nestihne ho projednat

Tyran nebo oběť? Vojtěch (66) prý desítky let týral vlastní rodinu. „Vše jsme probírali společně,“ brání se u soudu

Stalin byl diktátor i doma: Manželku znásilnil! Po její podezřelé smrti nechal popravit lékaře

Deset let v base za podporu terorismu platí! Pražskému eximámovi Shehadehovi trest potvrdil soud

Mladík (20) zbil svou těhotnou přítelkyni a pak umlátil její štěňátko! Házel s ním o zem na benzince

Agresor zbil manželku plastovou lahví a vyhrožoval jí smrtí: Hrozí mu až tři roky vězení

Unesl, zneužil a zabil půlroční Barborku: Teď chtěl Oplištil na svobodu, soud rozhodl

Josef načapal manželku s milencem v posteli! Důchodce zbil do krve, dostal podmínku

„Řezník“ Štefan uškrtil a rozčtvrtil svou manželku: Šokující detaily a drsný trest od soudu!

Úřednici Prahy 13 nadával a hrozil jí smrtí! Pro nebezpečného muže si přišla zásahovka

Unesl a znásilnil ženu a nechal ji spoutanou v autě: Soud muže poslal do vazby! Ve vězení už byl

Ze čtyř roků v base 21 let! Soud zpřísnil trest muži, který bojoval na Ukrajině

„Podříznu ji a hodím dolů!“ Matka miminka popsala, co předcházelo hororu u Sezemic. Tyran skončil ve vazbě

Vrah se skrýval 25 let: Zavřeli ho do vězení pod jiným jménem!

Dusno u soudu s vrahem ze Žižkova: Plivanec, nadávky i pláč! Vrchní soud potvrdil doživotí

Uprchlý český odstřelovač zabil na Ukrajině nejméně čtyři lidi: Soud mu potvrdil 21leté vězení

Starožitníka brutálně ubili: Nebezpečný vrah je na útěku, komplic bude hnít 17 let v base

Poslední poprava na území ČR: Vrah Lulek ubodal manželku a 4 děti! Kat mu dal provaz a šel na panáka

Trest pro domácího tyrana: Soud potvrdil 4,5 roku

Podmínka a pokuta milion. Soud potvrdil trest pro Nečase za poslanecké trafiky

Podcast: Pedofil propuštěný na amnestii pracoval s dětmi: Z nemocnice unesl miminko, znásilnil ho a zavraždil!

Adolf hrozil, že vyskočí z okna i s kojencem! Soud recidivistovi vyměřil šest let v base

Škrtil opilce na záchytce, dostal 4,5 roku kriminálu

Otec tyran, nebo spiknutí? Podle obžaloby muž (66) od roku 1985 trýznil ženu a tři děti, u soudu se brání

Zfetovaný recidivista v autě ohrožoval řidiče v Brně: Rok a půl v base! Jenže je na útěku

Únosce popsal poslední chvíle Andrey: Prosila o život a nabízela miliony! Skončila v sudu s kyselinou

SOUD VRÁTIL ZA MŘÍŽE RECIDIVISTU: Přepadával babičky, dostal 9,5 roku

Uříznu ti prst u nohy, hrozil přítelkyni (29)

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy