Chabařovičtí strážníci mají za sebou kuriózní případ: Dvě hodiny chytali klokana

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.04.2023 (15:41)     Sekcia bulvár

Strážníci z Chabařovic mají za sebou dvouhodinové nahánění klokana! Ten před nimi neustále uskakoval přes pole nebo silnici. Nakonec se jim ve vytrvalostním souboji podařilo vyhrát. Zvíře polapili do odchytové sítě. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Opilec (36) spadl do Svratky: Záchrana v trenýrkách

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.08.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Kuriózní případ záchrany opilce z řeky Svratky mají za sebou brněnští strážníci. Téměř 130 kilogramů vážící pořízek (36) při návratu z pijatyky na břehu podklouzl a skulil se do vody.

 

Bob, Bobek a Bobeček v Brně: Strážníci odchytávali zatoulané králíky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.06.2020 (15:41)     Sekcia bulvar

Kuriózní zásah mají za sebou brněnští strážníci. Za vydatné pomoci přibližně dvou desítek dětí odchytávali v židenickém parku trojici zatoulaných králíků. Zásah trval asi 20 minut.

 

Šelmy v Ostravě: Po městě běhají vlci! Strážníci nachytali lišky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.07.2021 (15:14)     Sekcia bulvar

Kuriózní výjezd mají za sebou ostravští strážníci. V houští u lesoparku u okrakové části Ostravy-Poruby pátrali po vlčí smečce. Podezřelé stopy i samotná zvířata tady opravdu našli, byly to lišky!

 

Dramatická záchrana tří malých prasátek: Uvízla v hluboké šachtě!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.06.2023 (15:27)     Sekcia bulvar

Hasiči a strážníci ze slovenského města Zvolen mají za sebou kuriózní případ. V několik metrů hluboké šachtě uvízli tři malí divočáci. Bachyně se pohybovala v keřích nedaleko blízké cyklostezky, kterou policie musela z důvodů bezpečnosti raději uzavřít. Naštěstí vše dobře dopadlo a mláďata se s pomocí profesionálů dostala do bezpečí.

 

Žena hledala v Hradci Králové tři hodiny svoje auto: Marně! Na pomoc vyrazili strážníci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.08.2022 (14:12)     Sekcia bulvar

Hotovou detektivní práci mají za sebou strážníci z Hradce Králové. Pomáhali silně dezorientované ženě, která po návštěvě lékaře nevěděla, kde zaparkovala. Pamatovala si jenom parkoviště plné výmolů.

 

Včely „vylepšily” sochu Karla Havlíčka Borovského: Hnízdo ve tvaru přirození odstraňovali hasiči

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.06.2022 (14:24)     Sekcia bulvar

Strážníci a dobrovolní hasiči z Hořic na Jičínsku mají za sebou lehce kuriózní a úsměvný zásah. Odstraňovali ze sochy Karla Havlíčka Borovského včelí hnízdo. To si hmyz vybudoval na poměrně dost nevybíravé místo – přímo mezi spisovatelovýma nohama, strážníci to zprvu nedokázali ani najít.  

 

Vosy „vylepšily” sochu Karla Havlíčka Borovského: Hnízdo ve tvaru přirození odstraňovali hasiči

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.06.2022 (14:24)     Sekcia bulvar

Strážníci a dobrovolní hasiči z Hořic na Jičínsku mají za sebou lehce kuriózní a úsměvný zásah. Odstraňovali ze sochy Karla Havlíčka Borovského vosí hnízdo. To si hmyz vybudoval na poměrně dost nevybíravé místo – přímo mezi spisovatelovýma nohama, strážníci to zprvu nedokázali ani najít.  

 

Strážníci zachránili muže před skokem z okna!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.12.2020 (12:00)     Sekcia bulvar

Do složité situace se dostali strážníci v bytě v Ostravě-Mariánských Horách. Uklidňovali spor spolubydlících, nakonec chytali muže (66), který skákal z okna ve druhém patře!

 

Kuriózní záchrana v Praze: Po rybníce plula holčička (9) na kládě, neuměla plavat

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.05.2021 (12:43)     Sekcia bulvar

Kuriózní případ řešili v pondělí odpoledne pražští strážníci. Dostali totiž oznámení o tom, že se na rybníku Homolka na kládě plaví teprve devítiletá holčička, která neumí plavat. Hlídka byla na místě za dvě minuty, pro dívenku jeden ze strážníků doplaval a přitáhl ji ke břehu.

 

V Sušici neznámý kruťas zastřelil samici klokana! Popravil ji ranou do krku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.01.2021 (11:17)     Sekcia bulvar

Neobvyklý případ se snaží rozklíčovat policisté v Sušici na Klatovsku. Kdosi tady zastřelil samici klokana rudokrkého. Neznámému „vrahovi“ exotického vačnatce hrozí až rok v base.

„Kovboj“ se slzným plynem, rybolov s covidovým testem: Takové byly letošní kuriózní zásahy pražských strážníků

Neznámý necita vyhodil vzácného velemloka: Plaz dlouhý tři čtvrtě metru šokoval

Kuriózní záchrana hasičů na Plzeňsku: Vyřezali dítě z trubky!

Kuriózní případ z centra Prahy: Strážníci hledali nezvěstného školníka, ten jen vyspával kocovinu

Ukradl láhev a zavřel se s ní ve zkušební kabince obchoďáku: Vypil ji tam do dna

Místo střechy měli nad hlavou jen stan: Rodině z Jižního Města odebral batolata (1 a 2) úřad

Roztržitá žena nechala v Praze 10 hodin nastartované auto. „Neříkejte to manželovi!“

Kuriózní zásahy z linky 156: Chci vyšší výplatu a doprovod strážníků!

Kuriozní případ: Zloděje práskla „chytrá“ sekačka! Nepoznáte svoje věci?

Roztržitá žena nechala u metra Hloubětín 10 hodin nastartované auto. „Neříkejte to manželovi!“

Kuriózní honička za Prahou: Řidič v Měchenicích „uplaval“ strážníkům a ztratil se ve skalách

Zoufalá samoživitelka kradla pleny pro dítě: Pardubičtí strážníci za ni zaplatili nákup i pokutu

Divné manýry v Břeclavi: Hned dva muži si mysleli, že jsou neviditelní

Dvě lahve vína v podprsence a plivání na ostrahu: Zlodějka z Olomouce se svými triky neuspěla

Zahraji ti na klavír, řekl muž a ženě ukázal pozadí: Napíchl se na plot a visel hlavou dolů

Zahraji ti na klavír, řekl muž a ukázal ženě pozadí: Napíchl se na plot a visel hlavou dolů

Chlapík se šel umýt, spadl do jezírka a nemohl ven: "Známou firmu" vylovili strážníci

Z benzinky v Brně záhadně zmizela čerpadlářka! Neuvěříte, jak pátrání dopadlo

Sexuálně „zprzněná“ socha i střížkovský Tarzan: Pražští strážníci za uplynulý rok řešili řadu bizárů

Krádež mléka se mu vymstila: Nejdřív dostal pokutu a pak jel rovnou do vězení

Bývalý zaměstnanec firmě nevrátil klíče: Projezdil benzín za 100 tisíc!

„Šerif Colorada“ ničil v centru Budějovic vysazené květiny: Jsem majitel raketoplánu, kasal se!

Milovičtí strážníci byli v šoku: Z údajného hada v záchodě se vyklubalo něco jiného

Pomoc, je mi zima! Holčička zamkla maminku na balkóně

Zloděj na Vodňansku utekl z restaurace bez kalhot a spodního prádla: Svlékl ho majitel

Vzácnost skončila v bahně na dně řeky: Muži (64) spadlo do Vltavy pero za víc než 100 tisíc

Kuriózní nehoda v Chrášťanech: Popelářský vůz zůstal zaklíněný, řidiče museli vyprostit hasiči

„Roušku nemám, sebrali mi ji holky!“ Muže (39) se zvláštní výmluvou řešili strážníci v metru

Holub se zmítal v okně katedrály: V koši na žebříku k němi vyjeli strážníci i hasiči

Strážníci chytali jedovatého »exota«! Na zastávku MHD se připlazil had

Pejsek se zatoulal desítky kilometrů daleko od domova: Po čtvrt roce se shledal s majitelkou

„Kradu, dokud mě nezavřou.“ Ženu načapali při krádeži autolékárničky, chtěla zpět do „chládku“

Žena v Týnu chtěla v řece koupat morče: Do vody pro ně došla policie!

Muž chtěl umořit horkem v přetopeném BMW štěnice: Místo toho přijeli strážníci

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy