Zmizely šperky i vzácné mince za 1,7 milionu! Zloději se vloupali do bytu na Černém Mostě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.05.2023 (12:40)     Sekcia bulvár

Jeden a tři čtvrtě milionu! Takovou škodu způsobila čtveřice zlodějů, která se koncem března vloupala do bytu na Černém Mostě v Praze. Ukradli tam šprky, vzácné mince i peníze. Poznáte je? celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

28 bytů za 100 milionů: Na Černém Mostě vyrostou dva domy, hotovo má být v roce 2026

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.06.2024 (14:12)     Sekcia bulvar

Dva bytové domy s celkem 28 byty na Černém Mostě postaví pro pražský magistrát za 99,8 milionu korun bez DPH firma Trigema Building. Výsledek tendru na stavební práce v pondělí schválili městští radní. Bytovou výstavbu na Černém Mostě město připravuje delší dobu, podle schváleného dokumentu by měla začít letos a skončit v roce 2026. Město podle náměstkyně primátora Alexandry Udženije (ODS) plánuje v oblasti i další bytové domy.

 

28 bytů za 100 milionů: Na Černém Mostě vyrostou dva bytové domy, hotovo má být v roce 2026

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.06.2024 (14:12)     Sekcia bulvar

Dva bytové domy s celkem 28 byty na Černém Mostě postaví pro pražský magistrát za 99,8 milionu korun bez DPH firma Trigema Building. Výsledek tendru na stavební práce v pondělí schválili městští radní. Bytovou výstavbu na Černém Mostě město připravuje delší dobu, podle schváleného dokumentu by měla začít letos a skončit v roce 2026. Město podle náměstkyně primátora Alexandry Udženije (ODS) plánuje v oblasti i další bytové domy.

 

Do sídla Mariah Carey se vloupali zloději: Zpěvačka zaplatila za chybu, kterou dělá spousta z nás!

Zdroj Zdroj: super.cz     17.08.2022 (14:59)     Sekcia bulvar

Do honosného sídla v Atlantě, které zpěvačka Mariah Carey (52) koupila teprve před pár měsíci za 5,6 milionu dolarů (135,5 milionu korun), se podle informací Page Six již koncem července vloupali zloději. Stalo se tak údajně během její dovolené.

 

Záhadná smrt na Černém Mostě: V bytě našli dva mrtvé!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.01.2024 (19:30)     Sekcia bulvar

Obrovské neštěstí se stalo v sobotu 20. ledna odpoledne na pražském Černém Mostě. V jednom z bytů tam policisté našli dvě mrtvá těla! Co přesně se stalo, zatím není jasné, policisté se případem zabývají.

 

VIDEO: Obří požár na Černém Mostě! Plameny zachvátily tři kamiony, škoda 1,6 milionu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.06.2021 (13:57)     Sekcia bulvar

Plameny a hustý dým se začaly v neděli večer valit z kamionu zaparkovaného u velkoobchodu ve Skorkovského ulici na Černém mostě. Požár se během chvilky lavinově rozšířil na další dva vedle zaparkované kamiony. Škody šplhají k 1,6 milionu.

 

Zloděj řádil na Černém Mostě! Muži ze sedadla sebral tašku, přišel si na spoustu peněz. Poznáte ho?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.05.2021 (10:44)     Sekcia bulvar

Využil nepozornosti muže, který právě nakládal svůj nákup do auta, a z předního sedadla mu ukradl příruční tašku! Po zloději, který řádil koncem dubna na Černém Mostě, pátrají policisté. V tašce měl muž kromě osobních dokladů a platebních karet i vysokou finanční hotovost. Poznáte ho?

 

Zloději ukradli z bytu v Praze šperky za miliony! Prozradila je maličkost, podívejte se

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.01.2023 (15:05)     Sekcia bulvar

Šperky za miliony ukradli dva muži z bytu v Italské ulici v centru Prahy. Dostali se tam bez použití násilí 18. října, sebrali cennosti, tisíc eur i trezor. Kořist si rozdělili, oba zloděje pak policisté dopadli. Pomohla k tomu nečekaná drobnost, kterou policisté spatřili na kamerách. 

 

Návštěva Cannes pro ni má hořkou dohru: Slavné herečce z hotelu ukradli šperky za desetitisíce eur

Zdroj Zdroj: super.cz     14.07.2021 (18:56)     Sekcia bulvar

První návštěva festivalového Cannes má pro herečku a modelku Jodie Turner-Smith hořkou pachuť. V pátek, když byla s malou dcerkou na snídani, se do jejího hotelového pokoje vloupali zloději a odnesli si šperky za desítky tisíc eur, informoval magazín Variety.

 

70 bytů i městská knihovna za půl miliardy: Praha vybrala stavaře nového domu na Černém Mostě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.04.2023 (15:35)     Sekcia bulvar

Budovu s byty a veřejnými službami v blízkosti stanice metra Černý Most pro radnici Prahy 14 za zhruba 548,8 milionu korun postaví firma Geosan Group. Vyplývá to z informací zveřejněných ve věstníku veřejných zakázek. V budově by podle dřívějších informací mělo být asi 70 bytů, pobočka městské knihovny nebo informační centrum.

 

Z firmy na Břevnově zmizely klíče od 160 bytů! Pět jich zloději stihli vykrást, poznáte podezřelé?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.03.2021 (11:43)     Sekcia bulvar

Velký případ mají na stole pražští kriminalisté. Začátkem února se někdo vloupal do břevnovské kanceláře firmy, která právě na pražském Břevnově či v Karlíně pronajímá byty, a odcizil klíče od 160 bytů, u nichž byly i visačky s adresami! Policisté nájemníky všech bytů kontaktovali a případem se zabývají, pět bytů však pachatelé stihli vykrást.

Kolony na Černém Mostě: Autobus v Chlumecké shořel na prach!

Na Černém Mostě vyrostou dva městské bytové domy. Sloužit mají učitelům, policistům či zdravotníkům

Poklad po nebožtíkovi. V pražském bytě našli vzácnou sbírku mincí, dědicové mince vydražili za 10 milionů

Vražda v Praze na Černém Mostě: Jak zemřeli dva lidé, je záhadou!

„Nejkrásnější fotbalistka světa“ přišla při loupeži o luxusní šperky za miliony

Ostuda na východě Prahy: Zchátralý terminál na Černém Mostě čeká proměna, vznikne studie

Z cyklostojanů je dekorace. Cyklisté na Černém Mostě kroutí nad novinkou hlavami

Šokující nález na Černém Mostě: V trávě ležel mrtvý muž

Zloději babráci: Chtěli zlato, odnesli časopis!

100 let Masarykova muzea: Ukazují vzácné mince, "tatíček" potřebuje obnovit

Půlmiliardová zakázka radnice na Černém Mostě: U metra chce vystavět bytový dům

Koronavirus v Ikee: Na Černém Mostě se nakazilo sedm zaměstnanců, další jsou v karanténě

Nešikovní zloději v garážích na Čerňáku. Jeden se málem zranil, druhý páčil prázdný automat. Poznáváte je?

Hororové přepadení na Černém Mostě! Lupiči muže vážně zranili na hlavě, policie hledá svědky

Záhadná vražda na pražském Černém Mostě: Mrtvoly ležely ve sklepě?! Sousedé promluvili

Požár bytu v Mostě! Čtyři lidé v péči záchranářů, čtyřicet evakuovaných!

Muž (67) na Černém Mostě postřelil chlapce (13): Návrh na obžalobu! Hrozí mu pět let vězení

Koronavirus v IKEA: Na Černém Mostě se nakazilo sedm zaměstnanců, další jsou v karanténě

Červený bourák na šrot. Na Černém Mostě se stala děsivá nehoda, tvořily se kolony

Vloupali se do auta a nechali v něm pořádnou spoušť! Zloději ukradli drahé věci na golf, poznáte je?

Nože a výstřely na Černém Mostě? Při noční bitce se zranilo dítě, skončilo v nemocnici

Záhadná smrt dvou lidí na Černém Mostě. Policisté: Jeden byl zavražděn!?

Tragédie na Černém Mostě: Strážník se ve službě zastřelil!

Zavřený Pražský okruh! Na Černém Mostě se převrátila dodávka s přívěsem, pět zraněných

Poplach na Černém Mostě: V bytě hořela koupelna, vybuchly v ní spreje! Osm evakuovaných

Město na Černém Mostě otevřelo nové záchytné parkoviště: Řidiči za parkování zaplatí za den 50 Kč

Strach o život! Petr (45) zmizel z chráněného bydlení na Černém Mostě. Trpí schizofrenií

Vloupával se do přízemních bytů na Černém Mostě! Gaunera (30) chytli po honičce v centru Prahy

Slovák na Černém Mostě brutálně zbil expřítelkyni: Soudkyně poděkovala svědkovi, který se jí zastal

Gauner dealoval drogy na Černém Mostě: Vydělal si stovky tisíc, takhle ho zadrželi!

Vnadná rapperka Megan Thee Stallion v šoku: Vykradli jí vilu v LA! Škoda až 10 milionů

Kvetou vzácné orchideje-vstavače: LOUKY OZDOBILY FIALOVÉ ŠPERKY

Milionová krádež! Zloději ze sběratelského alba ukradli vzácné mince, policie už je má

Chvíle hrůzy na Černém Mostě: Gauner (20) na pokladní tasil nůž a chtěl peníze!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy