Evropský pohár v běhu na 10.000 m v Pacé, Stewartová skončila desátá

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.06.2023 (22:09)     Sekcia sport

Evropský pohár v běhu na 10.000 m v Pacé (Francie): Muži: 1. Crippa (It.) 28:08,83, 2. Getahon (Izr.) 20:09,48, 3. Fifa (Šp.) 28:12,62. Ženy: 1. Rehová (Něm.) 32:15,47, 2. Ziněnková (Ukr.) 32:29,81, 3. Mayerová (Něm.) 32:35,95, ...10. Stewartová (ČR) 32:54,86. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Letitý český rekord padl. Stewartová excelovala v běhu na 10 kilometrů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.05.2022 (20:52)     Sekcia sport

Moira Stewartová zaběhla na Evropském poháru ve Francii český rekord na 10.000 metrů. Časem 32:08,96 minuty na stadionu v bretaňském městě Pacé překonala o více než 18 sekund výkon Aleny Peterkové z roku 2000.

 

Běžkyně Stewartová překonala 22 let starý český rekord na 10 000 metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.05.2022 (20:35)     Sekcia sport

Moira Stewartová zaběhla na Evropském poháru ve Francii český rekord na 10.000 metrů. Časem 32:08,96 minuty na stadionu v bretaňském městě Pacé překonala o více než 18 sekund výkon Aleny Peterkové z roku 2000.

 

Stewartová je znovu mistryní v běhu na 10 000 metrů, formu potvrdila rekordem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2022 (22:10)     Sekcia sport

Moira Stewartová vyhrála suverénně a v novém osobním rekordu mistrovství republiky v běhu na 10 000 metrů. Slaví posedmé. Na dráze v Otrokovicích necelý měsíc po překonání českého rekordu v půlmaratonu uspěla výkonem 32:51,74. Mezi muži získal poprvé titul Martin Zajíc rovněž v osobním maximu 30:00,39.

 

Zajíc běžel Běchovice - a poprvé vyhrál. Stewartová vylepšila rekord

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2021 (12:40)     Sekcia sport

Martin Zajíc poprvé vyhrál závod Běchovice-Praha a díky tomu se stal mistrem republiky v silničním běhu na deset kilometrů. Brněnský vytrvalec v závěru utekl Viktoru Šináglovi a zvítězil v čase 30:34. Ženský titul obhájila Moira Stewartová, která triumfovala s více než minutovým odstupem před olympioničkou Terezou Hrochovou. Časem 33:24 se Stewartová postarala o nejlepší výkon historie mistrovství republiky.

 

Krizičky a píchání v boku? Klasika. Stewartová má nový osobní rekord a sedmý domácí titul

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2022 (08:48)     Sekcia sport

Překonala zdravotní problémy a opět neměla konkurenci. Moira Stewartová ovládla posedmé v kariéře mistrovství republiky v běhu na 10 000 metrů na dráze. Tentokrát v novém osobním rekordu 32:51.74. "Z času jsem nadšená, cílila jsem na čas pod 33 minut," smála se v cíli držitelka nejlepšího českého času z půlmaratonu.

 

Svaz se vzdal pořádání SP v běhu na lyžích a snowboardingu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.02.2021 (17:00)     Sekcia sport

Praha - V Česku se neuskuteční Světový pohár v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě, který se mohl konat v náhradním termínu 20. a 21. března, Světový pohár ve snowboardové...

 

Jurečku těší, že opavští basketbalisté nyní nemusejí cestovat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.11.2021 (11:12)     Sekcia sport

Evropský pohár, národní liga, evropský pohár... Pořádně náročný kolotoč zápasů zažívají basketbalisté Opavy.

 

Skeletonistka Fernstädtová skončila na SP v Lake Placid desátá

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.12.2022 (23:24)     Sekcia sport

Lake Placid (USA) - Česká skeletonistka Anna Fernstädtová skončila ve třetím závodě Světového poháru v Lake Placid po nevydařené druhé jízdě desátá. První výhru v sezoně si připsala...

 

Světový pohár v běhu na lyžích na Vysočině příští týden nebude

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.02.2021 (13:41)     Sekcia sport

Praha - Světový pohár v běhu na lyžích se v Novém Městě na Moravě příští týden nakonec neuskuteční. Organizátoři jednají o možném uspořádání závodů na konci března. Informoval...

 

Bahcesehir ovládl Evropský pohár FIBA

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2022 (09:10)     Sekcia sport

Evropský pohár FIBA basketbalistů - finále: Bahcesehir (Tur.) - Reggio Emilia (It.) 90:74, první zápas 72:69. Bahcesehir získal premiérovou trofej, odvetu v Istanbulu vyhrál před rekordní návštěvou v EP 13.485 diváků.

Stewartová potřetí za sebou vyhrála Běchovice, mezi muži nejrychlejší Zajíc

V Ostravě se pojede premiérový Evropský pohár v cyklokrosu

Golfistka Spilková skončila na turnaji LET v Berlíně desátá

Stewartová po Pražském půlmaratonu: Vybouchly mi nohy, svět zrychluje

Světový pohár v běhu na lyžích v Novém Městě v roce 2025 kvůli financím nebude

Stewartová potřetí za sebou vyhrála Běchovice, mužský titul obhájil Zajíc

Evropský pohár házenkářek - 3. kolo, odveta v Tórshavnu:

Dubovská byla pouhou setinu od životního maxima, v Levi nakonec dojela desátá

Skeletonistka Fernstädtová byla v Siguldě desátá

Neskutečné! Mílařku Mäki posunul nový český rekord do olympijského finále

Vyjde to? Litice na Velikonoce plánují Evropský pohár pozemních hokejistů

Slalomářka Dubovská dojela v Levi desátá, vyhrála opět Vlhová

Evropský pohár žokejů se letos nepojede, organizátoři věří v návrat

Biatlonistka Davidová skončila na MS šestá ve sprintu, o medaili přišla v běhu

Lezecká špička v Praze. Evropský pohár v boulderu láká na Ondru a spol.

Světový pohár v běhu na lyžích v Novém Městě bude, organizátoři mají výjimku

Koulař Staněk si na Diamantové lize v Chorzówě nepřipsal ani jeden platný pokus

Světový pohár v běhu na lyžích v Novém Městě bude, organizátoři dostali výjimku

Ve Splitu byl k vidění třetí nejdelší hod historie. Špotáková skončila osmá

Evropský pohár pozemních hokejistů v Liticích začal. Nakonec se čtyřmi týmy

‚Příspěvek NSA byl řádově poloviční.‘ Svaz se vzdal pořádání SP v běhu na lyžích a snowboardingu

Lyžařka Beranová zahájila SP 20. místem ve sprintu, bodoval i Šeller

Šachisté Nového Boru vyhráli Evropský klubový pohár, slaví po devíti letech

Rauchfuss je vicemistrem Evropy v zimním triatlonu

Češka Stewartová zaběhla nejrychlejší půlmaraton. Atletika jí ale rekord neuzná

Schützová byla na Vasově běhu desátá, Persson ukončil norskou vítěznou sérii

Rekord překonán! Stewartová přepsala českou historii a kvalifikovala se na OH v Paříži

SP v běhu na lyžích v Novém Městě bude, organizátoři mají výjimku

Stewartová absolvuje svou maratonskou premiéru na mistrovství světa

Desáté místo, slabý čas. Mäki se patnáctistovka v Birminghamu nepovedla

Bývalé hvězdě USK Thomasové těsně uniklo ocenění pro nejlepší basketbalistku WNBA

Opět rekordní Valencie. Stewartová zlepšila české maximum v půlmaratonu

SP v běhu na lyžích začne bez hvězdného Fina Niskanena

Janatová doběhla ve sprintu SP v Lahti desátá a vyrovnala si letošní maximum

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy