Režisér Adamec po úraze: Sám v bytě bez pomoci ženy Jany?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     21.06.2023 (12:00)     Sekcia bulvár

Je to už pár týdnů, co se Jiří Adamec (75) nepříjemně poranil při pádu ze schodů, jeho zdravotní stav si dokonce vyžádal i hospitalizaci v pečovatelském domě. „Na jedné noze si zlomil prst a na druhé si vyvrtnul kotník. Takže se nemůže postavit,“ popsala tenkrát situaci jeho žena Jana s tím, že péči sama nezvládá jednoduše, protože nemá tolik síly. Jak je na tom tvůrce Sanitky teď? celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Režisér Jiří Adamec (74) po rozchodu s manželkou: Vysmívá se jí před lidmi?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.03.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

I když rozvod zatím stopli, na jejich vztah to nemělo žádný vliv. Ba naopak! Ještě víc ochladl a Jiří Adamec (74) si dokonce veřejně utahuje ze své ženy Jany Adamcové (50). Ani prý netuší, jaké jméno teď bývalá moderátorka a mluvčí vlády užívá.

 

Režisér Jiří Adamec (76): Boj s Alzheimerem!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.09.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Když na oslavu osmdesátin skladatele a producenta Františka Janečka dorazil v doprovodu manželky Jany (52) i legendární režisér Jiří Adamec (76), bylo to po dlouhé době poprvé, co se ukázal na veřejnosti. Jen málokdo asi tušil, jak je to s jeho nemocí opravdu vážné. Chvílemi jako by měl problém poznat, kdo ho zrovna zdraví...

 

Režisér Jiří Adamec si vyrazil s rodinou: Vylákal ho maturiťák syna

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     18.02.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Letí to rychle. Daniel Adamec (18), syn režiséra Jiřího Adamce (76) a moderátorky Jany Adamcové (52), už měl maturitní ples! Po hodně dlouhé době se tak celá rodina objevila ve společnosti.

 

Adamec u konce s dechem: Už je to na ho*no, hlesl

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.02.2025 (09:57)     Sekcia bulvar

Režisér Jiří Adamec (76) žije už delší dobu žije sám bez manželky Jany Adamcové (52) a dětí. Spekuluje se o rozvodu, k tomu se sice tvůrce Sanitky a Pojišťovny štěstí přímo vyjádřit nechtěl, z jeho slov je však zřejmé, že jejich vztah rozhodně není na cestě k uzdravení. 

 

Krize u Adamcových graduje: Režisér nemůže ženě přijít na jméno!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     29.03.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

I když rozvod zatím stopli, na jejich vztah to nemělo žádný vliv. Ba naopak! Ještě víc ochladl a Jiří Adamec (74) si dokonce veřejně utahuje ze své ženy Jany Adamcové (50). Ani prý netuší, jaké jméno teď bývalá moderátorka a mluvčí vlády užívá.

 

Režisér Jiří Adamec (73) v zapomnění?! Důchodce nikdo nechce a se*e mě to, tvrdí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.06.2021 (16:35)     Sekcia bulvar

Sanitka, Pojišťovna štěstí nebo Cesty domů, to jsou oblíbené seriály, za kterými stojí režisér Jiří Adamec (73). Bohužel od posledního filmového počinu, a ne příliš úspěšného, jímž byl Léto s kovbojem, si za kameru nestoupl. 

 

Adamec se už očividně oklepal: Výsměch manželce Janě!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     10.04.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Dříve zlomený z odchodu manželky, teď plný vzteku, který mu nejde skrývat. Jiří Adamec (74) se na premiéře muzikálu Ostrov pokladů neudržel a pustil se do své stále ještě manželky Jany (50). 

 

Režisér Jiří Adamec tvrdě platí za své chyby: Děti s ním dodnes nemluví!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.01.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Režisér Jiří Adamec (76) má za sebou život plný kariérních úspěchů v podobě seriálu Sanitka, pohádky Princové jsou na draka nebo seriálu Zkoušky z dospělosti. Ve svém osobním životě však mnohokrát chyboval a ve výsledku přišel o kontakt se svou rodinou!

 

Adamec na odstřel kvůli manželce u Babiše? Režisér bez obalu

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.06.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Dnes třiasedmdesátiletý Jiří Adamec patřil ještě do konce devadesátých let mezi nejžádanější režiséry. Jenže jak se říká, každý chvilku, tahá pilku!

 

Přerušený rozvod Adamcových: Prohlášení Jany překvapuje!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.02.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Rozvod byl pozastaven, na situaci to ale nic nemění. Takto se k tomu staví moderátorka a bývalá mluvčí vlády Jana Adamcová (50), která je skálopevně rozhodnutá se se svým životem posunout dál. Režisér Jiří Adamec (73) stejné pocity ovšem nesdílí.

Režisér Adamec (76) bojující s Alzheimerem: Překonal se kvůli synovi!

Opuštěný režisér Jiří Adamec: Rupla mu záda!

Zraněný Adamec v domově pro seniory! Jana prozradila důvod

Režisér Jiří Adamec po rozchodu s manželkou Janou: Opustil vilu na Hanspaulce!

Režisér Sanitky Jiří Adamec po pádu ze schodů: Skončil v ústavu!

Adamec po krachu manželství: UŽ HLEDÁ ÚTĚCHU JINDE

Jiří Adamec o zesnulém Radanu Dolejšovi (†57) ze Šlapeta: Byl vždy mužem v pozadí!

Odluka Jiřího a Jany Adamcových: Manžel se odstěhoval do bezbariérového bytu, ale jsem tady pro něj, říká moderátorka

Jiří Adamec po krachu manželství s Janou: Hledá útěchu u první rodiny!

Jiří Adamec po krachu manželství s Janou: HLEDÁ ÚTĚCHU U PRVNÍ RODINY

Jiří Adamec (76) se objevil ve společnosti: Místo manželky mu dělaly společnost krásné Miss. Došlo i na objetí

Adamcová balí kufry: Je to skvělé místo na srovnání myšlenek

V hradeckém bytě našli zavražděnou: Byl tam privát?!

Adamcová už balí do Indie a... Oslavila synovy 19. narozeniny!

Populární režisér opět ve společnosti: Jiří Adamec skončil po hrozivém úrazu v domově důchodců

Smutný zážitek z dětství: Jiří Adamec (73) promluvil o smrti otce. Když mu bylo 16, podlehl táta rakovině

Komunistický seriál ho stál místo. Když nefilmoval, vozil turisty po Praze! Režisér Adamec o 90. letech

Jana Adamcová už balí do Indie, ale předtím...Oslavila synovy 19. narozeniny!

Adamec o milionech na kontě a manželce Janě: Už je to na ho*no

Tak to nikdo nečekal: Adamcová a Adamec zase spolu

Policie zadržela v Irsku podezřelého vraha Jany Svobodové: Najde se její tělo?

Babišova mluvčí Adamcová vzteky bez sebe: 2 roky lží!

Sexuální zpověď hvězdy Vyprávěj Jany Bernáškové: Měla jsem 13 chlapů! Manžel jen zíral...

Policisté borci! V holešovickém bytě za 5 minut odrodili chlapečka Louise. „Klepali jsme se, ale cítili euforii,“ říkají

Hrůzné chvíle seniorky z Prahy: Čtyři dny ležela uvězněná ve svém bytě bez pomoci!

Režisér Jiří Adamec (73) k nepoznání! Zničil ho krach manželství?

Adamec v důchoďáku: Moje rodina odmítla kvůli tomu nespat

Režiséra Jiřího Adamce odvezla záchranka

Senior (74) z Levic žil v bytě s mrtvou manželkou (†72)! Policisté přijeli kvůli zápachu

Režiséra Jiřího Adamce musela odvézt záchranka

Tři dny bez pomoci! Stařenka (70) z Prahy upadla v bytě a nemohla vstát

Senior (74) z Levic žil v bytě s mrtvou manželkou (†74)! Policisté přijeli kvůli zápachu

Tajemství pětek Jany Bernáškové: Herečka vysvětlila, jak si zvětšit prsa bez pomoci plastického chirurga

V bytě, kde zemřel Jiří Menzel, jeho žena vytvořila pietní místo. Zdobí ho obrázky od dcer a rodinné snímky

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy