Kaňka na pohřbu textaře Krečmara (†81): Dáda s Felixem seděli od sebe! Proč?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.11.2023 (05:00)     Sekcia bulvár

Jeho písňové texty byly tak krásné, že ho vyprovázely i na poslední cestě. Eduard Krečmar (†81), který 22. října zemřel po dlouhé nemoci, napsal mimo jiné píseň Rockový nebe. Zpíval ji Karel Gott (†80). Text zazněl i v modlitebně Českobratrské cirkve evangelické. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Plejáda hvězd na pohřbu textaře Krečmara (†81): Zpívala Zelenková, Dáda přišla pozdě!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.10.2023 (13:03)     Sekcia bulvar

Autor mnoha známých hitů jako Až na vrcholky hor, Boty proti lásce, Jen se hádej nebo Hvězdičko blýskavá Eduard Krečmar podlehl dlouhé těžké nemoci 22. října ve věku 81 let. Rodina a nejbližší přátelé se s ním dnes loučili naposledy. 

 

Kar po pohřbu Aničky Slováčkové (†29): Dáda s Felixem brzy zmizeli. Kdo zapíjel žal nejdéle?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.04.2025 (11:14)     Sekcia bulvar

Po pohřbu Aničky Slováčkové se mnozí vydali na smuteční hostinu do nedaleké restaurace. Mezi prvními odjížděli její rodiče, Dáda Patrasová (68) a Felix Slováček (81). Naopak Aniččin bratr a přítel zapíjeli její památku až do hluboké noci!

 

Dáda si rýpla do Gelemové: Už to u ní zažila s Felixem!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.11.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Pár měsíců po rozchodu s hudebníkem Felixem Slováčkem (78) byla malířka Lucie Gelemová (38) spatřena na večeři s jiným mužem. Přestože stále ještě manželovi Dády Patrasové (65) pomáhala po jeho kolapsu, před kterým s ním navštívila i společenskou akci, zřejmě za Felixem udělala tlustou čáru. Večeře sice měla být pouze pracovní, drsně poučená Dáda má ovšem jiný názor…

 

Na tohle její fanoušci rok čekali: Dáda Patrasová pózovala v bikinách! Tady s Felixem utužují vztahy

Zdroj Zdroj: super.cz     16.06.2022 (13:05)     Sekcia bulvar

Necelý měsíc po nehodě, při níž v Praze najela do zátarasu, odcestovala Dáda Patrasová (66) i s manželem Felixem Slováčkem (79) na dovolenou. Vyrazili do Tuniska.

 

Uplakaná Dáda u pietního místa dcery (†29): Nejbližší památka na Aničku! Pořád ji má u sebe…

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.04.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Milovanou Aničku (†29) nosí Dáda Patrasová (68) stále u sebe. Když si celá uplakaná fotila, jak před jejich vilou přibývají vzkazy a květiny pro její zesnulou dceru, nešlo si nevšimnout, že má na mobilu dojemnou fotografii, na které je právě s Aničkou a synem Felixem (41).

 

Uplakaná Dáda u pietního místa dcery (†29): Nejbližší památku na Aničku má pořád u sebe

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.04.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Milovanou Aničku (†29) nosí Dáda Patrasová (68) stále u sebe. Když si celá uplakaná fotila, jak před jejich vilou přibývají vzkazy a květiny pro její zesnulou dceru, nešlo si nevšimnout, že má na mobilu dojemnou fotografii, na které je právě s Aničkou a synem Felixem (41).

 

Dáda Patrasová na jednom pódiu s dcerou Aničkou a synem Felixem: Královna dětských srdcí mládne před očima

Zdroj Zdroj: super.cz     02.04.2022 (09:03)     Sekcia bulvar

Opět spokojená a obklopená rodinou mládne Dáda Patrasová (65) před očima. Těší ji i to, že se po pandemii mohla konečně vrátit na jeviště. Společně s dcerou Annou Slováčkovou (26) a synem Felixem vystupovala na charitativní akci v divadle Semafor. Vystupovala po mnoha letech a měla pořádnou trému.

 

Tajná oslava 80. narozenin nemocného textaře Eduarda Krečmara: Vzpružily ho Kamelie!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.03.2022 (11:00)     Sekcia bulvar

Jeden z nejlepších českých textařů Eduard Krečmar oslavil se svou rodinou a kamarády 80. narozeniny! Utajovanou párty mu v oblíbené hospůdce připravila jeho o 29 let mladší manželka Ildika (51)

 

Přiznání Dády Patrasové o soužití s Felixem: Rozvod řešili dvakrát!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     02.04.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

S Felixem Slováčkem (80), kterého si vzala před 41 lety, se chtěla Dáda Patrasová (67) rozvést dvakrát. „Řekla bych, že víckrát, dvakrát ale určitě,“ řekla Aha! hudebníkova manželka.

 

Drsný ortel Dády nad Felixem: Zestárl. Myslím, že mu hráblo

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     18.11.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Své manželství zachránili, přesto se někdy může zdát, jako by se tak nestalo. Herečka Dáda Patrasová (66) v novém barrandovském pořadu přiznala, že po bouřlivé první polovině tohoto roku mají doma s Felixem (79) konečně klid a pohodu. Do manžela si i tak rýpla...

Dáda Patrasová a Felix Slováček: Fenka Fatty jim zachránila život

Smrt textaře Eduarda Krečmara (†81): Detaily posledního rozloučení

Pohřeb Krečmara (†81): DÁDA PŘIŠLA POZDĚ!

Dáda mohutně slavila usmíření s Felixem a... Skončila v náručí lampy!

Dáda Patrasová v Blesku: Podala jsem žádost o rozvod!

Smrt textaře Eduarda Krečmara (†81): Co prozradilo parte!

Rozjařená Dáda vyrazila s Felixem Slováčkem na oslavu: Návrat manžela jí prospívá, takhle jí to sluší

Dáda Patrasová oslavila 66. narozeniny s Felixem, ale tvrdí: Italského milence si nechám!

Jak se Dáda po nehodě vymlouvá: Byl to omyl! Spadly mi brýle!

Zlomové okamžiky Dády Patrasové: Aničku má pořád u sebe

Dojemná zpověď Dády Patrasové: Aničku má pořád u sebe

O čem si špital vysmátý Obama s Trumpem na pohřbu? Expert na odezírání popsal rozhovor prezidentů

Dáda Patrasová o zákeřné rakovině Aničky Slováčkové: Dala bych svůj život za to, aby se uzdravila

Hoch (15) přežil zřícení domu, jeho máma (†54) zemřela. Před neštěstím seděli vedle sebe

Silvestrovské drama Patrasové: TĚŽKÁ OTRAVA A ÚTĚK Z NEMOCNICE!

Proč Julija Navalná chyběla na pohřbu manžela? Vyslala místo sebe svou matku

Silvestrovské drama Dády Patrasové: TĚŽKÁ OTRAVA A ÚTĚK Z NEMOCNICE!

Dáda poprvé od nehody na veřejnosti: Sbohem Josefu Abrhámovi (†82)

Felix s dcerou Aničkou pomáhali »nákupem«: A proč chyběla Dáda?!

Drsná Dáda na oslavě synových 40. narozenin: Útok na Felixe!

Dáda to práskla! Felix diriguje celou rodinu

Patrasová definitivně hází ručník do ringu! Já už se tím nechci týrat

Havlová a rozloučení s Abrhámem (†82): Co nesedí na výpovědi o pohřbu?!

Havlová a rozloučení s Abrhámem: Co nesedí na výpovědi o pohřbu?!

Anička Slováčková oslavila narozeniny bez rodičů: Proč se nesešla s mámou Dádou a tátou Felixem?

Gelemové zbyly oči pro pláč? Dáda má naprosto jasno!

Dáda Patrasová s Felixem u moře: Manžela si udobřuje obřím dekoltem!

Proč Felix zdrhá od Gelemové? Šokující odhalení Dády!

Felix Slováček ve svém živlu: Na oslavě narozenin bývalé pornohvězdy řádil v obklopení žen. Řekl, proč nepřišla Dáda

Božská Manuela na pohřbu Josefa Abrháma (†82): Patrasová po nehodě všechny překvapila!

Patrasová a Slováček: Podivná slova o společném životě. Oba tvrdí něco jiného!

Návrat Patrasové a Slováčka rozlítil jejich dceru: Je to jinak, než máma říká!

Dáda s Felixem po drsné hádce před kamerou: Ruka šmátralka a usmíření?!

Bizarní pár od sebe dělí 53 let: Hoch se do babičky zamiloval na pohřbu jejího syna

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy