Jan objevil tajemné horské tvory: Beskydské bytosti! Stráží les i jeho poklady

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.05.2024 (12:55)     Sekcia bulvár

Pazuch strážící Radegastův poklad, obávaný Děsivec nebo pohodář Míra Kliďas. Nevíte o koho jde? Přece o Beskydské bytosti! Tyhle lesní potvůrky pro veřejnost objevil ajťák z Ostravy Jan Tkáč (50). Z obyčejné lidské fantazie se dnes stal ambiciózní projekt, který chce vtáhnout celé rodiny. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Proutník Leonardo DiCaprio: Už má zase jinou?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.02.2023 (07:40)     Sekcia bulvar

Že by další výměna v jeho ložnici? Herec Leonardo DiCaprio (48) se objevil na večírku v přítomnosti tajemné ženy a okamžitě se vyrojily spekulace, zda hvězda hollywoodských bijáků nemá zase nový objev.

 

Další rána pro těhotnou topmodelku: Musí se opět vyrovnat s odchodem milované bytosti

Zdroj Zdroj: super.cz     27.02.2021 (07:41)     Sekcia bulvar

Jízdu na emoční horské dráze prožívá v tomto období Linda Vojtová (35) . Úspěšná česká topmodelka žijící ve Spojených státech se v říjnu zasnoubila s finančníkem Joshuou Sasonem, se kterým následně otěhotněla.

 

Jiří Krampol (86): Záhada nalezené fotky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.07.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Co se téhle fotomontáže z 80. let nahledal! Jirka Krampol (86) objevil při vyklízení bytu v Žatecké ulici nenošené kožené bundy a další poklady. Největší radost mu ale udělala fotka, kde šikovný grafik posadil za jeden stůl jeho, Jeana-Paula Belmonda (†88), Františka Filipovského (†86) a Luise de Funése (†68).

 

U Krampola při vyklízení bytu našli poklad: Tohle hledal 42 let

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     25.07.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Co se téhle fotomontáže z 80. let nahledal! Jirka Krampol (86) objevil při vyklízení bytu v Žatecké ulici nenošené kožené bundy a další poklady. Největší radost mu ale udělala fotka, kde šikovný grafik posadil za jeden stůl jeho, Jean-Paul Belmonda (†88), Františka Filipovského (†86) a Luise de Funése (†68).

 

Na Ohři chytli pytláka, stráži nabízel úplatek!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.09.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Dlouhá léta chodil pytlačit na Ohři v Žatci i se svými kumpány. Rybářské stráži se jen vysmíval. Teď si ale místní pytlák pořádně zavařil. Kromě nelegálního chytání pstruhů se totiž pokusil podplatit kontrolora.

 

Sběratel Jaroslav (70): Vlastní poklady za miliony!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     05.11.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Sběratel poštovních známek Jaroslav Stuna (70) z Plzně vlastní sbírku o desítkách tisíc exemplářů za miliony korun. Jeho kolekce čítá i dvě nejstarší známky světa. A i ty máte možnost do neděle 5. listopadu spatřit na pražské výstavě Poklady světové filatelie II. v Obecním domě.

 

Namaloval bestiář pohádkových bytostí: Výlet za slovanskými potvorami!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     16.03.2025 (07:25)     Sekcia bulvar

Jak vypadá Kvílivec? Kdo je Vužalka? Nebo Chichotal? A jaká bestie rozrývá hroby, aby se živila na ostatcích? To nám nyní na mariáškách či v knižním bestiáři odhaluje grafik a ilustrátor Josef Kratochvíl (44). Vzal si na paškál bytosti slovanských mýtů a dává jim nové podoby.

 

Sáčky ukryla v kalhotkách! Žena do basy ve Stráži pašovala drogy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.10.2025 (11:45)     Sekcia bulvar

Žena (43) šla do věznice ve Stráži pod Ralskem navštívit svého přítele. Nesla mu dárek. Ve spodním prádle měla pečlivě schované dva narkosáčky. Prozradila ji ale silná nervozita a policie balíčky našla. Možná půjde také do vězení.

 

Vězeň ve Stráži chaoticky přepínal televizní programy: Druhý se neudržel a přerazil mu čelist

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.03.2024 (13:22)     Sekcia bulvar

Nespavost trápila dvojici vězňů ve Stráži pod Ralskem na Českolipsku. Sešli se tak v kulturní místnosti u sledování televize. Jeden se ujal ovladače a začal programy chaoticky přepínat. Skončil s přeraženou čelistí.

 

Neskutečné archivní poklady Martiny Pártlové: Naducané tváře, vibrátor i Petr Muk (†45)!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.01.2021 (11:15)     Sekcia bulvar

Zpěvačka Martina Pártlová (41), která se fanouškům na sociálních sítích svěřila, že je po operaci nádoru na tlustém střevě, se rozhodla podělit o fotografické poklady z raného mládí. 

Tajemné snímky lidí oděných jen listem papíru. Masky mě fascinují, říká fotograf

Draci na zámku: Jízdárnu zámku Kozel u Plzně obsadily mytické bytosti

Archeologové na zámku v Bílovci našli historické poklady!

Exhibiční skupiny čestných stráží šesti armád se představí v K. Varech

Nejkratší den roku je tu: Tma odhalí poklady nebes!

Pátrání po tajemné ženě! Kradenou kartou zaplatila 4,5 tisíce, poznáte ji?

Do očí se jí nepodíváte: Nejvnadnější Miss Šlégrová opět předvedla svoje poklady

Tajnůstkářský Peter Nagy promluvil o své tajemné přítelkyni: Jsme spolu osm let a doufám, že navždy!

Martin Hofmann se pochlubil archivními poklady: Chuligán s holou hlavou!

Ježek i koňská hlava: Archeologové našli v Ostravě středověké poklady

Vztah s Katy je jako jízda na horské dráze, říká Bloom o těhotné snoubence

Vím, že mě budou srovnávat s Evou: Hvězda ZOO nahradila Burešovou v roli tajemné zpěvačky

Poklady z půdy: Kateřina Průšová našla 26 let staré fotky. Bylo jí 14 let, poznali byste ji vůbec?

Smrt Gottovy sestřenice odhalila: Zlaté poklady po Mistrovi! Co s nimi bude dál?

Rolí něžných bytostí se nezbaví: Takhle to Lindě Rybové bude slušet v nové vánoční pohádce

Smrt Němky na horské dráze: Ilonka (†57) spadla z 8 m!

Kouzla, věštby a tajemné bytosti. Magické myšlení je nám blízké stále, říká etnografka

Vlk, nebo zatoulaný pes? Kolem obce Rybník obchází "tajemné" zvíře!

Recenze: Tarot divokého lesa vás povede tajemnou cestou poznání

Poklady z archivu Trumpových: Ivanka na Den matek vzpomíná na zesnulou maminku Ivanu

Ve slovenských Beskydech bude chybět horská služba: Co se bude dít, když se ztratíte či zraníte?

V Muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně je nová výstava Poklady východní Moravy

Dnešní pohřeb Aloise Švehlíka (†85): Hvězdy na stráži!

Češka nepřežila pád na horské túře v Rakousku

Sedm let od tragické smrti Adolfa Klepše: Náčelník horské služby zkolaboval při výstupu na Sněžku

Podcast: Krakonoš byl krutý démon. Ochránce Krkonoš znali bratři Grimmové i ve Slovinsku

Výletnice (†47) zkolabovala při jízdě na horské dráze a zemřela: Nepomohla ani okamžitá resuscitace

Ledové beskydské stezky: Zranilo se 5 turistů!

Zubaté poklady za čtvrt miliardy! Národní muzeum vystavilo červeného mauritia, druhou nejdražší známku světa

Šest příběhů z historie Brna: Na Špilberku vystavují poklady z depozitáře

Tým českého vědce objevil a popsal nový rod žáby

Karel Loprais (†72): Vánice na poslední cestě

Intimní dárek pro miliardáře Janečka: Jeho svlečená Lilia ukázala své poklady!

Vyhasl život strážce plamene: Všestranného zpěváka Františka Segrada (†66) objevil Michal Horáček až po padesátce

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy