Test panenských olivových olejů opět po roce: Jsou extra, nebo jen drahé?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.06.2024 (06:00)     Sekcia bulvár

Potravinový Sherlock opět oslovil »olivové sommeliéry « z Německa, aby prověřili kvalitu extra panenských olivových olejů prodávaných v českých supermarketech. Polepšili se výrobci oproti loňsku? Nenechte si ujít páteční test Blesku! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Test extra panenských olivových olejů opět po roce: Polepšili se výrobci?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.06.2024 (06:00)     Sekcia bulvar

Potravinový Sherlock opět oslovil »olivové sommeliéry « z Německa, aby prověřili kvalitu extra panenských olivových olejů prodávaných v českých supermarketech. Polepšili se výrobci oproti loňsku? Nenechte si ujít páteční test Blesku!

 

Podvodné »extra panenské« olivové oleje už řeší inspekce! Polovina jich neprošla!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.08.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Včerejší test extra panenských olivových olejů odhalil smutnou skutečnost – dovozci olivových olejů považují Českou republiku za bandu negramotů, kteří nedokáží poznat kvalitní olej. Hned polovina z testovaných extra panenských olivových olejů neodpovídá této kategorii!

 

Čachry s extra panenskými olivovými oleji už řeší inspekce! Polovina jich neprošla!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.08.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Páteční test extra panenských olivových olejů odhalil smutnou skutečnost – dovozci olivových olejů považují Českou republiku za bandu negramotů, kteří nedokáží poznat kvalitní olej. Hned polovina z testovaných extra panenských olivových olejů neodpovídá této kategorii!

 

Test extra panenských olivových olejů: Jsou výrobky pančované? A jak chutnají?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.08.2023 (06:00)     Sekcia bulvar

Potravinový Sherlock oslovil oficiální chuťové experty na olivové oleje. Jak dopadly značky ze supermarketů? Čtěte už v pátečním Blesku!

 

Test extra panenských olivových olejů: Jsou výrobky pančované? A unikátní chuťové hodnocení!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.08.2023 (06:00)     Sekcia bulvar

Potravinový Sherlock oslovil oficiální chuťové experty na olivové oleje. Jak dopadly značky ze supermarketů? Čtěte už v pátečním Blesku!

 

Kdepak extra panenské! Dvě třetiny olivových olejů nesplňují předpisy, zjistila inspekce

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.12.2023 (13:44)     Sekcia bulvar

Pravidelné kontroly olivových olejů ukazují, že se do Česka dovážejí výrobky, které svými vlastnostmi neodpovídají kategorii uváděné na etiketě. Hned dvě třetiny hodnocených olivových olejů porušily předpisy. Uvádí to Státní potravinářská a zemědělská inspekce.

 

Kdepak extra panenské! Dvě třetiny olivových olejů nesplňují předpisy, zjistila nově inspekce

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.12.2023 (13:44)     Sekcia bulvar

Pravidelné kontroly olivových olejů ukazují, že se do Česka dovážejí výrobky, které svými vlastnostmi neodpovídají kategorii uváděné na etiketě. Hned dvě třetiny hodnocených olivových olejů porušily předpisy. Uvádí to Státní potravinářská a zemědělská inspekce.

 

Potravinářská inspekce: Neprošla polovina panenských olejů!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.12.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Zakládáte si na kvalitě a při výběru olejů saháte po extra panenských? Pak buďte na pozoru. Inspektoři odhalili, že polovina z testovaných 20 vzorků nevyhověla.

 

Historie se opakuje: Vtipy na drahé máslo opět plní internet

Zdroj Zdroj: super.cz     24.11.2024 (11:27)     Sekcia bulvar

Cena másla se v posledních měsících opět vyšplhala na částku, která pohoršuje veřejnost a budí ohnivé diskuze mezi politiky. Češi to ale jako vždy berou s humorem a internetem se opět šíří celá řada vtipů, stejně jako tomu bylo už v roce 2017.

 

Tragédie v Panenských Břežanech: Řidič (52) srazil chodkyni (†58), na místě zemřela

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.12.2021 (08:17)     Sekcia bulvar

Obrovské neštěstí se stalo kolem šesté ráno v Panenských Břežanech u Prahy. Auto tam srazilo 58letou chodkyni, ta na místě zemřela. Jak k nehodě došlo, teď policisté zjišťují.

Extra slevy i příspěvek na testy. Cestovky bojují o dovolenkáře mířící do Řecka

Hypotéky jsou rekordně drahé, jenže... ZÁJEM ČECHŮ NEKLESÁ

Velký požár skladu olejů v Kladně: Hašení komplikoval vítr, lidé neměli větrat

Koronavirus ONLINE: Konec výhod pro lidi s jednou dávkou v Česku. A 254 případů za čtvrtek

Koronavirus ONLINE: Konec výhod pro lidi s jednou dávkou v Česku. A testy po dovolené v cizině

Velký dovolenkový manuál: Na lyže i za památkami bez testů do desítek zemí. A co exotika?

100 tisíc měsíčně po celých 20 let! Taková je hlavní výhra v loterii Extra renta

Návrat z Británie do Česka bude od středy možný opět letecky. Nutný je negativní test

Koronavirus ONLINE: Tajení dovolené v cizině může vyjít draho. A „jednodávkaři“ bez výhod

Test špekáčků opět po roce: Který výrobce šidí?

Velký test letních pneumatik autoklubu ADAC: Drahé nemusí být lepší!

Velký požár skladu olejů v Kladně: Hašení komplikuje vítr, lidé nemají větrat

Zdravotní rádce Aha! Test na covid: Jaký zvolit?

Test kvality špekáčků opět po roce: Který výrobce šidí?

Češi v květnu opět nakupovali za vyšší ceny: DRAŽŠÍ JSOU ZELENINA, MASO I ALKOHOL

5 rad, jak ušetřit na lécích

Muzeum v Panenských Břežanech láká fanoušky druhé světové. V expozici je i padák Jana Kubiše

Poslední rozloučení s exposlankyní za ANO Lorencovou (†83). Od Zemana dostala metál za zásluhy

Ceny potravin ve světě dál klesají: Mléčné výrobky jsou levnější, olej a cukr nikoli. Proč?

Katastrofy filmu Drahé tety a já: Auto ve fekální jímce, cigaretový maraton a facka, po které ukáply slzičky

Odstoupit od smlouvy, nebo test? Stát selhává, říká o cestách do Řecka ombudsman Blesku

Mocní severokorejští sourozenci a jejich drahé polovičky: Kdo jsou partneři Kimových?

Matka budí děti v 5 ráno, aby si uklidily pokoj nebo dělaly úkoly navíc: Nejsem přísná, jsou díky tomu chytřejší, říká

Zemřela exposlankyně za ANO Lorencová (†83). Od Zemana dostala metál, působila i v ČT

Bývalí snoubenci Lopezová a Affleck jsou po sedmnácti letech opět spolu

Test zimních pneumatik: Které jsou nejlepší?

Návrat Harryho, UFO nebo lék na rakovinu: Vědma, která předpověděla pandemii i úmrtí v královské rodině, opět promluvila

Antigenní, nebo PCR zkouška na covid-19? Rozdíly v testech přehledně!

Antigenní, nebo PCR zkouška na covid-19? Znáte rozdíly v testech?

Test sušeného a čerstvého droždí: Ze které značky upečete nadýchanější mazanec?

Po roce repete v Mexiku: Cindy Crawford je pořád extra třída! Křivky předvedla v bikinách a průsvitné látce

Smyčku kolem neočkovaných utahuje i Berlín. Do hospod, kin a divadel už nebude stačit test

Jaroslava Obermaierová konečně může před kameru: Třetí test na koronavirus už měla negativní

Evropa Čechům a hlavně Pražanům zavírá dveře: Kam všude musíte mít na cestu i test?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy