Opilá žena na Lounsku mířila nabitou zbraní na nezletilé chlapce: Hrozí jí vězení

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.02.2025 (14:58)     Sekcia bulvár

Policisté z Lounska podezřívají ženu (34) z nebezpečného vyhrožování. V obci Libčeves měla podle svědků namířit nabitou zbraní na dvojici nezletilých chlapců. Po jejím zadržení se ukázalo, že byla pod vlivem alkoholu. V případě prokázání viny jí hrozí až tříletý pobyt za mřížemi. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

V chebské restauraci muž vyhrožoval nabitou zbraní: Policie ho zpacifikovala, hrozí mu až 8 let!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.03.2024 (20:54)     Sekcia bulvar

Ve středu dopoledne přišel do restaurace v Chebu opilý jednačtyřicetiletý muž se střelnou zbraní. S nabitou pistolí vyhrožoval personálu kvůli penězům. Policie na místo přijela s policejním štítem a muže zpacifikovala. Dechová zkouška odhalila 2,3 promile. V případě prokázání viny muži hrozí až 8 let za mřížemi. Policie sdílela video ze zásahu.

 

Vedoucí šermířského kroužku: Svazoval nezletilé a cucal jim palce?!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     05.06.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Až 12 let vězení hrozí vedoucímu šermířského kroužku z Vysočiny Martinu B. (42). Podle obžaloby zneužíval nezletilé chlapce, svazoval je a ve čtyřech případech i svěřencům cucal palce na nohou a masturboval...

 

Mně nastydnou implantáty, zapnete mi podprsenku? Opilá žena napadla záchranáře a obtěžovala policisty

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.03.2022 (11:11)     Sekcia bulvar

Opilá třiačtyřicetiletá žena z Broumova na Náchodsku napadla na Nový rok záchranáře, kteří se jí snažili pomoc. Kopala je, škrtila i slovně urážela. Oba zdravotníci pak skončili na neschopence. Problémy se ženou měli i přivolaní policisté. Těm se nakonec podařilo ji odvézt do nemocnice a následně do protialkoholní záchytné stanic. Agresorce nyní hrozí až pětileté vězení.

 

Odporné detaily v kauze zneužívaného chlapce z Lounska: Sex s matkou nebo močení do úst!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.06.2024 (12:09)     Sekcia bulvar

U Krajského soudu v Ústí nad Labem v pondělí zaznělo, že zneužívaný chlapec považoval za normální sex s vlastní matkou, močení do úst. Žena a její druh podle obžaloby chlapce sexuálně zneužívali dlouhodobě, pořizovali u toho fotografie, nahrávky. S praktikami v obci na Lounsku začali, když dítěti bylo sedm let. Obžalovaná u soudu uvedla, že se synem souložila proto, aby mu pomohla. Žaloba je viní mimo jiné i ze sexuálního zneužití ženina tehdy dvouměsíčního vnuka a zoofilie, muže pak i z přechovávání omamných a psychotropních látek. Hrozí jim až dvanáctileté vězení.

 

Znásilnění nezletilé, výroba dětské pornografie i nebezpečné ohrožování: Muži z Náchodska hrozí až 12 let

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.03.2021 (13:29)     Sekcia bulvar

Za znásilnění nezletilé a za další čtyři trestné činy policie stíhá pětatřicetiletého recidivistu z Náchodska. V případě odsouzení muži hrozí až 12 let vězení. 

 

Odporné detaily v kauze zneužívaného chlapce z Lounska: Sex s matkou, močení do úst a podivné rituály!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.06.2024 (13:14)     Sekcia bulvar

U Krajského soudu v Ústí nad Labem v pondělí zaznělo, že zneužívaný chlapec považoval za normální sex s vlastní matkou, močení do úst. Žena a její druh podle obžaloby chlapce sexuálně zneužívali dlouhodobě, pořizovali u toho fotografie, nahrávky. S praktikami v obci na Lounsku začali, když dítěti bylo sedm let. Obžalovaná u soudu uvedla, že se synem souložila proto, aby mu pomohla. Žaloba je viní mimo jiné i ze sexuálního zneužití ženina tehdy dvouměsíčního vnuka a zoofilie, muže pak i z přechovávání omamných a psychotropních látek. Hrozí jim až dvanáctileté vězení.

 

Psycholog... Místo pomoci chlapce zneužíval

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     22.01.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Klinický psycholog měl léta zneužívat nezletilé chlapce. Otřesnou kauzu od včerejška rozplétá okresní soud v Českých Budějovicích. Lékaři za to hrozí až deset let za mřížemi.

 

Dívce (19) hrozí vězení: Opilá a bez řidičáku probourala dům!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     25.06.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Neměla řidičák, zato měla pořádně těžkou nohu na pedálu a necelé promile alkoholu v krvi. Devatenáctiletá dívka s autem naletěla do zdi domu. Teď čelí trestnímu stíhání a hrozí jí i rok ve vězení.

 

Muž (67) na Černém Mostě postřelil chlapce (13): Návrh na obžalobu! Hrozí mu pět let vězení

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.03.2023 (13:44)     Sekcia bulvar

Pražská policie navrhla obžalovat muže, kterého stíhá za loňské postřelení třináctiletého chlapce v parku na Černém Mostě, uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Doplnila, že muž čelí obvinění z ublížení na zdraví dítěti a z výtržnictví. Za tyto trestné činy hrozí až pětileté vězení.

 

R. Kelly byl hlavou gangu zneužívajícího nezletilé: 30 let vězení!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     01.07.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Newyorská soudkyně ve středu poslala na 30 let do vězení amerického zpěváka R. Kellyho (55). Někdejší hvězda proslavená hitem »I Believe I Can Fly« 25 let zneužívala mladé ženy a nezletilé.

Chtěla vyvézt díly k jaderné zbrani! Rusce z české firmy hrozí až 8 let vězení

„Lidstvo si hraje s nabitou zbraní.“ Varovná slova šéfa OSN k výročí útoku na Hirošimu

Opilá řidička Jitka (42) při nehodě zabila policistu: Žalobce žádá osm let vězení!

Trestankyně (39) do vězení propašovala nabitý revolver: Zbraň schovala v pochvě!

Opilá žena (37) skočila z mostu

Pitbulteriér ve Vimperku pokousal chlapce: Majitelce psa hrozí vězení

Žena (20) z Kadaně dostala od seniora přes milion korun: Hrozí jí vězení

Muž (49) na Táborsku zneužíval chlapce: Soud ho poslal na osm let do vězení

Pusť mě, nebo tě bodnu!, měl řvát "černý pasažér" na revizora: Hrozí mu osm let vězení

Postrach ulic v Holešovicích: Opilá žena (21) bez řidičáku nabourala několik aut!

VIDEO: Opilá žena (30) sedla za volant a byla k nezastavení. Nakonec bourala do vozu policisty

Láska nade vše: Žena bodla přítele do zad, ten si ji přesto vzal! Teď jí hrozí 10 let vězení

Opilá žena nafackovala personálu letadla: Pilot musel nouzově přistát!

Nabízela zboží, nic neposlala: Žena z Pardubicka obrala 90 lidí, hrozí jí vězení

Mladík (20) z Benešovska měl sexuálně zneužívat nezletilé chlapce: Oběti si vybíral na TikToku

Opilá žena za volantem a řidič se zákazem. Pražští strážníci o víkendu řešili neposlušné řidiče

Zdrogovaná a opilá žena se válela na ulici: U sebe měla malé dítě!

Žena měla být v karanténě, po městě jezdila taxíkem a chodila bez roušky! Hrozí jí 8 let

Mord na Vysočině: Kvůli neshodám měla opilá žena ubodat partnera

Opilá Jitka R. (42) v autě zabila policistu: Soud jí snížil trest na 10 let!

Namol opilá žena řádila na Smíchově: Poškodila autobus a napadla řidiče, škoda 15 tisíc

Opilá šla za synem, vykopla dveře!

Opilá žena řádila v akvacentru. Nadávala a plivala na strážníky, všemu přihlížel její synek

Mladík (22) ze Zlínska měl zveřejnit sex s dívkou ze seznamky: Hrozí mu vězení!

Můj zadek si právě prdl je mé jméno, tvrdila policistům opilá žena, která odmítala opustit benzínku

Žena v Přerově skočila na lékařku: Útočnice byla opilá a těhotná

Namol zpitá žena chtěla pokousat strážníky! Se třemi promile skončila na záchytce

Žena dala údaje k účtu neznámému podvodníkovi, teď je sama stíhaná! Hrozí jí rok vězení

Sexy policajtku vyhodili: Mávala na videu nabitou pistolí a veřejně říhala

Kopanec a pokus o facku: Zdrogovaná a opilá polonahá žena (41) se ve Vinoři vrhla na strážníka

Namol opilá cyklistka vyrazila z oslavy domů: Cestou zabloudila a vjela na dálnici D1!

VIDEO: Sprostě urážela strážníky a sundávala si roušku! Opilá žena (41) skončila v poutech

Krvavá rodinná potyčka na Lounsku: Muž se pokusil zavraždit vlastního bratra, hrozí mu až 18 let!

Otčím znásilňoval 4 nezletilé dcery?!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy