Donutilová si na mateřské konečně odfrkla: Nový pomocník v rodině

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     19.02.2025 (12:00)     Sekcia bulvár

Herečka Sára Donutilová (30) před nedávnem porodila synka Eliáše a svou novou rodičovskou roli si nesmírně užívá. Miminko si ale vyžaduje téměř nepřetržitou péči a ona se proto rozhodla si domů pořídit pomocníka, díky kterému má více času na domácí práce. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Sára Donutilová slavila 30: Luxusní dárek od manžela

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.08.2024 (12:20)     Sekcia bulvar

Herečka Sára Donutilová (30) se chlubí dalším prstýnkem od svého manžela. Tentokrát jí prst zdobí překrásný zlatý šperk od české designerské značky.

 

Sára Donutilová už pravdu neskrývá! Stěží umytá hlava, kruhy pod očima

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.02.2025 (12:00)     Sekcia bulvar

Herečka Sára Donutilová (30) před nedávnem porodila syna Eliáše, kterého vychovává s manželem Martinem Donutilem (33). Novopečená maminka si svou novou životní roli užívá, ale přiznala, že ne vždy je to jednoduché.

 

Novopečená maminka Sára Donutilová se rozněžnila nad malým synem: Tolik přání si „sněhuláček“ ani nemohl přát, vzkázala

Zdroj Zdroj: super.cz     17.01.2025 (05:55)     Sekcia bulvar

Herečka Sára Donutilová si nadále užívá krásné chvilky se svým novorozeným synem Eliášem. S manželem Martinem Donutilem oznámili krátce po Vánocích, že se stali rodiči.

 

Donutilová připomněla smutné výročí: Dva roky od ztráty syna

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     19.10.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Těšili se před dvěma lety na vysněné první miminko, místo toho ale přišla nečekaná tragédie. Sára Affašová, dnes již Donutilová (30), v sobě ale našla obrovskou sílu a promluvila, jak ztrátu syna zvládá dnes.

 

Je to jízda a největší dar. Sára Donutilová poprvé ukázala vytouženého syna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2025 (13:49)     Sekcia bulvar

Herečka Sára Donutilová (30) se na sociálních sítích poprvé pochlubila fotkou syna Eliáše. Předtím s manželem Martinem Donutilem (33) jen při oznámení o přírůstku do rodiny ukázali nožičky svého potomka.

 

Donutilová bouchla do stolu! Jde o malého Eliáše

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     27.01.2025 (10:40)     Sekcia bulvar

Nafouknutých bublin už má Sára Donutilová (30) dost! Rozhodla se proto rázně zakročit! „Prosím vás, tohle mě fakt štve. Napíšu sem, na svůj instagram, svým sledujícím o rady na koliku miminka a jsou z toho články, jaká je u nás tragédie a že nás trápí velký bolesti syna," ulevila si. Dodala, že malý Eliáš je už v pořádku. 

 

Sára Donutilová se podělila o intimní chvilku se svým synáčkem: Půvabná herečka se nechala zvěčnit u kojení

Zdroj Zdroj: super.cz     18.02.2025 (13:51)     Sekcia bulvar

Období šestinedělí má Sára Donutilová za sebou. Po narození syna Eliáše už se herečka s manželem Martinem Donutilem objevila také ve společnosti. Roli maminky si naplno užívá a každý den se svým chlapečkem dokumentuje.

 

Sára Donutilová ukázala svou rodinu: Společná fotka s manželem a synem jako reklama na štěstí

Zdroj Zdroj: super.cz     27.01.2025 (07:00)     Sekcia bulvar

Posledních pár týdnů herečka Sára Donutilová jen září. S manželem Martinem Donutilem se na konci roku stali rodiči a užívají si ty nejhezčí chvíle s novorozeným synem. Dojemnými snímky s miminkem pak novopečená maminka zásobuje fanoušky.

 

Nenalíčená, s kruhy pod očima a s neumytou hlavou: Sára Donutilová popsala šestinedělí, i přes únavu takhle září

Zdroj Zdroj: super.cz     11.02.2025 (15:45)     Sekcia bulvar

Novou životní roli si Sára Donutilová užívá už od konce loňského roku. S manželem a kolegou Martinem Donutilem přivítali na svět syna Eliáše. Herečka se s fanoušky pravidelně dělí o střípky ze svého života a nevynechala také to, jaké pro ni bylo šestinedělí.

 

Dva roky od bolestné ztráty miminka: Sára Donutilová sdílela dojemné foto. Není den, kdy na to nepomyslím, napsala

Zdroj Zdroj: super.cz     18.10.2024 (18:13)     Sekcia bulvar

Jsou to dva roky, co Sára Donutilová zveřejnila velmi smutnou zprávu. Místo prožívání radostných chvil po narození syna, na kterého se s manželem Martinem Donutilem těšili, přišly slzy a nejsmutnější období v životě. Herečka nyní sdílela dojemná slova a vzpomínku.

Hledala jsem pomoc všude. Sára Donutilová promluvila o rodinné tragédii

Tatínek mi dohazoval arabské nápadníky, vzpomíná Sára Donutilová

Ornella konečně doma, ale... Tahle fotka trhá srdce!

Zásadní zvrat u Donutilových: Obavy Sáry i bleskový zásah Miroslava

Nezdární Harry a Meghan: Dostanou k Vánocům milost?!

Sandeva konečně představila Prachaře makedonské rodině: Strach z babičky!

Pes snědl ozdobu, rodině shořel dům: Museli ho strhnout, chtějí postavit nový

Zpověď matky trpící panickou atakou: Iva Frühlingová se vrací po 5 letech na scénu songem o svém životě

Bílá konečně babičkou? Děti v rodině jsou fajn, míní Lucie

Dramatický atentát na nacistického prominenta: Pekařův pomocník s bratrancem za vraždu účetního tvrdě zaplatili

Tara znala jen kotec a samotu, až teď konečně poznává svět. Najde i nový domov?

Dánská královna konečně prozradila, proč vnoučatům sebrala tituly!

Nadílka pro malého Kryštofa: Policisté vybrali peníze na nový invalidní vozík

Mynářova Alex má nový job: Po mateřské zpět do práce! Točí pořad pro rozhlas

Černochová po StarDance: BUDE VRACET PENÍZE?

Představitelé Rachel a Rosse z Přátel konečně spolu! Dohromady je prý dal nový díl

Iva Frühlingová se konečně přiznala: Má k*eténskej nudnej život!

Andílek Nikol Švantnerová: Mateřské trojky v růžovém body!

Konečně prolomil smůlu v lásce: Jiří Mádl chodí se sexy výtvarnicí, která má slabost pro slavné herce

Na důchodce (71) v Tachově „to“ přišlo: Spustil kalhoty a onanoval u mateřské školky

Sára a Martin Donutilovi září štěstím: První foto se synem!

Sára Donutilová dojala fanoušky: Herečka ukázala novorozeného synka. Je to jízda a největší dar, napsala

ZVRAT! Arichteva opouští nespolehlivého manžela

Konečně: Nový most za čtvrt miliardy po 70 letech spojil rozdělené Blansko

Affašová je Donutilová! Tajnou svatbu propálila kamarádka

Sexbomba Belohorcová se naposledy stěhuje: Koupě domu s tím nejluxusnějším výhledem!

Petra Svoboda se vrací po mateřské: Po roční pauze na staré místo!

Bez černý – okrasa české krajiny i zázračný pomocník bylinkářů

Obrovská radost u Donutilů: Utajené miminko!

Krásná Hanka Vagnerová (37) překvapila: Ukázala se s těhotenským bříškem!

Před porodem ladí hnízdečko lásky: Jitka Boho se pochlubila hotovou ložnicí

Kate v zajetí strachu: To ji srazí na kolena

Bolest Sáry Donutilové: Dva roky od ztráty Matyáška

Válka v rodině Csákové! Ilona šla konečně s pravdou ven

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy