Novák se po letech vrací do Jablonce, chtěl by se nastartovat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2025 (21:27)     Sekcia sport

Filip Novák se po téměř deseti letech vrací do Jablonce. Čtyřiatřicetiletý fotbalový obránce působil naposledy v minulé sezoně v Olomouci. Severočeský klub informoval o nové posile na svém webu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Bývalý fotbalový reprezentant Novák se po letech vrací do Jablonce

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2025 (21:13)     Sekcia sport

Bývalý fotbalový reprezentant Filip Novák se po téměř deseti letech vrací do Jablonce. Čtyřiatřicetiletý obránce působil naposledy v minulé sezoně v Olomouci. Severočeský klub informoval o nové posile na svém webu.

 

Návrat do ligy po osmi letech. V hlavě pořád mám zahraničí, říká Novák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2023 (06:59)     Sekcia sport

Po více než osmi letech se vrátil do české ligy. Fotbalový reprezentant Filip Novák doladil v pátek večer smlouvu se Sigmou Olomouc, s níž v sobotu dorazil do Jablonce, odkud v srpnu 2015 vyrazil na povedené evropské štace. Do utkání ale nakonec jako čerstvá posila nezasáhl a jen z lavičky náhradníků sledoval remízu 1:1.

 

Fotbalisty Jablonce povede trenér Látal

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     30.06.2023 (18:01)     Sekcia sport

Jablonec nad Nisou - Novým trenérem fotbalistů Jablonce se stal Radoslav Látal. Třiapadesátiletý bývalý reprezentant se do české ligy vrací po konci angažmá v polském týmu Termalica...

 

Ve 47 letech zemřel kouč třebíčských hokejistů Novák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.05.2020 (12:23)     Sekcia sport

Hlavní trenér a sportovní manažer hokejistů prvoligové Třebíče Radek Novák ve 47 letech zemřel. Klub o smutné události informoval bez bližších podrobností na svém webu.

 

Krýzl vzdoruje osudu, v 37 letech se vrací na lyže po vážném zranění kolena

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2023 (11:13)     Sekcia sport

Kryštof Krýzl se v 37 letech vrací po těžkém zranění kolena, měl přetržený přední zkřížený vaz. Vzdoruje osudu, nechtěl končit úrazem, který se mu přihodil loni v prosinci v prvním kole obřího slalomu Světového poháru alpských lyžařů v Alta Badii. Pro pokračování se rozhodl srdcem, chtěl by se vrátit do formy, kterou měl před úrazem. Řekl to při úterním setkání s novináři.

 

Kemp v NHL? Parádní zkušenost, tvrdí Novák. Teď se těší na návrat domů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.10.2024 (11:00)     Sekcia sport

Zahrál si přípravný duel NHL za Minnesotu, slavné soutěži byl blízko, ale místo v prvním týmu nezískal. Českobudějovický odchovanec Pavel Novák se tak vrací ze zámoří do mateřského klubu. Za hokejový Motor by měl nastoupit v pátek doma proti Olomouci.

 

Wozniacká si už vynahradila ztracený čas, ve 32 letech se vrací na kurty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.06.2023 (15:50)     Sekcia sport

Dánská tenistka Caroline Wozniacká oznámila ve 32 letech comeback. Bývalá světová jednička a vítězka Australian Open z roku 2018 se vrací po mateřské pauze a více než třech letech. Rodačka z Odense o tom informovala na svém Instagramu.

 

Z VOLEJE: Bek, co se nevzdal gólů. Novák a zpěvák? Spíš jako Ramos

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.11.2023 (09:59)     Sekcia sport

Ve fotbalové lize byl za bažanta, sotva mohl po přestupu ze Zlína do Jablonce trenérskému matadorovi Františku Komňackému hlasitě namítat. To víte, že v koutku duše brblal, protestoval: „Já jsem přece ofenzivní hráč, co umí dávat góly!“ Marně, zranil se Tomáš Jablonský a jiný levák po ruce nebyl. A tak se Filip Novák poprvé v kariéře zasunul v sestavě na pozici levého beka.

 

Novák o Sáblíkové: Podpůrný prostředek by odmítla, karma jí to vrací medailemi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.01.2021 (00:00)     Sekcia sport

Po skončení evropského šampionátu v Heerenveenu pronesl: „Neříkám, že Martina má letos už splněno, ale medaili má. Což je pro nás v každé sezoně podstatné.“ Třiadvacet let doprovází kouč Petr Novák rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou. Od roku 2007 se patnáct let v řadě radují z medailí.

 

Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2023 (12:00)     Sekcia sport

Spousta jeho vrstevníků už s hokejem dávno skončila, bývalý reprezentační obránce Jan Novák ovšem ani ve 44 letech nic takového neplánuje. Pro nadcházející sezonu se upsal rodnému Havlíčkovu Brodu.

Novák končí ve Fenerbahce Istanbul

Posila pro mistra. Do Třince se po šesti letech vrací Jank

Derby ženě nedoporučím, je vyhrocené. Stříteský se vrací do Vsetína jako veterán

Novák na cestě vzhůru. Závod byl šílený. Konečně jsme to ale prolomili, říká

Škrtel se po 17 letech vrací na Slovensko, bude hrát za Trnavu

Brazilec Oscar se po osmi letech v Číně vrací do Sao Paula

Obránce Heidenreich se po roce vrací do české ligy, stal se posilou Jablonce

Konec kariéry? Ruská hvězda se po dvou letech vrací k hokeji

V létě jsem se dal dohromady, říká Novák. Šilhavý jako by tu byl

Kubista přestoupil z Jablonce do Boleslavi. Do klubu se vrátil po sedmi letech

Útočník Rákos se po deseti letech vrací do Pardubic

Házenkář Kylíšek se po 11 letech vrací z Německa do Lovosic

Obránce Král se vrací do české ligy, na jaře pomůže Jablonci

Fotbalisté Jablonce vyhráli i v Žilině a postoupili do Evropské konferenční ligy

Olomoucko se posílilo na rozehrávce, do ligy se vrací Djukanovič

Obránce Král se vrací z Belgie do české ligy, na jaře pomůže Jablonci

Ke kladenským hokejistům se po dvou letech vrací trenér Čermák

Obránce Novák ukončil angažmá ve Fenerbahce, měl by hrát za Al Džazíru

Světová rallye se po 12 letech vrací do Japonska, naposledy tam vyhrál Ogier

Nottingham uspěl v play off a po 23 letech se vrací do anglické ligy

Fotbalisté Nottinghamu se dlouhých 23 letech vrací do anglické ligy

Bývalá jednička Wozniacká se ve 32 letech vrací na kurty

Potvrzeno, Alonso se po dvou letech vrací do F1. Opět bude jezdit za Renault

Americká hvězda Vonnová se po pěti letech vrací ke sjezdovému lyžování

Útočník Horák se vrací po jedenácti letech do extraligy. Posílí Spartu

Babcock se po čtyřech letech vrací do NHL, bude trénovat Columbus

Pamatujete na Oscara? Po osmi letech v Číně se vrací domů

Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu Bonino se vrací do Pittsburghu

Chtěl jsem dát gól. Volil jsem však špatné rozhodnutí, kál se Novák

Pardubice mají první posilu, co Nita? Šéf vysvětluje cenu permic i konec trenéra

K českým skokanům na lyžích se po 15 letech vrací Slovinec Bajc

Kovalčuk se po dvou letech vrací k hokeji, bude hrát v KHL za Spartak Moskva

Zase s desítkou, ale vyššími cíli. Bundu letos koupím dřív, směje se Suchan

Budínský se po třech letech vrací do Karviné: Doufám, že postoupíme!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy