Lucie Benešová (51) dokončila roubenku: Teď koupila starou stodolu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.03.2025 (17:12)     Sekcia bulvár

Herečka Lucie Benešová (51) má novou závislost – stavitelství. Nejdřív zrekonstruovala chaloupku v Mníšku pod Brdy, pak na pozemku v Jizerských horách postavila roubenku Benešku a už plánuje rekonstrukci dalšího majetku, který koupila.  celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Lucie Benešová: Nová roubenka jí málem shořela!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.02.2025 (11:01)     Sekcia bulvar

Mělo to být poklidné rodinné dopoledne, to se ale během pár vteřin změnilo v ohnivé peklo. Jen pár měsíců poté, co Lucie Benešová (50) dokončila svou vysněnou roubenku Benešku, o vlásek unikla katastrofě.

 

Lucie Benešová postavila roubenku na šikmé louce. Vypadalo to beznadějně, říká

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.10.2024 (17:00)     Sekcia bulvar

Určitě není z těch, kteří by spočinuli na místě, na mrtvém bodě. Má v sobě sílu, která ji žene pořád dál a nutí ji budovat. Herečka Lucie Benešová si nyní užívá moderování chalupářského pořadu, sama si ostatně postavila roubenku v horách. „Nerada slyším, že něco nejde nebo že něco nemůžu. Je to o vlastním naprogramování,“ říká v rozhovoru pro Týdeník Televize.

 

Drama v nové roubence Benešové: Plameny jí šlehaly ze stěny!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.02.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Mělo to být poklidné rodinné dopoledne, to se ale během pár vteřin změnilo v ohnivé peklo. Jen pár měsíců poté, co Lucie Benešová (50) dokončila svou vysněnou roubenku Benešku, o vlásek unikla katastrofě.

 

Herečka Lucie Benešová: Investice do další ruiny

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.03.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Našla se v budování! Lucie Benešová (51) nejdřív zrekonstruovala chaloupku u Mníšku pod Brdy, pak v Jizerských horách postavila roubenku Benešku a už plánuje rekonstrukci dalšího stavení, které si nedávno pořídila.

 

Lucie Benešová a vysněná roubenka: Problémy se stavbou!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.12.2022 (11:25)     Sekcia bulvar

Kdyby se Lucie Benešová (48) rozhodla seknout s herectvím, rozhodně by se uplatnila jako stavařka. Za sebou už má rekonstrukci jedné chalupy, teď si staví další roubenku. A ta už se pěkně rýsuje. Jenže stavba se teď musí na čas odložit.

 

Hvězda seriálů Slunečná a Vinaři Lucie Benešová: Staví si sen jménem Beneška!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.07.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Nejdřív vychovala čtyři děti, teď se herečka Lucie Benešová (48) rozhodla splnit si velký sen. V Jizerských horách staví roubenku, kterou příznačně pojmenovala sama po sobě – Beneška!

 

Lucie Benešová: Padesátiny slavila v novém!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     20.08.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Pravděpodobně umí zastavit čas! I když Lucie Benešová (50) vypadá téměř stejně jako před lety, oslavila tento víkend padesátku! A to v luxusní roubence, jejíž stavbu právě dokončila!

 

Lucie Benešová: Kvůli soukromí sekla s herectvím!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.01.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Seriálová hvězda Lucie Benešová (49) se vzdala herectví! K rozhodnutí došla poté, co v Jizerských horách koupila pozemek. Na něm vyrůstá roubenka, kterou pojmenovala Beneška.

 

Herečka Lucie Benešová se chladila nahá v kádi: Fanoušci jí doporučují založit si OnlyFans

Zdroj Zdroj: super.cz     12.09.2023 (05:56)     Sekcia bulvar

Herečka Lucie Benešová (49) trávila léto zejména prací. Dává dohromady vysněnou roubenku v Jizerských horách, na které tráví každou volnou chvíli. Na stavbě dře sama, a tak když si najde volnou chvilku, neváhá relaxovat a nabírat potřebnou energii.

 

Hůř se mi vstává, už tolik nevydržím: Lucie Benešová (50) sice vypadá skvěle, ale i u ní si věk vybírá svoji daň

Zdroj Zdroj: super.cz     30.08.2024 (09:09)     Sekcia bulvar

Stále ještě po skupinkách dooslavuje svoje padesátiny. Herečka Lucie Benešová k nim dostala i krásný pracovní dárek. Natáčí pořad o starých chalupách, což je její velký koníček. Sama rekonstrukci nedávno dokončila.

Foto: Jeli kolem a zamilovali se. Rodina mění starou roubenku a školu na útulný domov

Jubilantka Benešová má sen za miliony: Roubenka je hotová!

Lucie Benešová v prádle a s těhotenským bříškem: Herečka vytáhla 27 let starou fotku z doby, kdy byla poprvé těhotná

Lucie Benešová (50): Vkročí podruhé do stejné řeky?

Lucie Benešová (50) se nestydí: Žhavá chalupářka!

Lucie Benešová si splnila sen: Na chalupě má lázeň!

Herečka Lucie Benešová (48) v sauně: Nahá babička

Lucie Benešová (48) se dočkala: První tetování v jejím životě!

Nadšená Lucie Benešová ze Slunečné: Budu babička!

Je to sice mladice, ale už je z ní babička. Lucie Benešová slaví narození vnučky

Lucie Benešová (49) se odvázala: Adventní svádění!

Lucie Benešová (49) se odvázala: Adventní svádění v prádle i s bagrem

Sexy babička Lucie Benešová: Vystavuje přednosti u Jadranu

Lucie Benešová má Benešku, sen za miliony... Roubenka je hotová!

Lucie Benešová o založení účtu na OnlyFans: Možná někdy

Lucie Benešová (49) v prádle: Sexy protest!

Herečka Lucie Benešová (48) v sauně: Nahá babička!

Být babičkou? Nečekala jsem to takhle brzo, přiznává Lucie Benešová

Benešová prozradila svůj recept: Nahotou ke zdraví!

Bývalá hvězda Slunečné Lucie Benešová opět staví: Už jí roste roubenka!

Sexbomba ze Slunečné Lucie Benešová (47): Archivní klenot přímo z Playboye!

Lucie Benešová odhodila svršky: Ukázala se v sauně jen s prostěradlem kolem pasu

Lucie Benešová: Nejžhavější foto z jejího archivu!

Čtyřnásobná máma Lucie Benešová (46): Chce další dítě!

Bývalá hvězda Slunečné Lucie Benešová: Dáma i domina!

Lucie Benešová slaví narozeniny syna: Přání s bříškem na stole

Lucie Benešová slavila narozeniny: Velká rodina à la Hujerovi

Sexy Lucie Benešová (49) hlásí: Moje poslední foto v plavkách!

Dojatá Lucie Benešová: Retro poklad starý 25 let!

Pyšná babička Lucie Benešová: Co prozradila o narození vnučky?

Velká rodina je fajn, pochvaluje si čtyřnásobná matka Lucie Benešová

Lucie Benešová: Vybírá nábytek do roubenky!

Bývalá hvězda Slunečné Lucie Benešová: Oslava s velkou rodinou à la Hujerovi!

Mám dvě chalupy a ještě bych chtěla statek, říká Lucie Benešová

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy