Burešová za ručičku se Saganem: Forejtova zvláštní reakce! On zrovna v Bratislavě nebyl…

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.03.2025 (08:53)     Sekcia bulvár

Česká zpěvačka Eva Burešová (31) letos září ve slovenské taneční soutěži Let´s Dance a spolupráci se slovenskými kolegy si nemůže vynachválit. Jeden z nich ji ale očividně okouzlil víc než ostatní a spolu pak strávili noc plnou něžných gest! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Zadaná Eva Burešová přistižena na noční procházce se slavným cyklistou Saganem: Vedli se za ručičky

Zdroj Zdroj: super.cz     12.03.2025 (15:14)     Sekcia bulvar

Zpěvačka a herečka Eva Burešová byla fotografy přistižena, jak se za ruce vedla se slavným slovenským cyklistou Peterem Saganem (34). Oba tančí ve slovenské soutěži Let’s Dance, což je slovenská verze StarDance. Dvojice byla vyfocena v nočních hodinách v Bratislavě.

 

Burešová se vodila za ruku s cyklistou Saganem. Běžná věc mezi přáteli, říká

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2025 (13:00)     Sekcia bulvar

Zpěvačka Eva Burešová (31) natáčí v Bratislavě taneční soutěž Let’s Dance. Jejím soupeřem v soutěži je známý cyklista Peter Sagan (35). Paparazzi je vyfotili, jak se vedou za ruku a drží kolem ramen. Eva Burešová se nyní rozhodla zareagovat na smršť článků, která se kolem toho roztočila v bulváru.

 

Po fotkách se Saganem čelí Eva Burešová vlně hejtů: Máte doma věrného chlapa a děláte jen ostudu, nešetří ji fanoušci

Zdroj Zdroj: super.cz     13.03.2025 (13:21)     Sekcia bulvar

Po druhém kole taneční show Let’s Dance vyrazila Eva Burešová s kolegy slavit do ulic Bratislavy. Fotografové zachytili herečku a zpěvačku, jak se drží za ruce se sportovcem Peterem Saganem, který ve slovenské verzi StarDance také tančí. Drsné zprávy od fanoušků na sebe po zveřejnění fotek nenechaly dlouho čekat.

 

Burešová o noční aféře s fešákem Saganem: Každý máme hranice jinde

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     14.03.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Kolem Evy Burešové (31) to vře! Jak už Aha! informovalo, po druhém soutěžním večeru Let‘s Dance ji fotografové slovenského deníku Nový Čas zachytili, jak se ve dvě v noci vede za ruku s cyklistou Peterem Saganem (35). Na kritiku reagovala nejdřív s humorem a záhy trochu ostřeji.

 

Eva Burešová o nočních fotkách se Saganem: Nevěra a flirt z mé strany? Neexistuje! Není nic víc než má rodina

Zdroj Zdroj: super.cz     13.03.2025 (10:05)     Sekcia bulvar

Zpěvačku a herečku Evu Burešovou zvěčnili fotografové, jak se po večerním účinkování v taneční show Let´s Dance vede za ruku se slovenskou cyklistickou hvězdou Peterem Saganem (35), který stejně jako ona ve slovenské verzi StarDance tančí.

 

Burešová »naposledy« vysvětluje aféru se Saganem: Slova o zradě a omluva!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.03.2025 (09:59)     Sekcia bulvar

Kolem herečky a zpěvačky Evy Burešové (31) to vře! Byla totiž viděna v těsném objetí s cyklistou Peterem Saganem (35) a zdálo se, že k sobě mají skutečně velmi blízko. Na kritiku, co se ni snesla, zadaná umělkyně reagovala nejdřív s humorem... a záhy trochu ostřeji.

 

Zkušená nevěrnice Agáta o fotkách Evy se Saganem: Obhajoba Burešové kulhá!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.03.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

V horké vodě se vaří zadaná herečka a zpěvačka Eva Burešová (31). Slovenští fotografové ji totiž načapali ruku v ruce kolegou z Let's Dance Peterem Saganem (35). Za způsob, jakým vše objasňuje, ji teď tepe protřelá nevěrnice Agáta Hanychová (39)!

 

Agáta Hanychová si drsně rýpla do Evy Burešové kvůli fotkám se Saganem. Tímhle se prý sama usvědčila!

Zdroj Zdroj: super.cz     15.03.2025 (10:41)     Sekcia bulvar

Herečka a zpěvačka Eva Burešová byla na Slovensku načapána fotografy, jak se v noci prochází se svým kolegou z Let’s Dance (slovenská verze StarDance) Peterem Saganem. Cyklista ji držel kolem ramen a následně i za ruku. Snímky vyvolaly velký rozruch zejména v Česku.

 

Burešová to schytala za šaty: Prudká reakce!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.03.2023 (14:31)     Sekcia bulvar

Tak to by stačilo! Na premiéře muzikálu The Bodyguard, v němž hraje hlavní roli, se Eva Burešová (29) blýskla v šatech, které ji osobně naprosto nadchly. Mnozí ale její názor nesdíleli a posléze ji na internetu zaplavili vlnou mnohdy nevybíravé kritiky. Burešová teď poslala haterům jasný vzkaz!

 

Burešová v slzách: Slova o definitivním konci

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     21.07.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Ačkoliv herečka a zpěvačka Eva Burešová (30) svou práci miluje, několikrát uvažovala nad tím, že se na celý showbyznys jednoduše vykašle. Dohnaly ji k tomu negativní reakce na sociálních sítích, kvůli kterým proplakala i několik dní.

Eva Burešová v maléru? Nepiš mému příteli! osočila ji cizí dívka

Eva Burešová: Rozpovídala se o bývalém příteli i vyhoření

Po ZOO si dám pauzu: Eva Burešová promluvila o rodině i vztahu s nevlastní dcerou

Burešová na kolenou: Forejt jako hlavní příčina?

První slova Burešové po romantice se Saganem: Kápla konečně božskou?

To je nářez! První slova Forejta po nočním rande Burešové

Utajený rozchod s Forejtem? Burešová už se vodí za ruku s jiným

Hvězdy Slunečné Burešová a Nesvačilová: Dvojitá oslava na place

Burešová pro Blesk o třaskavých fotkách se Saganem: Položil mi ruku kolem ramen a pak…

Eva Burešová: Pravda o tajné svatbě s Forejtem v Itálii

Dohra útoku Burešové na televizi: Rázná reakce Primy!

Nová kráska ze Slunečné v šoku: Šikana a výhrůžky smrtí! Musela se jí zastat Burešová

Burešová o dalším přírůstku: Zrovna jsem točila ZOO...

Zvláštní reakce Rašilova na udílení Thálií: Rýpl si i do Brzobohatého!

Burešová obviněna z nevěry! Co na to Forejt?

Z vesničanky Týny Popelkové je extravagantní dravá kočka: Eva Burešová výrazně změnila image

Hvězdné reakce na smrt Františka Segrada (†66): Farna nad věcí, zmařené plány Bendeho a zdrcená Burešová!

Móda na slavnostní premiéře muzikálu Bodyguard: Sexy Burešová, Vaňková i Machálková. Hruška a Genzer za pět

Vyjádření Evy Burešové k nočním fotkám s cyklistou Saganem: Nic se nestalo, hájí se oblíbená zpěvačka

Jsou věci, které se už nedají unést: Eva Burešová objasnila, jak to má s rivalitou k Emmě Smetana

Smutný konec Zdeňka Srstky: Manželka chtěla, aby zemřel doma, naposledy vydechl v nemocnici

Eva Burešová střídá na place miminka, ale její syn to není. Nevím, jak na to lidi přišli, diví se

Billie Eilish překvapila: Zvláštní tetování přes celá záda!

Hvězda Slunečné a Tváře Eva Burešová má koronavirus. Co bude s natáčením?

Burešová pod těžkým tlakem: Slova o sebevraždě

Eva Burešová a Přemek Forejt společně před kamerou! Režíroval je Noid Bárta

Zvažuje snad Saskia Burešová odchod?! Málokdo mi to věří, ale...

Spěchala, tak se zamaskovala hučkou. Takhle vypadá Saskia Burešová, když nemá čas na velké úpravy zevnějšku

Eva Burešová (30) na policii! Co se stalo?

Necitelná Eva Burešová: Rýpla si do vzhledu kolegy...

Burešová je v balíku: Mám obrovskou radost!

Holky Slunečné na nákupech: Burešová »krade« kalhoty Forejtovi!

Holky ze Slunečné na nákupech: Burešová »krade« kalhoty Forejtovi!

Eva Burešová na turné: Fandila celá rodina!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy