Vyloučený kapitán Zbrojovky vzal prohru na sebe. Druhého faulu jsem se měl vyvarovat, kaje se Štepanovský

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2020 (19:56)     Sekcia sport

Klíčový okamžik do té doby vyrovnané moravské bitvy ve Zlíně se odehrál těsně před pauzou, kdy kapitán brněnských fotbalistů Peter Štepanovský viděl za stavu 1:1 za zcela zbytečný faul druhou žlutou kartu a musel se nuceně pakovat ze hřiště. Domácí potrestali v přesilovce jeho nedisciplinovanost dvěma góly hned v úvodní desetiminutovce druhé půle a vítězstvím 3:1 tak navázali na předchozí ligový triumf v Mladé Boleslavi. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nejprve hrdina, poté padouch. Brněnský Štepanovský mohl za všechno

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2020 (08:19)     Sekcia sport

Nejlepší střelec, kapitán a nejzkušenější hráč sestavy fotbalové Zbrojovky. Přes všechny superlativy v srdcích fanoušků po utkání brněnského mužstva ve Zlíně Peter Štepanovský na nejvyšším místě figurovat nebude. Ač to byl právě on, kdo vyrovnal nepříznivý stav utkání, v 41. minutě nepochopitelně tahal za dres unikajícího protihráče tak viditelně, že rozhodčímu nedal jinou možnost.

 

Potřebuji si i zaútočit, říká nový obránce Štepanovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.05.2020 (10:46)     Sekcia sport

Před rokem na jaře byl Peter Štepanovský nejlepším střelcem fotbalistů Zbrojovky. Na restart probíhající sezony se slovenský záložník chystá jako obránce. Z nouze – zadáků se brněnskému celku nedostává.

 

Hlavně dohrát sezonu, přeje si záložník Zbrojovky Štepanovský. Také on přispěl na nemocnici

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2020 (10:31)     Sekcia sport

Poněkud smíšené pocity má po úvodním týdnu znovuobnovení společné přípravy záložník druholigových fotbalistů Brna Peter Štepanovský. Vítá, že už mu skončila dlouhá individuální příprava, avšak zároveň trochu žehrá na to, že tréninky ještě nemohou být kvůli nařízením ohledně epidemie koronaviru zcela plnohodnotné.

 

Třetí prohrané finále. Vařilo se to ve mně, musel jsem být chvíli sám, smutnil plzeňský kapitán Hejda

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2024 (06:35)     Sekcia sport

Jakmile skončil zápas, běžel do kabiny. Chtěl být chvíli sám. Aby ze sebe alespoň trochu setřásl bolest z porážky od Sparty (1:2). Kapitán fotbalové Plzně Lukáš Hejda prohrál ve středu i svoje třetí finále domácího poháru. „Vařilo se to ve mně, potřeboval jsem prohru vydýchat. Strašně bolí, ale musím ji skousnout,“ soukal ze sebe Hejda.

 

Štepanovský pokyny plní i uděluje. Zbrojovce pomáhá i s hraním házené

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.04.2024 (11:48)     Sekcia sport

V divizním béčku brněnské Zbrojovky si fotbalový veterán Peter Štepanovský začal loni budovat novou kariéru. Stal se hrajícím asistentem, kondičním trenérem i tmelem mezi mladými hráči. S návratem do profesionální soutěže už v šestatřiceti letech nepočítal, přesto je od minulého týdne jedním z těch, kdo Zbrojovku tahají z potíží ve druhé lize. Staví to před něho leckdy dost nečekané výzvy.

 

Zdeptaný kapitán Anglie vzal vinu za vyřazení z MS na sebe. Bude to dlouho bolet, přiznává

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2022 (10:00)     Sekcia sport

Kapitán Harry Kane vzal na sebe zodpovědnost za vyřazení fotbalistů Anglie v sobotním čtvrtfinále mistrovství světa s Francií. První penaltou v utkání s obhájci zlata vyrovnal na 1:1, druhou však neproměnil a úřadující vicemistři Evropy prohráli 1:2. Útočník Tottenhamu po zápase přiznal, že konec na turnaji v Kataru bude dlouho bolet.

 

Schick: Cítil jsem ve vzduchu gól, tak jsem si míč vzal. Věřil jsem si

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2021 (22:59)     Sekcia sport

Do nosu dostal pořádnou pecku, navzdory krvavému zranění ale suverénně přidal svůj třetí gól na Euru. „Nebyl jsem úplně mimo a věřil jsem si,“ vysvětloval fotbalista Patrik Schick, proč coby faulovaný popadl balon a v utkání s Chorvatskem (1:1) vzal penaltu na sebe. „Kopnul jsem ji tak, jak jsem chtěl,“ pochvaloval si.

 

Rameno, tvrdá rána a konec. Kapitán Bílých Tygrů přijde o domácí finále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2021 (18:04)     Sekcia sport

Rozjel se proti třineckému soupeři Matěji Stránskému, vystrčil rameno a nemilosrdně poslal reprezentačního útočníka k zemi. Kapitán libereckých hokejistů Petr Jelínek kvůli faulu do oblasti hlavy a krku ze druhé třetiny druhého finále na nějaký čas dohrál.

 

Táta je na mě pyšný, děda Bobrovský se dívá radši z gauče, líčí kapitán Křivánek ze slavného rodu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2025 (15:39)     Sekcia sport

Jeho děda Jan Bobrovský byl u zlaté éry basketbalové Zbrojovky Brno a později jako trenér u mistrovských let Žabin, otec Petr Křivánek zase jako kapitán u úspěšného období fotbalové Zbrojovky. Petr Křivánek junior je v pouhých jedenadvaceti letech zase kapitánem zlepšujícího se Basketu Brno, jemuž patří na prahu nadstavby čtvrtá pozice tabulky české ligy. „Když za mnou loni přišli trenéři, že budu kapitánem, myslel jsem, že si ze mě dělají srandu, potom jsem to začal brát vážněji a strašně rád jsem tuto roli přijal,“ říká Křivánek v rozhovoru pro Sport.cz.

 

Jsem zdeptaný, bude to dlouho bolet, řekl Kane o vyřazení Anglie na MS

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.12.2022 (09:45)     Sekcia sport

Chúr (Katar) - Kapitán Harry Kane vzal na sebe zodpovědnost za vyřazení fotbalistů Anglie v sobotním čtvrtfinále mistrovství světa s Francií. První penaltou v utkání s obhájci zlata...

Bayern si zase uřízl ostudu. Prohru s Bochumí opět zavinil mimo jiné i vyloučený Upamecano

Na výkonu z druhé půle můžeme stavět, míní po duelu se Spartou Štěpanovský

S Českem jsme prohráli kvůli mé chybě, litoval vyloučený Nizozemec De Ligt

Zase video. Nebaví mě to, láteřil kapitán Zbrojovky po porážce

Věřil jsem od chvíle, kdy jsem se probudil, řekl kapitán dvacítky Myšák

Kapitán Zbrojovky je hráčem měsíce, mezi trenéry opět uspěl Bílek

Byl jsem otřesený, ale ne úplně mimo, popisoval penaltu pomlácený střelec Schick

Krejčí měl po výprasku v Liverpoolu slzy na krajíčku: Porážku beru na sebe, neměl jsem den

Bod je málo, ale musíme bojovat dál, říká brněnský Peter Štepanovský

Dva týmy byly kvůli korupci vyloučeny z fotbalové Ligy CONCACAF

Mladík bez nervů. Jen jsem si o míč houknul a věděl, že proměním, smál se jablonecký Čvančara

Kapitán Souček rozzářil i nového kouče. Viděl jsem tým, ne individuality, chválil

Laštůvka: Chyboval jsem. Ale i přes prohru jsme ukázali, že jsme silní

Simerský si na penaltu věřil, ale vysoko přestřelil. Připravil jsem mužstvo o výhru, kaje se zlínský obránce

Křeč Barcelony: nula gólů, vyloučený kapitán. Vallecano vydřelo bod

Paul Pogba: Potřebujeme něco najít, něco změnit. Udělal jsem špatná rozhodnutí, kál se Solskjaer

Suchopárek vzal vyřazení na sebe: Šetřil jsem hráče a prokoučoval zápas

Reiter hraje proti Karviné už podruhé. Brno se potřebuje chytit

Vulgární gesto vůči Slovákům. Hvězdný Bělorus neunesl prohru, teď se kaje

Za porážku ve Valencii můžu já, prohlásil trenér Realu Zidane

Sedlák to vzal v derby s Hradcem na sebe. Byl jsem zdravě naštvaný, líčil

Šok v poháru, Real Madrid nestačil na třetiligové Alcoyano

Slovan Bratislava postoupil i přes prohru do druhého předkola Ligy mistrů

Přichy, dnes dáš gól. Jak se v Brně „budí“ fotbalový střelec

Basketbalistky Běloruska vyloučeny

Basketbalistkám se zvýšila šance na ME, Bělorusky byly vyloučeny

Po faulu Pavlenky Brémy znovu padly. Mönchengladbach předvedl neskutečný závěr

Asi na přední příčky nepatříme, připustil po dalším kolapsu fotbalistů Zbrojovky kapitán Řezníček

Moc jsem si to užil. Sparťan Krejčí o penaltě i oslavách výhra nad Plzní

Selhání Frankfurtu, Mönchöngladbach srovnal dvěma góly v závěru. Dortmund vyhrál po faulu Pavlenky

Thomas Tuchel bere prohru s Arsenalem na sebe: Nevybral jsem správnou sestavu

Jarní jízdou jsme prokázali, že na ligu máme, věří brněnský kapitán

Jágr o faulu: Některé věci si nepamatuju, byl jsem vypnutej! Hráči u nás k sobě nemají úctu

Barák vzal po příletu fotbalistů do Prahy porážku s Tureckem na sebe

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy