Ve Val d'Isere chybí sníh, muži pojedou obří slalomy v Itálii

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2020 (14:12)     Sekcia sport

Kvůli nedostatku sněhu nepojedou lyžaři příští týden obří slalomy Světového poháru ve francouzském Val d'Isere. Mezinárodní federace FIS oba mužské závody přeložila do italské Santa Cateriny. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Ve Špindlerově Mlýně pojedou lyžařky dva slalomy, obří slalom nebude

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2023 (16:17)     Sekcia sport

Špindlerův Mlýn uspořádá na konci ledna náhradní slalom žen za zrušený závod Světového poháru v Záhřebu. Kvůli horším sněhovým podmínkám nahradí původně plánovaný obří slalom. Změny v kalendáři, které oznámila Mezinárodní lyžařská federace FIS, potvrdil mluvčí českého lyžařského svazu Tomáš Haisl.

 

Ve Špindlerově Mlýně pojedou lyžařky dva slalomy SP, obří slalom nebude

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.01.2023 (15:50)     Sekcia sport

Špindlerův Mlýn uspořádá na konci ledna náhradní slalom žen za zrušený závod Světového poháru v Záhřebu. V programu nahradí kvůli horším sněhovým podmínkám původně plánovaný obří slalom. Změny v kalendáři, které dnes oznámila Mezinárodní lyžařská federace FIS, ČTK potvrdil mluvčí českého lyžařského svazu Tomáš Haisl.

 

Odermatt vyhrál obří slalom ve Val d'Isere a i pošesté v sezoně skončil na pódiu

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2022 (14:25)     Sekcia sport

Obří slalom ve Val d'Isere vyhrál Švýcar Marco Odermatt. Obhájce celkového prvenství se tak i v šestém závodě nové sezony Světového poháru umístil na stupních vítězů.

 

Krýzl se ve Val d’Isere nedostal do druhého kola, obří slalom vede Odermatt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2022 (11:22)     Sekcia sport

Obří slalom Světového poháru ve Val d’Isere vede po prvním kole Švýcar Marco Odermatt. Obhájce celkového prvenství, který v sezoně ještě nechyběl na pódiu, má před rakouským lyžařem Manuelem Fellerem na druhé příčce náskok 45 setin. Druhé kolo začne ve 12:30.

 

Shiffrinová nebude ani v Mořici, chce se zaměřit na technické disciplíny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.12.2020 (13:52)     Sekcia sport

Americká hvězda Mikaela Shiffrinová po paralelním obřím slalomu v Lech/Zürsu vynechá i víkendové superobří slalomy ve Svatém Mořici. Dvojnásobná olympijská šampionka se chce do Světového poháru vrátit 12. a 13. prosince, kdy jsou na programu obří slalomy ve francouzském Courchevelu.

 

Super-G a sjezd v Bormiu se kvůli počasí pojedou v opačném pořadí

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.12.2020 (18:02)     Sekcia sport

Kvůli nepříznivé předpovědi počasí upravili pořadatelé nadcházejícího Světového poháru ve sjezdovém lyžování v Bormiu pořadí závodů. V pondělí muži v Itálii nově pojedou superobří slalom, sjezd byl odložen na úterý.

 

V Cortině pojedou příští týden lyžařky dva sjezdy

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2023 (14:08)     Sekcia sport

Lyžařky pojedou příští týden na Světovém poháru v Cortině d'Ampezzo dva sjezdy. Italské středisko bude hostit náhradní závod za Svatý Anton, který o tomto víkendu uspořádal oproti původnímu programu dva superobří slalomy.

 

Odermatt po prvním kole suverénně vede obří slalom ve Val d'Isere

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2023 (11:13)     Sekcia sport

Švýcarský lyžař Marco Odermatt vede po prvním kole obří slalom Světového poháru ve Val d’Isere. Úřadující mistr světa a olympijský vítěz zajel na mimořádně technicky náročné trati na sjezdovce Face de Bellevarde navzdory chybě v úvodu suverénně nejrychlejší čas a před druhou jízdou má náskok 65 setin sekundy před Henrikem Kristoffersenem z Norska.

 

Odermatt vede obří slalom ve Val d'Isere. Krýzlovi uniklo finále o 22 setin

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.12.2021 (11:17)     Sekcia sport

Ani při druhém startu v sezoně Světového poháru lyžař Kryštof Krýzl nepostoupil do druhého kola obřího slalomu. Ve Val d'Isere obsadil v úvodní jízdě 35. místo s odstupem 22 setin na postupující třicítku. V říjnu v Söldenu byl český reprezentant osmapadesátý.

 

Slalom lyžařů ve Val d'Isere vyhrál Nor Kristoffersen před krajanem McGrathem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.12.2024 (11:11)     Sekcia sport

Val d'Isere (Francie) - Norský lyžař Henrik Kristoffersen vyhrál slalom Světového poháru ve francouzském Val d'Isere a zvýšil náskok v celkovém pořadí seriálu. Úřadující mistr světa porazil...

Odermatt si triumfem v obřím slalomu ve Val d'Isere upevnil vedení v SP

Švýcar Odermatt je po prvním kole v čele obřího slalomu ve Val d’Isere

Ledecká obsadila ve sjezdu SP ve Val d'Isere 16. místo, vyhrála Fluryová

Odermatt se vrátil ve Val d'Isere na vítěznou vlnu v obřím slalomu

Francouz Amiez vede po 1. kole slalom lyžařů v SP ve Val d'Isere

Živě: Sjezd žen. Ledecká se vrací na lyže, jak si povede ve Val d'Isere?

Sedmý zrušený závod sezony. Slalomářům ve Val d’Isere opět nepřálo počasí

Ledecká dnes šampionát nezahájí. Cortinu zasypala sněhová nadílka

Skořepa v Alta Badii obratem vypadl, obří slalom vede po 1. kole Odermatt

Ledeckou čeká druhý sjezd ve Val d'Isere, dokáže vylepšit šesté místo z pátku?

Další vítězství Odermatta. Švýcar vyhrál v Alta Badii i druhý obří slalom sezony

Lyžaři pojedou o víkendu na SP v Adelbodenu oproti plánu nejprve slalom

Vuelta zahájí oslavy 90 let startem v Itálii, třikrát se podívá do Alp

9. DEN ZOH: Obří slalom se dvěma Čechy, biatlonisté pojedou stíhací závody

Ledecká jela ve sjezdu o stupně vítězů. Ve Val d´Isere zazářila i podruhé

Jeď už zase na lyže, modlí se soupeřky Ledecké. Měly ze mě radost, smála se Češka

Mizí ledovce. Není sníh. A kde máme trénovat? Nové výzvy před lyžaři

ONLINE: Ledecká jede ve Val d’Isere super-G, dostane se potřetí do desítky?

Historický šestý start mimo Španělsko. Cyklistická Vuelta začne v Itálii

Krýzl v prvním slalomu SP v sezoně nepostoupil do 2. kola, vede Noël

Sjezdařská senzace hned na úvod sezony. Ve Val d'Isere kraloval outsider Čater

Slalom SP ve Val d´Isere vyhrál Kristoffersen

ONLINE: Ledecká opět na startu. Ve Val d’Isere se jede superobří slalom

Švýcarský lyžař Odermatt vyhrál v Alta Badii i druhý obří slalom v sezoně SP

Během SP ve Val d'Isere několik lyžařek upadlo, Ledecká dojela na skvělém šestém místě

Paralelní obří slalom v Rakousku přišel o Shiffrinovou i Vlhovou

Švédské lyžařky přijdou kvůli covidu o slalomy v Levi

LYŽOVÁNÍ ONLINE: Ledecká jde ve Val d'Isere na SuperG

Italská lyžařka Goggiaová po sjezdu ve Val d'Isere vyhrála i super-G

Goggiaová vyhrála i třetí sjezd sezony a vede hodnocení SP

Senzace ve Val d'Isere! První sjezd sezony má nečekaného vítěze

Zrušený obří slalom z Killingtonu pojedou lyžařky před Vánocemi v Courchevelu

Nadvláda Goggiaové trvá, ve Val d'Isere vyhrála i superobří slalom

Ledecká se v tréninku na sjezd SP ve Val d'Isere podělila o 17. místo

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy