Dovolená? Chci závodit do roztrhání těla, říká Ledecká. Trenér ji chystá i na obřák

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.03.2021 (19:30)     Sekcia sport

Českou hvězdu mrzelo, že nemohla kvůli počasí jet finále Světového poháru, alespoň si ale po letech užila freeride. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Závodila bych až do roztrhání těla, lituje Ledecká konce sezony

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2021 (18:21)     Sekcia sport

Přestože vinou špatného počasí přišla o poslední dva závody v Lenzerheide, hodnotí Ester Ledecká svou sezonu jako úspěšnou. „Povedlo se nám mistrovství světa a spousta skvělých výsledků,“ bilancuje česká lyžařka.

 

"Buď vyhraju, nebo zemřu." Ledecká si přidává třetí sport, bude závodit na windsurfu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.04.2022 (14:31)     Sekcia sport

Ví se o ní, že neumí odpočívat, ani když má po sezoně. Opět to Ester Ledecká potvrdila, chystá se na závod i v létě.

 

Ledecká se chystá v Saalbachu na lyžařské MS, pomýšlí na první medaili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.02.2025 (16:09)     Sekcia sport

Ester Ledecká se chystá v Saalbachu na lyžařské mistrovství světa, které začne v úterý. ČTK to sdělila její manažerka Erika Alchusová. Ledecká by se na mistrovství světa měla vrátit po čtyřech letech, o poslední šampionát přišla kvůli léčbě zlomené klíční kosti. V Saalbachu se bude o světové medaile závodit do 16. února.

 

Návrat do oblíbeného Lake Louise. Stojím ale nohama na zemi, říká Ledecká

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.11.2021 (15:53)     Sekcia sport

Hodiny a hodiny tréninků jsou u konce, Ester Ledecká se chystá na další start ve Světovém poháru. Lyžařský seriál se přesouvá do kanadského Lake Louise, kde se o víkendu bude závodit ve sjezdu a v super-G. A Češka u toho nebude chybět. „Celý tým je připravený odevzdat co nejlepší výkon, ale stojím nohama na zemi,“ říká.

 

SP končí, ale Ledecká chce závodit dál. Když nepřemluvím trenéry, pojedu sama, říká

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.03.2022 (14:02)     Sekcia sport

Lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká hodnotí uplynulou sezonu jako nejúspěšnější.

 

Lidi na mě budou vždy hledět jako na dvouhlavé tele, říká Ledecká

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.01.2022 (13:18)     Sekcia sport

Díky poslední zimní olympiádě, kde získala dvě zlata, se stala hvězdou. Rozhovory poskytla třeba pro bulharská či turecká média, byla na roztrhání. „Ale nevykolejilo mě to. Rovnou jsem začala žít tím vším humbukem,“ vzpomíná Ester Ledecká, šestadvacetiletá lyžařka a snowboardistka. Za měsíc vyráží na další olympiádu, respektive přáteláček, jak sama říká.

 

Čtvrté místo? Jako zázrak, přiznává Ledecká. Za týden chce opět závodit

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.02.2022 (11:48)     Sekcia sport

Už se cítí lépe, za týden chce opět závodit. Dobré zprávy ohlásila Ester Ledecká z olympijské vesnice v Jen-čchingu den po svém hořkosladkém čtvrtém místě v kombinaci, kdy slalom absolvovala s bolestí.

 

MS bez české hvězdy. Ledecká nesmí závodit

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2023 (13:30)     Sekcia sport

Trojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká se po operacích klíční kosti nezúčastní ani mistrovství světa na snowboardu, jehož individuální paralelní disciplíny jsou v gruzínském Bakuriani naplánované na 19. a 21. února. Dvojnásobná světová šampionka z let 2015 a 2017 na prkně začala trénovat, ale závodit zatím nesmí. ČTK to sdělila její mluvčí Erika Alchusová.

 

Ledecká už má jasno, kdy začne

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.10.2022 (21:24)     Sekcia sport

Ester Ledecká plánuje po zlomenině klíční kosti zahájit sezonu na lyžích na Světovém poháru v Lake Louise, kde se bude závodit od 2. do 4. prosince.

 

Jet s Ester o medaili? Nadějnou Češku vylekal cíl kouče, pak přiznala: Chci to někdy zažít

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2025 (16:35)     Sekcia sport

Když snowboardový trenér Evžen Mareš dostal na předsezónní tiskové konferenci dotaz na ambice a cíle do sezony se svou svěřenkyní Zuzanou Maděrovou, vyhlásil s výhledem na olympijské hry: „Tím, že Ester pojede obřák, udělala nám to trochu složitější. Ale byli bychom rádi, kdyby jely dvě české holky semifinále paralelního obřího slalomu.“

Ledecká vyhlíží návrat na svahy. Závodit může i bez reprezentační smlouvy

Zranění v dolní části těla. Nebylo jisté, že Ester nastoupí, říká fyzioterapeut

Ledecká se v Davosu na snowboard nechystá, raději doléčí nemoc

Ledecká nestihne ani MS na snowboardu, na prkně trénuje, ale závodit nesmí

Ledecká chystá premiéru. Buď vyhraju, nebo zemřu, varuje soupeře

Ledecká zahájí sezonu v Zermattu

Ledecká chce v roce 2025 závodit na MS na lyžích i na snowboardu

Závodit po sezoně? Trenéři jsou proti. Ale možná pojedu sama, směje se Ledecká

Ledecká si v tréninku zlomila nos a je po operaci, na soustředění pojede

Ester jela výborně. Chyby pramenily z rychlosti, říká kouč Bank. A co obřák?

Trpišovský: Kvůli lidem, kteří na fotbal nemůžou, musíme hrát do roztrhání těla

Ledecká trénuje na Červenohorském sedle. Uvědomujeme si vážnost situace, říká trenér

Ivánku, kamaráde, důležité je vyhrát. Ledecká vtipkovala, soupeřky se klaněly

Když chci, nic mě nezastaví. Ledecká předvedla tanec, jaký se hned tak nevidí

Ledecká obsadila deváté místo v druhém tréninku

Ledecká podstoupila další operaci klíční kosti, závodit bude až v novém roce

Ledecká nepřijde o velkou rivalku, Jörgová bude na prkně dál závodit

Na tréninku opět v desítce. Ledecká ukázala v Kvitfjellu další solidní jízdu

ŽIVĚ: Co plánuje Ledecká, jak hodnotí předčasně ukončenou sezonu?

Sbohem. Uzavírám další kapitolu svého života, potvrdila Ledecká

Potvrzeno. Ledecká letos závodit nebude

Změna plánů. Ledecká se na snowboard vrátí o pár dnů později

Sölden hostí tradiční start sjezdařské sezony. Bude u toho i Ledecká

Kulič o trenérské výzvě v Boleslavi: Chci být klidný, hrát útočně a do šestého místa

Další operace. Ledecká letos závodit nebude. Držte mi pěsti, vzkazuje

Ledecká zvládla náročný dvojboj a chystá se vrátit k tréninku

Ledecká v Cortině nedokončila sjezd, vypadla po půlminutě jízdy

Přichází změna. Čínské závody rozhodly, oznámila Ledecká

Atletika nabírá síly. Závodit by se mohlo od června, věří plzeňský trenér

Druhý trénink, opět v desítce. Ledecká zajela v Beaver Creeku devátý čas

Český fotbal se chystá na MS, mladíci poletí do Kataru. Kluci mají velký potenciál, říká trenér

Na lyže až v lednu? Chci se připravit na snowboard, naznačuje Ledecká

Ledecká předvedla novou hlavu a přípravu na sucho. Na co se to ale vlastně tak zaníceně chystá?

LYŽE ONLINE: Ledecká na MS znovu v akci! Vyjde jí třetí útok na medaili?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy