Na MS bez Kämpfa a Šimka, k národnímu týmu se ale připojí Kovář

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     10.05.2021 (11:26)     Sekcia sport

Hokejovou reprezentaci na MS v Rize neposílí oproti původním plánům útočník David Kämpf z Chicaga a zřejmě ani obránce Radim Šimek ze San Jose. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nečekaný obrat! Gulaš se možná zase připojí k národnímu týmu

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.12.2021 (21:03)     Sekcia sport

Hokejista Milan Gulaš měl u druhého kontrolního testu na nemoc covid-19 negativní výsledek. Ve středu se rozhodne, zda se připojí zpět k reprezentaci.

 

Nečekaná změna v české reprezentaci. Připojí se zvučné posily

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2022 (18:40)     Sekcia sport

K národnímu týmu se od úterý v Ostravě připojí pět nových legionářů. Jsou to ve švýcarské lize působící útočníci Roman Červenka z Rapperswilu a Matěj Stránský z Davosu, ze švédského Örebro přijíždějící obránce Libor Šulák a ve Finsku chytající brankáři Marek Langhamer a Nick Malík.

 

Pastrňák přiletí na MS. Ve hře je i Kämpf, naopak Simon na šampionátu končí

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.05.2022 (13:27)     Sekcia sport

Skvělý střelec se připojí k národnímu týmu poté, co jeho Boston vypadl v zámoří hned v prvním kole play off s Carolinou.

 

Z reprezentace se omluvili Kořenář i Kämpf, nejspíš nedorazí ani Šimek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.05.2021 (11:47)     Sekcia sport

Národnímu týmu se před mistrovstvím světa v hokeji omluvili další tři hráči z NHL. Kvůli zranění nepřijede centr David Kämpf z Chicaga a jen malinká šance zůstává u beka San Jose Radima Šimka. Sharks zároveň nepustili brankáře Josefa Kořenáře, který po konci NHL zamíří ještě na farmu.

 

Kempný posílí národní tým. Čeká se na Pastrňáka, Noska a Kämpfa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.05.2022 (10:54)     Sekcia sport

Česká hokejová reprezentace hlásí posílení v obranných řadách. Z Washington Capitals se k národnímu týmu na mistrovství světa ve Finsku přidá Michal Kempný. S turnajem se naopak loučí David Musil, pro kterého nezbylo na soupisce místo. Generální manažer reprezentace Petr Nedvěd bude mluvit i s Davidem Pastrňákem, Tomášem Noskem a Davidem Kämpfem.

 

Z baráže do reprezentace. K českému týmu se připojí i obránce Ticháček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2024 (14:05)     Sekcia sport

Do přípravy hokejové reprezentace na mistrovství světa v Praze a Ostravě se zapojí i kladenský obránce Jiří Ticháček. Jedenadvacetiletý bek, který ještě v pondělí pomáhal Rytířům k udržení v extralize v baráži se Vsetínem, se k národnímu týmu přidá tento týden na Slovensku. Český svaz ledního hokeje o tom informoval v tiskové zprávě.

 

Pomohl zachránit Kladno. Teď Jágrův klenot míří k reprezentaci

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2024 (13:26)     Sekcia sport

V pondělí pomohl svému Kladnu k úspěšně zvládnuté baráži proti Vsetínu a záchraně extraligy, moc volna si ale jednadvacetiletý Jiří Ticháček neužije. Jednadvacetiletého obránce totiž kouč hokejové reprezentace Radim Rulík povolal do přípravy národního týmu pro domácí MS a Ticháček se k národnímu týmu připojí už v průběhu tohoto týdne na kempu na Slovensku.

 

Němci nominovali na přípravu s Českem. Hvězdy Bayernu či střelec Werner nenastoupí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2020 (12:34)     Sekcia sport

Němečtí fotbalisté půjdou příští středu do přípravného zápasu s Českem bez hráčů Bayernu Mnichov, Realu Madrid či Chelsea. Osm borců se totiž k národnímu týmu připojí až na nadcházející zápasy Ligy národů.

 

Reprezentace odcestovala na Euro bez Krejčího

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.06.2024 (11:25)     Sekcia sport

Čeští fotbaloví reprezentanti odletěli na nadcházející Euro v Německu bez Ladislava Krejčího. Kapitán pražské Sparty dostal od vedení povolení dořešit přestup do zahraničí ještě před začátkem šampionátu, k národnímu týmu se připojí ve čtvrtek večer. Fotbalová asociace ČR o tom informovala na svém webu.

 

Spartu bylo těžké přetlačit, popsal Pešán boj o Šimka. U Červenky mu chyběla nula na konci

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.07.2024 (12:22)     Sekcia sport

Oba mají výrazný podíl na zisku jediného mistrovského titulu Liberce, nyní sportovní ředitel a kouč Bílých Tygrů Filip Pešán znovu po sedmi letech přivítal obránce Radima Šimka na severu ve svém týmu. „Radim vypadá pořád stejně dobře, ne-li líp, takže se těším, co bude předvádět v sezoně,“ řekl Pešán.

Hokejovou reprezentaci doplnil v přípravě na MS obránce Nedomlel

San Jose zařadilo hokejového obránce Šimka po zranění na seznam volných hráčů

Ve čtvrtek po příjezdu Kämpfa opustí hokejisty před MS jeden útočník

Havlát o posilách z NHL: Chytil se chce ukázat. Zachovy důvody? Otázka na něj

Toronto zařadilo Kämpfa na listinu zraněných hokejistů

Rulík na MS vybral 26 hráčů včetně Kämpfa, v týmu chybí Vrána či Nosek

Slavie rozšířila vedení, brankář Kovář bude manažerem A-týmu

Nominaci má jistou jedině Pastrňák, řekl Rulík. Ostatní o MS bojují, nikomu jsem nic neslíbil

Změny v reprezentaci! K národnímu týmu se připojí Špaček, další útočník Lenc se omluvil

Kondelík: Z pozvánky do reprezentace jsem nadšený, snad budu moci Červenkovi tykat

Bez Pastrňáka i Krejčího. Reprezentaci na MS posílí avizovaní Zbořil a Chytil

Češky zahájily přípravu na EuroBasket, Reisingerová se připojí později

Tři hráči ukončili přípravu na MS, dvě posily z Finska dorazí v neděli. Kváču čeká debut

Tři hráči ukončili přípravu na MS, posily z Finska dorazí v neděli. Kváču čeká debut

Kovář zazářil v dresu Zugu hattrickem a dvěma přihrávkami

Kovář dokázal s Jekatěrinburgem prodloužit bodovou sérii

Kapitán Kovář? Kdo by o to nestál, ale jedu hlavně pro medaili, řekl

Útočník Kovář bude hrát dál za Zug

STUDIO MS HOKEJ: Češi trénovali před Kanadou, k týmu se připojí bostonské hvězdy. Do studia zavítá úspěšný trenér

Kovář řádil ve Švýcarsku. Hattrickem a dvěma přihrávkami pomohl k výhře

Ježiši, to je doba! Sparťan Kovář se vrátil: S dalšími zápasy mě nestrašte

Proti Spartě Bakoš ještě hrát nebude. K Třinci se připojí v neděli

Zmatky kolem testů na koronavirus. Vraťte nám Pekharta, žádají fotbalisté

Útočník Kovář se omluvil z reprezentace. Posily z NHL zatím vedení národního týmu tají

Kovář potřebuje herní čas, jedničkou ale není, uvedl věci na pravou míru Xabi Alonso

Gólman Kovář vychytal svůj Motor: Totální krádež, mohli nám nasypat osmičku

Dal gól, ale litoval přesilovek. Chyběla v nich sehranost, říká útočník Chlapík

Kovář: Pozici lídra se nebráním. Že bych odmítl jet? To mě nikdy nenapadlo

Brankář Kovář chytal v play off se zraněním, čeká ho operace

Hrál si na Procházku, teď ho trénuje Patera. Kovář o roli jedničky ve Spartě

Dostane Kovář šanci? Potřebujeme ho, míní trenér Leverkusenu

Škrty a přísliby. Trenér Pešán skládá tým, vyhlíží Hronka či Voráčka

Kovář a Kořenář o parťácích-blbcích, NHL i brankářském tlaku ve Spartě při play off

Po šestnácti letech opět spolu. Kovář na Rulíka nezapomněl: Tenkrát po mně šel

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy