Nadal stále není po zranění fit a vynechá i antukový turnaj v Monte Carlu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.04.2023 (13:08)     Sekcia sport

Po lednovém zranění kyčle stále není španělský tenista Rafael Nadal připravený na návrat a oznámil, že vynechá i Masters v Monte Carlu, kde získal rekordních 11 titulů. Turnaj začne v pondělí a zahájí antukovou sezonu v Evropě, jež vyvrcholí Roland Garros na přelomu května a června. V Paříži Nadal vybojoval 14 ze svých rekordních 22 gradslamových trofejí. Z účasti v Monte Carlu se dnes omluvila i další bývalá jednička Carlos Alcaraz. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nadala dál trápí zranění, vynechá i antukový turnaj v Monte Carlu

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2023 (12:00)     Sekcia sport

Po lednovém zranění kyčle stále není španělský tenista Rafael Nadal připravený na návrat a oznámil, že vynechá i Masters v Monte Carlu, kde získal rekordních 11 titulů. Turnaj začne v pondělí a zahájí antukovou sezonu v Evropě, jež vyvrcholí Roland Garros na přelomu května a června. V Paříži Nadal vybojoval 14 ze svých rekordních 22 gradslamových trofejí. Z účasti v Monte Carlu se dnes omluvila i další bývalá jednička Carlos Alcaraz.

 

Nadala stále trápí zranění

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2023 (12:00)     Sekcia sport

Po lednovém zranění kyčle stále není španělský tenista Rafael Nadal připravený na návrat a vynechá i turnaj v Monte Carlu, kde získal 11 titulů.

 

Antukový král v Monte Carlu vyhořel na ruské mašině! Končí i obhájce titulu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2021 (20:28)     Sekcia sport

Španělský tenista Rafael Nadal 12. titul v Monte Carlu nezíská. Třetí hráč světa ve čtvrtfinále prohrál 2:6, 6:4 a 2:6 s Rusem Andrejem Rubjlovem.

 

Nadal se po zranění vrátí na kurty v dubnu v Monte Carlu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2023 (09:23)     Sekcia sport

Španělský tenista Rafael Nadal se po zranění kyčle, kvůli němuž vynechal březnové akce v Indian Wells a Miami, vrátí na kurty v dubnu v Monte Carlu. Oznámili to pořadatelé antukového turnaje, který slouží jako generálka na Roland Garros.

 

Nadal nečekaně vypadl v Monte Carlu ve čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.04.2021 (17:53)     Sekcia sport

Monte Carlo - Španělský tenista Rafael Nadal dvanáctý titul v Monte Carlu nezíská. Třetí hráč světa ve čtvrtfinále prohrál 2:6, 6:4 a 2:6 s Rusem Andrejem Rubjlovem. S turnajem se také...

 

Nadal si na dvanáctou výhru v Monte Carlu počká, vypadl už ve čtvrtfinále

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.04.2021 (20:57)     Sekcia sport

Španělský tenista Rafael Nadal dvanáctý titul v Monte Carlu nezíská. Třetí hráč světa ve čtvrtfinále prohrál 2:6, 6:4 a 2:6 s Rusem Andrejem Rubjlovem

 

Thiem se po nákaze koronavirem odhlásil i z turnaje v Monte Carlu

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.04.2022 (13:03)     Sekcia sport

Návrat rakouského tenisty Dominica Thiema po devítiměsíční pauze zaviněné zraněním zápěstí dál brzdí koronavirus. Bývalý šampion US Open, jenž kvůli nákaze zmeškal tento týden turnaj v Marrákeši, vynechá po prodělané infekci i příští týden antukové Masters v Monte Carlu.

 

Djokovič se omluvil z turnaje v Madridu, na kurty se chce vrátit v Římě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2024 (15:41)     Sekcia sport

Světová jednička Novak Djokovič vynechá antukový turnaj Masters v Madridu, kde v minulosti slavil tři tituly. O jeho odhlášení informoval španělský list AS. Srbský tenista minulý týden vypadl na prvním antukovém Masters sezony v Monte Carlu v semifinále s Norem Casperem Ruudem.

 

Djokovič vynechá antukový turnaj Masters v Madridu

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.04.2024 (15:15)     Sekcia sport

Světová jednička Novak Djokovič vynechá antukový turnaj Masters v Madridu, kde slavil tři tituly. Srbský tenista se odhlásil z osobních důvodů.

 

Stále zapovězená antuka. Zraněný Nadal si nezahraje ani v Barceloně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.04.2022 (11:37)     Sekcia sport

Španělský tenista Rafael Nadal stále neví, kdy se bude moci vrátit na kurty po únavové zlomenině žebra z turnaje v Indian Wells. Vítěz rekordních 21 grandslamových titulů kvůli zranění musel vynechat tento týden úvodní antukové Masters v Monte Carlu a nyní se odhlásil i z nadcházejícího turnaje v Barceloně.

Nadal stále neví, kdy se vrátí

Rubljov si v Monte Carlu zahraje finále

Korda v Monte Carlu podlehl krajanovi Fritzovi

Korda si v Monte Carlu poradil ve druhém kole s Alcarazem

French Open vynechá i Ósakaová. Z New Yorku si přivezla zranění stehna

Djokovič v Monte Carlu senzačně vypadl

Vítěznou jízdu Sinnera ukončil Tsitsipas, v Monte Carlu je znovu ve finále

Alcaraz triumfoval v Monte Carlu a bude druhý v žebříčku. Soupeře brzdilo zdraví

Alcaraz získal titul v Monte Carlu, Musetti ale dohrával se zraněním

Murray přijde minimálně o dubnové turnaje v Monte Carlu a Mnichově

Nadal kvůli potížím se zády vynechá turnaj v Dubaji

Neuvěřitelná série skončila, Nadal přišel o možnost překonat Navrátilovou

Alcaraz odstoupil z tenisového turnaje v Monte Carlu, má zraněné předloktí

Macháčovi se podařil obrat a v Monte Carlu postupuje

Rekordní série skončila, Nadal po 18 letech vypadl z elitní desítky

Nadal se odhlásil i z turnaje Masters v Cincinnati

Zraněný Nadal se odhlásil i z turnaje Masters v Cincinnati

Alcaraz se kvůli zranění odhlásil z Monte Carla

Šok v Monte Carlu. Djokovič po "příšerném" výkonu poprvé v sezoně prohrál

Lehečka se odhlásil z Monte Carla, zavinilo to zranění zad

Plíšková nebude kvůli zranění hrát na turnaji v Madridu

Lehečka při letošní antukové premiéře porazil v Monte Carlu Kordu

Tsitsipas obhájil titul na antukovém Masters v Monte Carlu

Světová jednička v Monte Carlu nestačila na Evanse

Korda přišel o hodinky za 7 a půl milionu. V Monte Carlu okradli tenistu maskovaní lupiči

Raducanuová kvůli zranění zápěstí vynechá turnaj v Kluži

Plíšková nebude kvůli zranění kolena hrát na turnaji v Madridu

Přehled vítězů French Open. Mužské dvouhře dominuje Rafael Nadal

Lehečka nestačil na Fritze a v Monte Carlu skončil v osmifinále

Tsitsipas v Monte Carlu dohrál ve čtvrtfinále, nestačil na Fritze

Djokovič v Monte Carlu začal výhrou nad nebezpečným mladíkem Sinnerem

Černý pojede v Monte Carlu v rallye dvojkách. Extrémně se těším, září

Nadalův kat na titul nedosáhl, titul v Monte Carlu slaví Tsitsipas

Lehečka vypadl v Monte Carlu hned v 1. kole

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy