Masopust o Tijanim: Konečně bijec do vápna. Zápasy si komplikujeme zbytečně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2023 (22:45)     Sekcia sport

Zase je vysvobodil. Muhamed Tijani, urostlý slávistický útočník, který vletěl do utkání proti Zorje Luhansk a po dlouhém střeleckém trápení týmu dal první gól. „Je super, že je tady zase bijec do vápna. Hodně nám pomohl a znovu mu musíme poděkovat,“ chválil Lukáš Masopust, který pak sám v závěru přidal druhou branku. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Povinné vítězství. Zápasy si však zbytečně komplikujeme, trápí sparťany

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2025 (22:52)     Sekcia sport

Sparta ve 41. kole hokejové extraligy dokázala porazit kladenské Rytíře před vlastními fanoušky 5:2. Potvrdila tak formu a navýšila svůj náskok v čele tabulky před druhými Pardubicemi a třetím Litvínovem. Utkání si ale v průběhu druhé třetiny domácí hráči zkomplikovali, když nechali Středočechy snížit na rozdíl jediné branky.

 

STALO SE 17. ČERVNA: Invaze do šatny. Masopust a spol. ve finále padli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.06.2020 (16:43)     Sekcia sport

Průniková přihrávka do vápna, míč přebírá Josef Masopust a s klidem propaluje vybíhajícího brankáře. Gól, Československo vede ve finále mistrovství světa nad Brazílií 1:0. Senzace byla blízko, a zároveň velmi daleko. Tým trenéra Rudolfa Vytlačila z utkání odešel poražen 1:3, přesto zůstává šampionát v Chile 1962 jedním z nejzářivějších bodů v tuzemské fotbalové historii.

 

Jankto a Masopust vypadli z reprezentace

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2022 (20:03)     Sekcia sport

Z kádru české fotbalové reprezentace pro dva zápasy Ligy národů vypadli zraněný křídelník Jakub Jankto a nemocný bek či záložník Lukáš Masopust.

 

Měli jsme tři náročné zápasy. Některým klukům reprezentační pauza bodne, uvědomuje si Masopust

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.11.2020 (22:15)     Sekcia sport

Obránce či záložník Lukáš Masopust přivítal, že fotbalisty Slavie nyní čeká reprezentační přestávka. Pražanům kvůli koronaviru vypadlo v posledním týdnu několik hráčů, přesto dokázali zvítězit ve čtvrtečním duelu skupiny Evropské ligy s Nice i dnešním zápase 7. kola první ligy proti Mladé Boleslavi. Masopust opět nastoupil na pozici pravého beka, kam se přesunul po odchodu Vladimíra Coufala.

 

Totální zesměšnění soupeře! Fotbalistky při vysoké výhře předvedly zbytečné gesto

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2022 (18:46)     Sekcia sport

Nedávno se o ženském fotbalu mluvilo v souvislosti s rekordní návštěvou na Lize mistryň a o jeho stoupající kvalitě. V zápase mezi ŽNK Radomlje a ŽNK Krim ve slovinské ženské fotbalové lize o žádnou kvalitu nešlo, přesto se o něm šušká taky. Hráčky Radomlje vedly vysoko 17:0 a při rohovém kopu povolaly do vápna i svou gólmanku, aby si taky dala gól. Ve Slovinsku je toto gesto odsuzováno jako zbytečné a nesportovní.

 

Liberec hledá více zkušenosti. K Nise míří Masopust ze Slavie

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.01.2025 (15:27)     Sekcia sport

V létě sáhl Liberec po řadě nadějných mladých hráčů, pro jarní část chce kádr doplnit především o zkušené fotbalisty. K Nise míří těžkými zápasy ostřílený záložník Lukáš Masopust, který podle informací Sport.cz už na podzim dostal ve Slavii svolení k odchodu a vybírat si měl z vícera nabídek.

 

Masopust poslal Slavii za výhrou: Jsem prostě hybrid a teď se těším na derby

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2023 (21:45)     Sekcia sport

Kdosi ze švýcarských novinářů se na tribuně vyptával: „A není ten Masopust náhodou příbuzným slavného Pepiho?“ Samozřejmě není, je to jen shoda jmen, ovšem taky Lukáš Masopust má góly rád. Premiéru v Evropské lize si jednou důležitou trefou osladil. I díky tomu si fotbalová Slavia veze ze Ženevy vítězství 2:0.

 

Utrápené utkání, byli jsme šťastnějším týmem, připustil po těsné výhře nad Zlínem Masopust

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.06.2020 (08:47)     Sekcia sport

Záložník Lukáš Masopust připustil, že se fotbalisté Slavie k domácí výhře 1:0 nad Zlínem v posledním kole základní části první ligy spíše protrápili. Reprezentační křídelník se těší, že si po náročném programu po koronavirové pauze se spoluhráči týden odpočinou, než odstartuje nadstavbová část. Pražané do ní půjdou s náskokem šesti bodů a Masopust věří, že o zisku titulu rozhodnou co nejdříve.

 

Masopust se těší na krátký odpočinek. Hrát dvakrát týdně je krásné, ale náročné, říká

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.06.2020 (22:05)     Sekcia sport

Záložník Lukáš Masopust připustil, že se fotbalisté Slavie k domácí výhře 1:0 nad Zlínem v posledním kole základní části první ligy spíše protrápili.

 

Konečně ostré křídlo? Košťál má Olomouci pomoci s průniky po lajně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.07.2022 (08:30)     Sekcia sport

Hbitý, sebevědomý a drzý. Zda fotbalová Sigma Olomouc angažováním Martina Košťála neprohloupila a konečně přivedla ostré křídlo, které dravými průniky udělá rozdíl u lajny, se po čtyřech přípravných zápasech říct ještě nedá. Nejvíc na sebe slovenský křídelník upozornil zatím v posledním utkání proti druholigové Jihlavě (3:0), kdy krásnou střelou z hranice vápna vymetl šibenici.

Masopust si užil 200. start, o Plzni tvrdí: Z boje o titul jsme ji neodřízli

Bijec. Zvíře. Bestie. Anglie žije příběhem fotbalového hromotluka, gratuloval i Klopp

Ruská vojenská invaze ho přiměla ke změně! Český bijec se ale domů nevrátí

Masopust o dobývání Zlína: Sami jsme si to zkomplikovali, bylo to utrápené

Trpišovský: Masopust je to stoprocentně mimo hru do konce sezony

Naštval se! Nedostával jsem takový prostor. K titulu jsem měl daleko, vysvětluje změnu český bijec

Coufal by mohl bránění vyučovat, pomohl mi, říká Masopust, jeho nástupce

Radost z výkonu, gól v mlze. Masopust po vítězství: Krásný, ale potřebuju najíst!

A teď hrr na tvrdé Skoty, těší se Masopust

Obdivuje Walkera, bojí se létání. Nejdu se ukazovat, chci vyhrát, říká Masopust

Gól z půlky? To se mi povedlo snad jednou při tréninku, líčil slávista Masopust

Rychlonožka Masopust obdivuje Walkera a bojí se létání. Nejdu se ukazovat, chci vyhrát, tvrdí bojovně

Moje situace v týmu se zhoršila, vysvětluje Masopust odchod ze Slavie

Masopust je podle trenéra Trpišovského ze hry do konce sezony

Dohodnuto. Zkušený exslávista Belaid na jaře posílí fotbalovou Jihlavu

Drama na tréninku! Slovenský bijec dostal infarkt

Zkušený Masopust ze Slavie posílil Liberec, stoper Knapík je na cestě

Po boku těch nejlepších! Český bijec se vydal za zimou

Masopust hájil sporný moment: Ruka? Ne, jasné rameno, na dresu byl otisk

Jánoš se z gólu neradoval. Jindy se raduju hodně, ale viděl jsem praporek nahoře, vysvětloval

Problém nejen pro derby. Olayinka a Masopust mají po sezoně, řekl kouč Slavie

Bude nový Procházka? Český bijec odhalil ambiciózní projekt

Schick opět jedničkou. U čtenářů bodovali i Souček či Masopust, nejhorší Král

Zvědavost v Ženevě: Není slávista Masopust příbuzný legendy? Odpověděli jste dobře, smál se na reportéry

Zraněný Masopust? Hazardujete se zdravím hráčů, kritizuje Slavia reprezentaci

Smůla pro Muradova, v UFC musel zrušit zápas. Má infekci

ONLINE: Slavia - Ostrava, v obraně Vlček s Bořilem, na hrotu Chytil s Tijanim

Obrovská frustrace! Nekompromisní mašina neudržela po výhře emoce, pak se za svá slova omlouvala

Z kádru fotbalové reprezentace vypadli zraněný Jankto a nemocný Masopust

Český bijec v emocích. Po triumfu oznámil radostnou zprávu

Hrozilo mi rozpadnutí páteře, odhalil bijec Dvořák. Odmítl nabídku Oktagonu

Osudová chyba ho poslala za mříže! Potetovaný bijec po třech a půl letech poznává chuť svobody

Granečný by se rád ve Zbrojovce restartoval, sbírat chce hlavně minuty

Třinec? Chceme konečně uspět, říká Chlapík. Hokejová Sparta opět vzdá hold

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy