Po nejlepší sezoně jde Najman do Finska. V Tampere rozšíří českou kolonii

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2024 (12:43)     Sekcia sport

Bílí Tygři hlásí první velké oslabení. Severočechy opouští třetí nejproduktivnější útočník Adam Najman, který bude v příští sezoně hrát ve Finsku za Ilves Tampere. „Pro naši organizaci je odchod Adama velkou ztrátou,“ přiznává sportovní ředitel klubu a kouč Filip Pešán. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Útočník Najman opouští Liberec. Bude hrát finskou ligu za Ilves Tampere

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.04.2024 (14:11)     Sekcia sport

Třiadvacetiletý útočník Adam Najman po šesti letech a své nejvydařenější sezoně opouští Liberec a čeká ho první zahraniční angažmá. Bílí tygři na svém webu zveřejnili, že jeden z jejich ofenzivních lídrů bude hrát ve Finsku za Ilves Tampere. Smlouvu podepsal hokejista s 242 starty a celkem 127 body v extralize na rok.

 

Česká volejbalová extraliga se rozšíří o ukrajinský tým

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.08.2022 (10:26)     Sekcia sport

Nejlepší ženský ukrajinský tým SC Prometej Dnipro bude hrát českou volejbalovou extraligu. Ta se rozšíří na 11 týmů. Titul Ukrajinky získat nemohou.

 

Rozšíří Schick českou kolonii na ostrovech? Po českém kanonýrovi touží Newcastle

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     19.06.2020 (10:29)     Sekcia sport

O útočníka Patrika Schicka se podle britského listu Daily Mail zajímá Newcastle United. Českého fotbalového reprezentanta by rád získal na roční hostování s opcí na přestup. Schickovi po sezoně skončí hostování v Lipsku, které na něj neuplatnilo opci, a měl by se vrátit do AS Řím. Předkupní právo mohl německý klub podle zahraničních médií využít do 15. června.

 

Pavlát míří do Finska. V bráně Ilvesu Tampere nahradí Málka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.05.2024 (18:16)     Sekcia sport

Brankář Dominik Pavlát bude v příští sezoně působit v hokejovém týmu Ilves Tampere ve Finsku. V klubu by měl nahradit krajana Jakuba Málka, který podepsal smlouvu s New Jersey Devils a chce se pokusit prosadit v NHL. Pavlát podepsal v novém působišti roční smlouvu s opcí.

 

Finská jízda pokračuje. Olympijští vítězové si snadno poradili s Američany

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.05.2022 (22:10)     Sekcia sport

Hokejisté Finska porazili v základní skupině B na mistrovství světa tým USA 4:1. Domácí tak zůstávají i po třetím vystoupení v Tampere stoprocentní.

 

Hokejoví útočníci Kousal a Najman podepsali nové smlouvy na Spartě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.11.2024 (15:18)     Sekcia sport

Hokejoví útočníci Pavel Kousal a Ondřej Najman budou i v příštích sezonách hrát za Spartu. Reprezentant Kousal podepsal s Pražany nový tříletý kontrakt, Najman dvouletý s opcí. Klub o tom informoval na svém webu.

 

Simon odchází z Pittsburghu. V posledních vteřinách ho získal Anaheim

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.03.2022 (22:24)     Sekcia sport

Hokejový útočník Dominik Simon se stal těsně před uzávěrkou přestupů v NHL součástí větší výměny mezi Pittsburghem a Anaheimem. U Ducks rozšíří českou kolonii, která čítá také Andreje Šustra a Lukáše Dostála.

 

Na Lukko. V Lize mistrů to není svázané, říká pardubický gólman Will

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2023 (09:22)     Sekcia sport

Cesta do Švédska, Švýcarska, Severního Irska, Finska... Hokejové Dynamo si v letošním ročníku Ligy mistrů vybírá pořádné „štreky“ a ani další, čtvrtfinálová, destinace nebude výjimkou. Po osmifinálovém souboji s Ilvesem Tampere Východočeši znovu zamíří do země tisíců jezer, tentokrát na západ Finska do Raumy. Cesta paradoxně povede právě přes Tampere, odkud se tým po výstupu z letadla autobusem vydá do místa zápasu.

 

Gazda se vrací do finského Ilvesu Tampere

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.04.2024 (13:08)     Sekcia sport

Obránce Daniel Gazda rozšíří početnou skupinu českých hokejistů ve finském týmu Ilves Tampere. Šestadvacetiletý bek ve staronovém působišti podepsal roční smlouvu, v klubu působil již v závěru sezony 2021/22.

 

Frýdek rozšíří českou kolonii v Arisu Soluň

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.08.2024 (21:38)     Sekcia sport

Bývalý fotbalový reprezentant Martin Frýdek se stal spoluhráčem Vladimíra Daridy a Jakuba Brabce v Arisu Soluň. V klubu podepsal dvouletou smlouvu. Pátý celek minulého ročníku řecké ligy oznámil jeho příchod na svém webu.

Kanaďané oplatili hokejistům Finska loňskou prohru a na MS jsou v semifinále

Dva čeští hokejisté míří do Finska. Moravčík a Smejkal podepsali smlouvu s Tapparou

Skupina A: Finsko - Německo 4:3, Francie porazila Rakousko, Dánsko vyhrálo nad Maďarskem

Hokejisté Finska slaví zlato, ve finále zdolali Kanadu v prodloužení

Nejtěžší prověrka pro ženskou reprezentaci. Postaví se Kanadě

Útočníci Kousal a Najman budou pokračovat v Mladé Boleslavi

Děda dokonal zlatý hattrick. Teď vnuka Josefa Augusty čeká premiéra v nároďáku. Byl by pyšný, ví Najman

Rozšíří West Ham českou kolonii? Ke Kladivářům míří český reprezentační záložník

Hrabíkovi vrátil rýpnutí. Snad mu na tribuně klobása chutnala, reagoval liberecký Najman na „rodinku“

Hokejisté Finska porazili po obratu Slováky a na domácím MS si zahrají o medaile

Pardubice zbrojí! Z Finska přivedly reprezentačního útočníka

Prodloužil smlouvu, přesto Jablonec opouští. Kratochvíl jde na Slovensko, čeká ho i Aston Villa

Dal gól, chytal v NHL. Český brankářský trumf poletí do Tampere jako domů

Finové porazili na MS bez problémů Brity a vedou "českou" skupinu

SESTŘIH: Finové porazili na MS bez problémů Brity a vedou českou skupinu

Pešán vyhlíží v Plzni posily z Finska, extraligoví finalisté dostanou do konce týdne volno

Konečně nám to sedlo, radoval se Najman po gólech čtvrté formace

Hokejisté Finska zahájili domácí turnaj EHT výhrou Švýcary

Hokejisté USA porazili na úvod mistrovství světa obhájce zlata z Finska 4:1

Skupina B: Rakouko nenavázalo na výhru nad Českem a podlehlo Norsku 3:5

Pardubice posilují, z Finska přichází reprezentační útočník Roman

Hokejisty Finska posílí na domácím MS obránce Heiskanen z Dallasu

Za rok opět do Tampere. Příští mistrovství světa se bude hrát i v Rize

Pěkné gesto. Česká volejbalová extraliga se rozšíří o ukrajinský tým

NHL v Tampere: Voráček prvním gólem v sezoně neodvrátil porážku Columbusu

Hokejisté Finska vstoupili do domácího turnaje Karjala výhrou nad Švýcary

V nominaci Finska na Karjalu jsou tři olympijští vítězové a šest nováčků

Hokejisty Finska posílí z NHL Määttä, Laine, Armia a Kapanen, z AHL Manninen

Csaplárova past nesklapla. Ukázali jsme sílu, radoval se liberecký Najman

Ani třígólové vedení Plzni nestačilo! Do čtvrtfinále jde Liberec, v prodloužení rozhodl Najman

Sparta hlásí první posilu na příští sezonu, z Boleslavi přichází útočník Najman

Nominace hokejistů Finska na turnaj Karjala v Turku

Hokejisté se sešli bez nemocného Ondřeje Kašeho, nahradil ho Najman

Nechci kazit vítězný pocit, říká kouč Jalonen. Vadil mu led i nervozita

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy