Koudelka byl v prvním kole v Lahti předposlední

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.03.2025 (17:46)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil v závodě Světového poháru v Lahti už v prvním kole. Pětatřicetiletý český reprezentant s výkonem 94,5 metru obsadil předposlední 49. místo. Za nejlepší třicítkou zaostal o téměř 50 bodů. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koudelka vybojoval ve větrném závodě v Lahti sedmnácté místo, vyhrál Hörl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2024 (18:41)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil ve druhém individuálním závodě Světového poháru v Lahti 17. místo a podesáté v sezoně získal body do celkového hodnocení seriálu. Vítězství v náročných větrných podmínkách vybojoval Rakušan Jan Hörl, který vedl už po prvním kole.

 

Skokani Polášek a Koudelka byli na SP v Lahti daleko za postupem do 2. kola

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.02.2022 (18:13)     Sekcia sport

Skokani na lyžích Viktor Polášek a Roman Koudelka zůstali v prvním poolympijském závodu Světového poháru v Lahti daleko za postupem do druhého kola. Polášek obsadil po úvodním skoku 44. a Koudelka 47. místo.

 

Koudelka vybojoval ve větrném závodě SP v Lahti 17. místo, vyhrál Hörl

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.03.2024 (18:24)     Sekcia sport

Lahti (Finsko) - Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil ve druhém individuálním závodě Světového poháru v Lahti 17. místo a podesáté v sezoně získal body do celkového hodnocení seriálu. Vítězství...

 

Skokan Koudelka postoupil na SP v Lahti do druhého kola z 21. místa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2024 (18:09)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka postoupil na Světovém poháru v Lahti do druhého kola. Český reprezentant, jenž vynechal předchozí leteckou zastávku seriálu v Oberstdorfu, po úspěšné kvalifikaci zapsal prvním pokusem 121 metrů a před finále figuruje na 21. místě.

 

První závod skokanů po OH vyhrál v Lahti Kraft, Češi nebodovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2022 (18:18)     Sekcia sport

První závod Světového poháru po olympijských hrách vyhrál v Lahti rakouský skokan na lyžích Stefan Kraft. Čeští reprezentanti Viktor Polášek a Roman Koudelka skončili v prvním kole v páté desítce a nebodovali.

 

Koudelka ani Polášek na SP skokanů v Lahti do druhého kola nepostoupili

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2022 (16:59)     Sekcia sport

Čeští skokani na lyžích Roman Koudelka a Viktor Polášek ani ve druhém individuálním závodu Světového poháru v Lahti na bodované pozice nedosáhli. Koudelka dnes ve Finsku obsadil se skokem dlouhým 110,5 metru 44. místo, Polášek zapsal o šest metrů méně a skončil na 47. pozici.

 

Koudelka obsadil v Lahti 17. místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2024 (18:23)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil ve druhém individuálním závodě Světového poháru v Lahti 17. místo a podesáté v sezoně bodoval.

 

Koudelka byl na SP v Lahti kvůli kombinéze ve 2. kole diskvalifikován

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2024 (19:03)     Sekcia sport

Pro skokana na lyžích Romana Koudelku skončil Světový pohár v Lahti ve druhém kole diskvalifikací kvůli nevyhovující kombinéze. Český reprezentant figuroval po nevydařeném finálovém skoku na předposledním místě, nakonec získal do hodnocení SP jediný bod za poslední 30. příčku. V proměnlivých větrných podmínkách vyhrál Slovinec Lovro Kos.

 

Znovu bez bodů. Koudelka prohrál v Bischofshofenu v 1. kole

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.01.2022 (18:30)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka vypadl v závěrečném závodu Turné čtyř můstků v prvním kole a v rakouském Bischofshofenu skončí na 37. místě. Češi se tak stejně jako loni ani jednou v prestižním seriálu nedostali mezi bodovanou třicítku Světového poháru. V čele závodu je po prvním kole Němec Karl Geiger.

 

Koudelka v prvním ze tří závodů na můstku v Sapporu bodovat nebude

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.01.2023 (09:21)     Sekcia sport

Skokan na lyžích Roman Koudelka se v prvním ze tří závodů v Sapporu bodů do Světového poháru nedočká. Po úspěšné kvalifikaci obsadil v prvním kole 41. místo s výkonem 114,5 metru.

Skokan na lyžích Koudelka skončil na SP v Oslu už v prvním kole

Skokan na lyžích Koudelka získal premiérové české body v olympijské sezoně

Závod skokanů v Sapporu ovládl Kobajaši, Koudelka vypadl v prvním kole

Koudelka při návratu do SP po operaci kolena skončil v Engelbergu v prvním kole

Úvodní závod Turné vede po prvním kole Granerud, Koudelka nepostoupil

Koudelka si v Ga-Pa ve druhém kole nezaskáče, vede Rjoju Kobajaši

Koudelka se v Ga-Pa kvalifikoval do závodu. V 1. kole ho čeká Nor Johansson

Koudelka si v Lillehammeru pro postup neskočil, po 1. kole vede Kraft

Skokan Koudelka zůstal v Lillehammeru bez bodů, obsadil 35. místo

Skokan Koudelka zůstal na SP v Lillehammeru bez bodů, obsadil 35. místo

Koudelka si v Oslu zaskáče ve druhém kole, postoupil ze čtrnáctého místa

Závod Turné v Oberstdorfu vede po 1. kole Granerud, Koudelka nepostoupil

Johansson vyhrál závod SP skokanů v Lahti, Granerud spadl

Koudelka skončil po nepovedeném prvním skoku v Titisee-Neustadtu poslední

Skokan Koudelka postoupil v Trondheimu z pátého místa do druhého kola

Skokan Koudelka postoupil na SP v Trondheimu z pátého místa do druhého kola

Koudelka v Ga-Pa do druhého kola nepostoupil, vede Rjoju Kobajaši

Johansson vyhrál závod Světového poháru skokanů v Lahti, Granerud spadl

Koudelka při prvním startu v Grand Prix obsadil v Hinzenbachu desáté místo

Koudelka získá v Oberstdorfu první body v sezoně, po prvním kole vede Wellinger

Koudelka zabral. V Innsbrucku se dočkal povedeného pokusu, chvíli dokonce vedl

Skokan Koudelka nepostoupil do druhého kola na SP v Lillehammeru ani dnes

Koudelka se kvalifikoval do závěrečného závodu Turné

Koudelka ve Wisle do druhého kola nepostoupil

Koudelka v Klingenthalu do druhého kola nepostoupil

Skokan Koudelka v úvodním závodu SP nepostoupil z prvního kola

Koudelka skončil v Klingenthalu na 40. místě a do druhého kola nepostoupil

Skokani Koudelka ani Sakala v Zakopaném do druhého kola nepostoupili

Koudelka skončil na SP v Zakopaném po nevydařeném prvním kole na 45. místě

ONLINE: Koudelka s Kožíškem skáčou na středním můstku, postoupí z prvního kola?

Koudelka se vrátil do Světového poháru, v Engelbergu skončil na 46. místě

Koudelka v Ga-Pa postoupil do 2. kola a získá první české body v SP

Koudelka s Rýdlem na MS neprošli do 2. kola ani na velkém můstku, vede Kobajaši

Koudelka se kvalifikoval do prvního závodu Turné, čeká ho Nor Tande

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy