Navrátilec Hornig: Kvůli narození Rozárky jsem den netrénoval. Emočně to nešlo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2025 (21:15)     Sekcia sport

Minulý týden se stal otcem malé Rozárky, proto nestartoval ve Světovém poháru na Pokljuce. Při finálovém klání v Oslu se Vítězslav Hornig vrátil na scénu, a byl to návrat vydařený, ve stíhacím závodu si doběhl pro 11. místo. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Kometa sezony Hornig vstřelil Krčmářovi hattrick, o pizzu se teď s nikým dělit nehodlá

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.03.2025 (15:02)     Sekcia sport

Má za sebou nezapomenutelné období. Jednak nejlepší český biatlonista Vítězslav Hornig získal ve SP 391 bodů, v tom minulém 1, ale také se v březnu stal otcem dcery Rozárky. Úspěšnou sezonu uzavřel exhibicí v jabloneckých Břízkách, závěr si s reprezentací zpestřil i tradičním hokejovým duelem. „Po něm mě bolí nohy tak, jako už dlouho ne,“ přiznal s úsměvem.

 

Hornig: Jsem rád, že jsem se nesesypal. Umístění beru všemi deseti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2025 (19:35)     Sekcia sport

Patnáctý byl po sprintu a patnáctý také v cíli stíhačky. Vítězslav Hornig potvrdil pozici letošní české biatlonové jedničky a na Světovém poháru v Novém Městě, kde až do letoška nezískal nikdy ani bod, si jich tentokrát připsal dvakrát 26.

 

Stále lepší Hornig: Je to nad veškerá má očekávání. Skládačka do sebe zapadá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.12.2024 (16:40)     Sekcia sport

Na konci prvního pohárového kola prohlásil: „Rozhodně jsem natěšený na pokračování. Mám nakročeno dobrým směrem a doufám, že to tak vydrží.“ Jen považte. V závěrečném kole hromadného závodu v Kontiolahti měl Vítězslav Hornig třetí nejrychlejší čas, na úrovni Johannese Böa a jen o dvě sekundy za největším rychlíkem Norem Stroemsheimem.

 

Jsem emočně vysátej, ale živej! Boss Šádek o Lize mistrů i narození dcery

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2022 (06:59)     Sekcia sport

V ruce opět třímal růženec. V očích měl šťastný, byť tuze unavený výraz. Když plzeňský fotbalový boss Adolf Šádek před úterní půlnocí dorazil do televizního studia, chvíli jen ztěžka hledal slova: „Tenhle den už nikdy nic nepřekoná.“

 

Biatlonisté Hornig i Mareček byli ve sprintu v elitní desítce, vyhrál T. Bö

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.01.2025 (16:17)     Sekcia sport

Anterselva (Itálie) - Čeští biatlonisté Vítězslav Hornig a Jonáš Mareček se v dnešním sprintu Světového poháru v Anterselvě dostali do elitní desítky. Hornig v posledním sprintu před únorovým mistrovstvím...

 

Velká komplikace pro nároďák! Vrána kvůli zranění netrénoval, jeho start proti Švédům je ohrožen

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2021 (15:06)     Sekcia sport

Hokejová reprezentace čelí hrozbě, že by se ve čtvrtečním utkání základní skupiny A na mistrovství světa proti Švédsku musela obejít bez Jakuba Vrány. Pětadvacetiletý útočník Detroitu má problémy s ramenem, kvůli který ve středu netrénoval a o jeho možném startu proti výběru Tří korunek se rozhodne až v den zápasu.

 

Po zranění netrénoval, v lize dělal žolíka. Teď jsem ale připravený, hlásí Čvančara

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.10.2023 (06:58)     Sekcia sport

Měl famózní úvod do německé bundesligy, který ale na konci září zabrzdila zranění kotníku a stehenního svalu. Fotbalový útočník Tomáš Čvančara s klubem netrénoval, do posledních dvou duelů před říjnovým reprezentačním srazem zasáhl jen jako žolík. „Ale už jsem stoprocentně připravený,“ potvrdil na tiskové konferenci před odletem do Albánie, kde český národní tým ve čtvrtek nastoupí v kvalifikaci o mistrovství Evropy 2024.

 

Výhru přinesl Zlínu žolík. Jsem šťastný, že jsem pomohl týmu, zářil šťastný navrátilec Vukadinovič

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2022 (19:59)     Sekcia sport

Fotbalistům Zlína se v tomto prvoligovém ročníku proti Liberci daří. Po podzimní výhře na severu Čech triumfovali i v dohrávce 20. kola na svém hřišti. Na vítězství 2:0 se podílel asistencemi u obou gólů srbský navrátilec Vukadin Vukadinovič, který přišel na hřiště na poslední půlhodinu.

 

Končící král cyklistických finišů Kaňkovský rychlost netrénoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2021 (10:58)     Sekcia sport

Ve své právě končící cyklistické kariéře Alois Kaňkovský vyhrál hlavně díky skvělému zrychlení tolik závodů, že ani sám neví, jak je jejich seznam dlouhý. „Rychlost jsem ale nikdy speciálně netrénoval,“ tvrdí někdejší mistr světa na dráze a poté řadu let těžko překonatelný šampion závěrečných spurtů na silnici.

 

Zanadával si, pak odměnil diváky. Hornig se po chybách nesesypal

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2025 (17:03)     Sekcia sport

Patnáctý začal, patnáctý skončil. Vítězslav Hornig při stíhačce Světového poháru v Novém Městě na Moravě uhájil svoji pozici po sprintu, byť to po úvodní položce a dvou trestných kolech vypadalo na výraznější propad. „Tam jsem si odstřelil lepší výsledek, což mě mrzí, ale v tom kontextu musím patnácté místo brát všemi deseti,“ hodnotil český biatlonista.

Takový závod jsem ještě nezažil, přiznával Hornig

Sny? Takový výsledek zopakovat! Hornig si ruhpoldingský med vychutná

Nebudu si nic nalhávat, nervózní jsem, ví Hornig. Krčmář je znovu plný sil

Dali jsme regulérní gól, proč ho neuznali? divil se trenér Piták

Jislová stříbro z mixu na MS oplakala, Hornig mu ještě dlouho neuvěří

Kvůli zranění půl roku bez hokeje. Už jsem měl trochu absťák, přiznává mladý navrátilec

Do závodu smíšených dvojic vyrazí Hornig a Voborníková

Biatlon ONLINE: Muži běží štafetu, Hornig se těsně vyhnul trestnému kolu

Biatlon ONLINE: Muži pojedou v Ruhpoldingu štafetu. Začíná Hornig

Hornig ovládl na mistrovství republiky v biatlonu na kolečkových lyžích stíhačku i supersprint

Unavená Davidová věští střeleckou loterii, Marečka nahradil Hornig

Mareček je nemocný, během Světového poháru v Ruhpoldingu ho zastoupí Hornig

O výsledek nešlo. Emočně to bylo velmi silné, uznal plzeňský kouč Guľa

Nedělej blbosti, opakoval si Hornig za rachotu tribunu. U fotbalu neusne

Z druhé biatlonové ligy až k finiši štafety. Hornig si vystřílel souboj s hvězdami

Hornig s Marečkem se pokusí ve stíhačce navázat na úspěšný sprint

Po senzačním stříbru velká premiéra. Až teď se dá na mé výsledky trochu koukat, říká Hornig

Biatlonisté Charvátová a Hornig byli 12. ve smíšených dvojicích v Anterselvě

Biatlon ONLINE: Štafeta mužů v Hochfilzenu, na prvním úseku běží Hornig

Biatlon ONLINE: Hornig v Kontiolahti běží hromadný závod, chybuje dvakrát

Do posledního závodu sezony vyrazí Hornig s Krčmářem

Bratranci Hornigovi. Michal se biatlonu vzdal a dal se na fotbal, Vítězslav prožívá životní sezonu

Medailisté ze šampionátu juniorů Karlík a Hornig budou závodit v Novém Městě

Návrat do Sparty? Rosického nápad. A pro mě logická volba, tvrdí Kuchta

Kapitán volejbalistů Ústí: Skvělé končit obratem, ale zestárl jsem o 30 let

Biatlon ONLINE: Sprint mužů v Novém Městě, Hornig drží patnácté místo

Kvitová přijela do Ostravy vyčerpaná. Úvod druhého setu jsem hnala emočně, popsala

Co já budu dělat? ptal se finišman Hornig. Nic nevymýšlej, radil Emmons

Moc jsem s týmem netrénoval, ale už jsem v plné síle, hlásí útočník Nestrašil

Hoftychovi pomáhali zubři i štamprle. Jsem rád, že jsem se vrátil na hřiště, říká

Vyčerpaný Pešán: Šílený zápas, mohli jsme jet domů! Zestárl jsem nejen já

Víťa Hornig, burácelo arenou. A já to totálně zazdil, smutnil biatlonista

Tým českých biatlonistů je v troskách. Závody v Oberhofu nepojede ani Hornig

Biatlon ONLINE: Další štafeta na MS. Voborníková a Hornig zabojují v singl mixu

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy