Národní plán obnovy bude pomáhat v doučování

Zdroj Zdroj: rodina.cz     25.11.2021 (22:02)     Sekcia pro ženy

V českých školách aktuálně běží podzimní doučování pro žáky zasažené pandemií covid-19 a uzavřením škol celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Byl spuštěn národní plán doučování pro žáky ZŠ a SŠ

Zdroj Zdroj: rodina.cz     26.08.2021 (08:03)     Sekcia pro-zeny

Doučování bude probíhat mimo vyučování a doučující hodiny dostanou zaplaceny.

 

Česku stále chybí konkrétní plán na podzimní doučování

Zdroj Zdroj: rodina.cz     27.05.2021 (07:34)     Sekcia pro-zeny

Už je ale nejvyšší čas na jeho zveřejnění.

 

Plán pro podzimní doučování je málo konkrétní.

Zdroj Zdroj: rodina.cz     08.07.2021 (21:50)     Sekcia pro-zeny

Ministerstvo školství zatím dostatečně necílí na nejpotřebnější skupiny dětí.

 

Bod obnovy bude brzy válcovat kina, neuvěříte, jak dlouho film vznikal

Zdroj Zdroj: kafe.cz     20.09.2023 (11:15)     Sekcia pro-zeny

Bod obnovy obsadí 21. září většinu českých kin. Na unikátní sci-fi režiséra Roberta Hloze už nyní tvůrci lákají trailerem, který vybočuje z běžné domácí produkce. Ještě před českou distribuční premiérou ale film zabodoval v zahraničí. Podařilo se mu získat distributory v USA, Kanadě, Austrálii, Německu či Rakousku, svoji světovou premiéru si odbyl na filmovém festivalu v Jižní Koreji a zaujal na festivalech ve Švýcarsku, Kanadě, Chorvatsku či Srbsku.

 

Kde berou energii pořád pomáhat? Zeptáme se v Rozstřelu Terezy Maxové

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.09.2021 (16:00)     Sekcia pro-zeny

Ačkoliv Tereza Maxová oslavila nedávno životní jubileum, věk je na ní pramálo znát. Ani jejímu odhodlání pomáhat znevýhodněným dětem čas energii neubírá: v lednu už to bude čtvrt století, kdy založila vlastní nadaci. V úterý od 11 hodin bude Tereza Maxová spolu s ředitelkou nadace Terezou Sverdlinovou hostem v Rozstřelu.

 

Jen doučování látky po pandemii koronaviru nestačí

Zdroj Zdroj: rodina.cz     20.01.2022 (20:51)     Sekcia pro-zeny

Děti potřebují opět posílit kontakt s vrstevníky.

 

Díky výhře v soutěži krásy mohu udělat svět lepším místem, říká modelka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.04.2024 (12:36)     Sekcia pro-zeny

Třiadvacetiletá modelka Anita Saha vyhrála soutěž Miss Manchester a rozhodla se svůj titul využít ke zlepšení světa. Má jasný plán. Chce pomáhat teenagerům po celém světě. „Je na ně vyvíjen obrovský tlak a jsou extrémně ovlivňováni sociálními sítěmi. Mají křehkou psychiku,“ myslí si.

 

JANA (50): Můj přítel je samaritán, všem chce pomáhat, ale já se cítím osamělá

Zdroj Zdroj: dama.cz     28.03.2023 (05:00)     Sekcia pro-zeny

Jany přítel je až moc hodný člověk. Všem se snaží vyjít vstříc, pomáhat, ale jejich vztah tím trpí. Jana pro něj totiž nikdy nebude na prvním místě.

 

Nemoc dítěte jim otevřela oči. Teď zvládají pomáhat i ostatním

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.05.2020 (00:40)     Sekcia pro-zeny

Největším přáním každé těhotné ženy je přivést na svět zdravé dítě. Jenže v tomhle jsme tak trochu v rukách osudu. Maminkám z našich příběhů se tohle přání nesplnilo, přesto své děti milují, a dokonce se cítí obohacené. A co víc, neváhají pomáhat i dalším rodičům s podobným osudem.

 

Zemřela Jiřina Prekopová, propagátorka tzv. teorie pevného objetí

Zdroj Zdroj: rodina.cz     11.09.2020 (08:10)     Sekcia pro-zeny

Tuto teorii propagovala jako prostředek obnovy lásky v rodině.

Jasný plán porodu: Ewa Farna šokovala polské fanoušky

Zrní pro Kuře: Na Metronome Prague se bude pomáhat dětem

23 tipů, jak zkrotit rodinný rozpočet. Sestavte si finanční plán na celý rok

Kamila: Na oko je vše v pořádku. Mám však plán, jak se nevěrného partnera zbavit

Jídelníček při dietě. Naučte se sestavit svůj stravovací plán

Zázemí pro rozkošného syna? U Noska doma tráví čas jeho nová láska, role náhradní maminky jí nemine

Smutné Vánoce Agáty Hanychové: Bude bez dcer z důvodu daným soudem, o dalších svátcích má jasný plán

Pohyb bez roušek a otevření klubů: Daniel Landa má plán, jak zvládnout pandemii

Dejte dětem prostor. Co by měly zvládnout, než jim bude deset

Žena po rozpadu svého manželství pomáhá jiným. Stala se rozvodovou koučkou

Zlobím se na tchyni. Na stará kolena si pořídila dítě a způsobila mi tím problém

Syn měl opožděný vývoj. Lékaři zjistili, že mu chybí růstový hormon

Příběh Irmy: Nemůžu se při sexu uvolnit, musím si pomáhat alkoholem

Zdravotní sestra a Žena roku Jana Havelková pomáhá i ve volném čase

Znáte formativní hodnocení ve škole?

Děti vzaly válku jako fakt, ale bojí se a chtějí pomáhat, říkají rodiče

Zemřela dáma českého herectví Jana Hlaváčová. Připomeňme si její slavné role

Mick Schumacher cítí obrovské zklamání: Po odchodu z formule 1 má jasný plán

Pantene již popáté vrací krásné vlasy ženám, které o ně přišly kvůli nemoci

Stát musí mít plán, jak řešit nerovnosti po covidu

Mocná síla slov. Naučte se je správně používat

Diváci o mně brzy uslyší: Honza Musil má po odchodu z TV Barrandov plán

Lucie Vondráčková připravuje s Davidem Gránským mimořádný projekt

Krásné tváře dívek pomáhají nedonošeným dětem, říká Taťána Makarenko

Bez sluchu, bez lepku a s autismem. Tři ženy, které se rozhodly pomáhat

Chci vidět věci z té lepší stránky, říká Tereza Maxová

U automechaničky stojí zástupy mužů, všichni chtějí opravit auto

Na mladé má společnost nároky. Tak se vnitřně uzavírají, říká šéfka seznamky

Psychické potíže jsou naši velcí pomocníci, vysvětluje koučka

Pomáhat nám sluší

Zubní kaz a parodontóza nemají genetický podklad, je to mýtus, říká lékař

Zlobím se na své rodiče. Ve vysokém věku přivedli na svět nemocné dítě

Pomáhat byl můj sen, říká jedna z prvních hasiček. Má černý pásek v judu

Anička Slováčková bojuje proti rakovině: Svá vlastní pravidla kvůli zdraví dodržuje v MHD i na koncertech

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy