Východočeši si berou vedení v tabulce zpátky, Vysočině už ujel vlak

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.06.2020 (19:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic po dvou remízách zabrali a porazili v dohrávce 27. kola Fortuna Národní ligy Jihlavu 2:1. O výhře východočeského klubu, který se díky třem bodům vrátil zpět do čela tabulky před brněnskou Zbrojovku, rozhodl skvělý nástup do zápasu. Vysočina dohrávala utkání bez vyloučeného trenéra Kučery, její šance aspoň na baráž zvadly. celý článek

Východočeši si berou vedení zpátky, Vysočině už ujel vlak

Produktivní Východočeši se dotáhli na pátou Duklu

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.11.2020 (16:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Chrudimi porazili v dohrávce čtvrtého kola druhé ligy Vyšehrad 3:0 a v tabulce se bodově dotáhli na pátou pražskou Duklu. Východočeši se dostali do vedení už v 8. minutě zásluhou Korejce Ju Kang-hjona, v úvodu druhé půle pak v rozmezí pěti minut skórovali Petr Rybička a Ladislav Mužík. Vyšehrad zůstal v tabulce po sedmi kolech poslední s jediným bodem.

Porážka nás nesmí zlomit. Jsme dobrý tým, burcují se fotbalisté Ústí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.08.2021 (11:15)     Sekcia sport

Další infarktová koncovka pro Armu, tentokrát však bez happy endu. Ústečtí fotbalisté na úspěch z Třince v domácí druholigové premiéře nenavázali, jihlavské Vysočině podlehli 1:2. A v tabulce pravdy se vrátili zpátky na nulu.

Ovečkin i Crosby pouze u televize. Zvláštní, trochu jim ujel vlak, myslí si expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2023 (14:33)     Sekcia sport

Také letošní sezona zámořské NHL nabídla řadu překvapení. Jedním z těch největších je neúčast Pittsburghu a Washingtonu ve vyřazovacích bojích. Hvězdní hráči Sidney Crosby či Alexandr Ovečkin tak mají nečekaně po sezoně již po základní části. „Trochu jim ujel vlak. Celou sezonou se trápili,“ popisuje v hokejovém pořadu Příklep expert Marek Burkert. Osmifinále play off přesto slibuje zajímavé měření sil. Zejména ve Východní konferenci se utvořily dvojice, které určitě zajímají každého hokejového fanouška.

Pardubice porazily České Budějovice 4:1 a udržely těsné vedení v tabulce

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     30.12.2022 (21:39)     Sekcia sport

Pardubice - Hokejisté Pardubic vyhráli v utkání 33. kola extraligy nad Českými Budějovicemi 4:1 a porazili Jihočechy i potřetí v tomto ročníku. O výhře rozhodli Východočeši třemi...

Chrudim zdolala v druhé lize Vyšehrad a dotáhla se na pátou Duklu

Pardubice uhrály ve Zlíně bod, oba soupeře dělí v tabulce čtyři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2024 (16:51)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína remizovali ve 28. kole první ligy v duelu dvou sousedů v tabulce s Pardubicemi 1:1. Bodový rozdíl mezi oběma týmy na čtrnácté a třinácté pozici zůstal čtyřbodový. Domácí poslal do vedení v 18. minutě Vukadin Vukadinovíč, za hosty vyrovnal krátce po přestávce z pokutového kopu Michal Hlavatý. „Ševci“ nevyhráli šest z posledních sedmi kol, Východočeši sedm z minulých osmi, v nejvyšší soutěži však bodovali potřetí za sebou.

Juventus porazil Neapol a ujal se vedení v tabulce

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.12.2023 (22:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu porazili v předehrávce italské ligy mistrovskou Neapol 1:0 a před víkendovým programem se ujali vedení v tabulce. Rozhodl Gatti.

Hokejisté Pardubic a Sparty budou na dálku hrát o první místo v extralize

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.02.2024 (01:03)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Pardubic v dnešním 46. extraligovém kole budou na dálku hájit vedení v tabulce před Spartou. Východočeši nastoupí doma proti čtvrtému Liberci, Pražané přivítají šestou Kometu Brno....

FLORBAL ONLINE: Bravo! Češi si v boji o finále berou zpátky vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2022 (14:36)     Sekcia sport

Čeští florbalisté se v sobotu pokusí vybojovat postup do finále mistrovství světa. V cestě jim stojí domácí Švýcarsko. Semifinálový duel odstartoval ve Swiss Life Areně v 17:30. Zápas můžete v podrobné online reportáži sledovat na Sport.cz.

Pardubice přivítají ve šlágru Třinec, Sparta bude proti Karlovým Varům na dálku hájit vedení v extralize

Atlético vítězstvím nad Sevillou zvýšilo vedení v tabulce

HOKEJ ONLINE: Kladno začalo tragicky. Sparta znovu přišla o vedení, trápí se i lídr

Ragbisté neudrželi proti Švýcarům vedení a přišli o první místo v tabulce

HOKEJ ONLINE: Vítkovice budou na Spartě hájit vedení v extralize. Kometa hostí mistra

HOKEJ ONLINE: Třinec prohrává. Sparta jde do vedení, Vary se přetahují s Dynamem

HOKEJ ONLINE: Pardubice budou v Brně hájit vedení v tabulce i venkovní neporazitelnost

Kauza Filip Hašek: Chci zpátky do áčka. Jsi v širším kádru, reaguje vedení Bohemians

Kauza Hašek mladší: Chci zpátky do áčka. Jsi v širším kádru, reaguje vedení Bohemians

HOKEJ ONLINE: Hradec rychle vede, Třinec vrátil Kometě úder. Vary opět přišly o vedení v Plzni

Pardubice v Belfastu doplatily na nové pravidlo. Prohrály a v Lize mistrů narazí na Ilves

HOKEJ ONLINE: Třinec padl. Sparta jde znovu do vedení, Plzeň v Hradci nestíhá