Příbramskou rallye vyhrál Semerád těsně před Vlčkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.07.2020 (18:12)     Sekcia sport

Devatenáctiletý Petr Semerád se stal vítězem jubilejního 40. ročníku Rallye Příbram, která se dnes jela jako úvodní díl Rallyesprint série. Jezdec vozu Škoda Fabia R5 porazil druhého Martina Vlčka o 1,8 sekundy. Třetí skončil po osmi rychlostních zkouškách Roman Odložilík. celý článek

Příbramskou rallye ovládl Semerád těsně před Vlčkem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.07.2020 (18:12)     Sekcia sport

Premiéru rallye v Česku ovládl Petr Semerád, Kopecký měl defekt

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.06.2020 (17:09)     Sekcia sport

Devatenáctiletý Petr Semerád vyhrál úvodní soutěž české sezony Mogul Test rallye na Autodromu Sosnová na Českolipsku. Pilot vozu Škoda Fabia R5 porazil druhého Vojtěcha Štajfa o 2,8 sekundy, třetí skončil Martin Vlček. Hlavní favorit Jan Kopecký skončil po defektu ve druhé ze tří rychlostních zkoušek až v závěru startovního pole.

Rozlučkovou Mikulášskou rallye po roce opět vyhrál Bisaha

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.12.2022 (16:37)     Sekcia sport

Mikulášská rallye se stejně jako vloni stala kořistí Ondřeje Bisahy. Český pilot se slovenským spolujezdcem Imrichem Ferenczem vyhráli ve Slušovicích tři ze šesti rychlostních zkoušek a zvítězili s náskokem 11,2 sekundy před Martinem Vlčkem, který rovněž řídil vůz Hyundai i20, a i on zopakoval výsledek z loňska. Třetí v nemistrovské soutěži a rozlučkovém závodě se sezonou skončil Miroslav Jakeš ve Škodě Fabia.

Rozlučkovou Mikulášskou rallye po roce opět vyhrál pilot Bisaha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.12.2022 (16:34)     Sekcia sport

Kopeckému obnovená rallyová premiéra zhořkla, v Sosnové vyhrál Petr Semerád

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.06.2020 (18:22)     Sekcia sport

Hlavní favorit Jan Kopecký skončil po defektu ve druhé ze tří rychlostních zkoušek až v závěru startovního pole a úvodní soutěž české sezony Mogul Test rallye na Autodromu Sosnová na Českolipsku tak našla jiného hrdinu. Z vítězství se radoval devatenáctiletý Petr Semerád, pilot vozu Škoda Fabia R5 porazil druhého Vojtěcha Štajfa o 2,8 sekundy, třetí skončil Martin Vlček.

Šépka a Semerád vítězili v kvalifikaci

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.04.2022 (21:35)     Sekcia sport

Turnaj Pro Tour kategorie Challenge v plážovém volejbalu v Itapemě (Brazílie): Muži - kvalifikace: 1. kolo: Šépka, Semerád (21-ČR) - Métral, Haussener (12-Švýc.) 2:1 (18, -18, 13), 2. kolo: Šépka, Semerád - Pfretzschner, Sowa (5-Něm.) 2:1 (-15, 18, 10).

Úvodní zkoušku na Rallye Šumava vyhrál Pech, Kopecký byl těsně druhý

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.04.2023 (18:38)     Sekcia sport

Klatovy - Václav Pech s vozem Ford Focus WRC vyhrál dnešní úvodní rychlostní zkoušku Rallye Šumava Klatovy, druhého závodu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích....

Kopecký vede po první etapě Rallye Hustopeče těsně před Pechem

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.06.2022 (23:17)     Sekcia sport

Úřadující český šampion Jan Kopecký vede po první etapě Rallye Hustopeče, v níž útočí na osmé vítězství. Do čela čtvrtého dílu mistrovství republiky se dostal v dnešní poslední rychlostní zkoušce, kterou vyhrál o dvě sekundy před Filipem Marešem a s více než šestisekundovým náskokem před Václavem Pechem, kterého sesadil na průběžné druhé místo.

První etapu Rallye Pačejov vyhrál Kopecký, Pech je těsně druhý

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.09.2023 (18:43)     Sekcia sport

Již jistý šampion Jan Kopecký vyhrál první etapu Rallye Pačejov, závěrečného závodu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Po osmi rychlostních zkouškách je druhý s odstupem tří sekund Václav Pech, třetí místo drží Dominik Stříteský.

Pech dokázal i na Valašské rallye těsně porazit Kopeckého

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.08.2020 (15:42)     Sekcia sport

Kopřivnice (Novojičínsko) - Václav Pech vyhrál Valašskou rallye a i ve druhém závodě mistrovství České republiky v automobilových soutěžích dokázal porazit úřadujícího šampiona...