Neymar a spol. byli blízko vyřazení z Ligy mistrů, v závěru však předvedli úžasný obrat a jsou v semifinále

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.08.2020 (23:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain otočili čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů proti Bergamu a po výhře 2:1 poprvé po 25 letech postoupili do semifinále soutěže. Francouzský mistr prohrával od 27. minuty po gólu Maria Pašaliče, v 90. minutě ale srovnal Marquinhos a v nastavení rozhodl střídající Maxim Choupo-Moting. celý článek

Neymar a spol. byli blízko šokujícímu vyřazení z Ligy mistrů! PSG je ale po obratu v semifinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2020 (20:36)     Sekcia sport

Čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů málem začalo obrovskou senzací. Favorizovaný tým Paris St. Germain ještě v 90. minutě prohrával v Lisabonu s italským outsiderem Atalantou Bergamo 0:1, jenže v samotném závěru přišel velký obrat, když nejprve srovnal Marquinhos a následně vstřelil vítězný gól Pařížanů Maxim Choupo-Moting. Champions League se hraje kvůli koronavirové pandemii od čtvrtfinále turnajovým způsobem kompletně v portugalské metropoli na jeden vítězný zápas.

Neymar pálil šance a Atalanta sahala po senzaci. PSG ale předvedl úžasný obrat

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.08.2020 (22:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain otočili trefami z 90. minuty a nastaveného času utkání proti Bergamu a po výhře 2:1 postoupili do semifinále Ligy mistrů.

Pohádková cesta Ligou mistrů končí. Byli jsme blízko, mrzí kouče Bergama

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2020 (08:00)     Sekcia sport

Už jen to, že se dostali do čtvrtfinále Ligy mistrů, je historický úspěch. Fotbalisté Atalanty Bergamo se dokonce viděli mezi nejlepší čtyřkou, jenže o jednogólový náskok přišli v samotném závěru a zápas proti Paris St. Germain nakonec prohráli. „Nejvíc nás mrzí, že jsme byli strašně blízko tak výjimečného výsledku,“ mrzelo trenéra Giana Piera Gasperiniho.

Neymarův konec v PSG? Na tréninky chodí pod vlivem

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     26.03.2022 (20:53)     Sekcia sport

Francouzští fanoušci jsou v poslední době velice kritičtí k útočné dvojici Messi - Neymar. A vyřazení z Ligy Mistrů rukou Realu Madrid pak odjistilo bombu, která tikala velice dlouho. V posledním týdnu se navíc objevily spekulace o tom, že Neymar chodí na tréninky opilý.

Prokletí trvající čtvrtstoletí Neymar a spol. zlomili, proto německý kouč křepčil i s ortézou

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.08.2020 (12:18)     Sekcia sport

Navzdory ortéze, která mu nelítostně svírá zlomenou levou nohu, vyskočil německý kouč chladící bedny, na které seděl, a křepčil stejně, jako jeho asistenti a všichni hráči Paris Saint Germain na lisabonském Stadionu světel. „A dokážete si bych představit, co bych asi dělal mít zdravé obě nohy? Možná byste byli svědky dne, kdy sprintuju i čtyřicet metrů,“ byl doslova v sedmém nebi Thomas Tuchel poté, co jeho tým v prvním čtvrtfinále Ligy mistrů předvedl během pár desítek vteřin senzační obrat a po čtvrtstoletí postoupil poprvé do semifinále.

Zabiju tě! Šéf PSG po prohře běsnil a dobýval se na rozhodčí, zasahovala ochranka

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2022 (13:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid předvedli v osmifinálovém šlágru Ligy mistrů proti Paris St. Germain neskutečný obrat. „Bílý balet“ díky hattricku kapitána Karima Benzemy během pouhých 17 minut postoupil do čtvrtfinále a Messiho a spol. poslal domů. Prezident pařížského celku Nasser Al-Khelaifi nesl vyřazení velmi těžce a bral ho jako křivdu. Po zápase začal běsnit a dobýval se do kabiny rozhodčích. Podle oficiálního zápisu rozbil vybavení asistenta rozhodčího. Zasahovat musela i ochranka.

Výsledek bereme, jen škoda závěru, zní z Hradce. V Zugu chce zopakovat historii

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.12.2022 (21:47)     Sekcia sport

Do odvety je vše otevřené. Hokejisté Hradce Králové předvedli sympatický výkon a ve čtvrtfinále Ligy mistrů většinu času přehrávali švýcarského mistra EV Zug. Dlouho se trápili v koncovce, v poslední třetině předvedli obrat během dvou minut, favorizovaný soupeř však ještě našel čas na odpověď a srovnal na konečných 2:2. Stejně jako ve vzájemném duelu před třemi roky tak úvodní duel skončil remízou. „Zug je jeden z nejlepších týmů v Evropě. Škoda, že jsme vedení neudrželi, ale výsledek bereme,“ hodnotil autor druhé trefy Marek Zachar.

Sparta - Partizan 0:1, vyrovnaný souboj rozhodl brejk v závěru

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.02.2022 (23:34)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté jsou už po úvodním utkání blízko vyřazení z Konferenční ligy. V domácím zápase vyřazovací fáze neproměnili v prvním poločase dvě nadějné příležitosti, v závěru inkasovali z rychlého brejku a Partizanu Bělehrad podlehli 0:1. Vzhledem k tomu, jak v pohárech slabě hrají venku, jsou jejich šance do odvety v Srbsku nízké.

Hokejisté Olomouce předvedli v závěru duelu s Vary fantastický obrat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.03.2021 (14:04)     Sekcia sport

Fantastický obrat předvedli hokejisté Olomouce. V souboji 49. kola extraligy proti Karlovým Varům prohrávali doma ještě v 59. minutě 1:3, ale při power play se jim podařilo vyrovnat, když se v závěrečných 80 sekundách prosadili Lukáš Nahodil a Rostislav Olesz.

Tiká v Paříží časovaná bomba? Neymar se chová jako spratek, údajně ničí PSG zevnitř

Neymar si možná finále Ligy mistrů nezahraje, porušil koronavirové pravidlo

Liverpool zkusí v Lize mistrů obrat, odvracet vyřazení bude také Dortmund

Manchester City a Liverpool jsou blízko. Projdou do semifinále Ligy mistrů?

FOTBAL ONLINE: Čtvrtfinále Ligy mistrů začíná! Neymar a spol. už prohrávají

Přijde Neymar o finále v Lize mistrů? Hrozí mu zákaz kvůli nevinnému gestu

Deset statečných! Ukázali jsme DNA FC Porto, radovali se Portugalci po vyřazení Juventusu

Dnes bude tvůj den, slyšel Rodrygo a otočil semifinále Ligy mistrů

Schickovo Lipsko je v semifinále Ligy mistrů. Atlético přehrálo 2:1 gólem v závěru

Vítkovice zuřily! Sudí pískají pro Švýcary, psalo vedení už během zápasu Ligy mistrů

Real i Manchester City zvládly odvety a jsou v semifinále Ligy mistrů

Finové předvedli ve čtvrtfinále MS famózní obrat! Slováci byli blízko senzaci

GLOSA: Boleslav získala u fanoušků kladné body, obrat potřebuje využít

Vítkovičtí se připravují na švédskou rychlost, je tu semifinále Ligy mistrů

Mnichov se nedočkal, hokejisté odkládají i odvetu semifinále Ligy mistrů

Manchester United na hraně vyřazení z Ligy mistrů. Důvod? Sir Jim Ratcliffe

FOTBAL ONLINE: Real bojuje o finále Ligy mistrů. Zvládne v bitvě gigantů obrat?

Haaland parádní trefou dokonal obrat City. Real v závěru vydřel výhru

Obhájce Medveděv porazil na Turnaji mistrů i Zvereva a je blízko semifinále

V táboře fanoušků Juve panuje velké zklamání, #AllegriOut je opět v kurzu

Fotbalisté PSG jsou po penaltovém dramatu ve finále Francouzského poháru

Trenér Bayernu odnesl vyřazení z Ligy mistrů stovkami výhrůžek smrtí

PSG - Bayern. Neymar proti Lewandowskému. Finále Ligy mistrů s očekávanými sestavami

Fantastický obrat Pařížanů, do semifinále postoupili zásluhou dvou gólů v závěru

FOTBAL ONLINE: AC a Inter rozehrají milánské semifinále Ligy mistrů

Hradecký obrat v závěru, v druhé lize fotbalistů uspěly i Žižkov a Líšeň

Velké nic, projekt je neúspěšný. Média a experti cupují PSG po vyřazení z Ligy mistrů

Výsledek bereme, jen vedení jsme měli udržet, zní z Hradce. V Zugu chce zopakovat historii

Rozehrávač Klassen odešel po vyřazení z Ligy mistrů z Nymburka na Ukrajinu

"To není možné" - Neymar se před dalším zápasem Ligy mistrů s Al-Hilalem podivil nad stavem íránského hřiště, protože se objevily záběry, které ukazují velké plochy obnaženého betonu

SESTŘIH: Kanada je po senzačním obratu proti Švédům v semifinále MS

Desátá venkovní výhra v řadě. United předvedli další úspěšný obrat a jsou blízko ligovému rekordu

Vyřadili Spartu, zaskočili i Bayern. Kouč hledal slova, fanoušci měli pivo zdarma

Nymburk prohrál ve čtvrtfinále Ligy mistrů v Aténách s AEK 82:94