Salač sahal po bodech, ty mu těsně unikly

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2020 (11:58)     Sekcia sport

Filip Salač obsadil 16. místo v motocyklové Velké ceně Emilie-Romagny a ani ve druhém závodě Moto3 na okruhu v Misanu na body nedosáhl. Před týdnem v Grand Prix San Marina skončil na stejné trati dvacátý, tentokrát ho při triumfu kontroverzního Itala Romana Fenatiho dělilo od bodované patnáctky jen 84 tisícin sekundy. Ve Světovém poháru elektrických strojů v kategorii MotoE naproti tomu zabodoval Jakub Kornfeil, který ve dvou víkendových závodech dojel na 12. a 13. místě. celý článek

Snowboardista Salač je na MS ve finále Big Airu, Volopichové postup těsně unikl

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2023 (15:15)     Sekcia sport

Snowboardista Kristian Salač pojede v Bakuriani na svém prvním mistrovství světa ve finále v disciplíně Big Air. V kvalifikaci zkrácené kvůli mlze těsně neuspěla Vanessa Volopichová, jež obsadila první nepostupové místo.

Salač ani na druhý pokus v Misanu na body nedosáhl

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.09.2020 (11:48)     Sekcia sport

Filip Salač skončil v nedělní Velké ceně Emilie-Romagny třídy Moto3 těsně za bodovanou patnáctkou.

Potřetí v sezoně na bodech. Salač dojel v Le Mans na patnácté pozici

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.05.2022 (14:05)     Sekcia sport

Český motocyklista Filip Salač obsadil ve Velké ceně Francie 15. místo v kategorii Moto2, bodovat se mu podařilo potřetí v sezoně. Na okruhu v Le Mans vyhrál Španěl Augusto Fernández.

Barcelona přežila poslední střelu Bayernu, Veselý sahal po double double

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.02.2023 (22:47)     Sekcia sport

Českému basketbalistovi Janu Veselému chyběl při těsné výhře Barcelony nad Bayernem Mnichov 72:70 jediný doskok k tomu, aby zaznamenal v utkání 23. kola Euroligy double double. Reprezentační pivot vedle devíti doskočených míčů nastřílel deset bodů, rozehrávač Tomáš Satoranský si připsal po pěti bodech, doskocích i asistencích.

Salač v Mugellu chyběl ve finále kvalifikace, do závodu vyrazí z 19. místa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2024 (15:39)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Filip Salač v Mugellu těsně nepostoupil do finále kvalifikace a do nedělní Velké ceny Itálie v kategorii Moto2 odstartuje potřetí v sezoně až ze sedmé řady.

Dokázal jsem, že na to mám. Salače druhý závod v Kataru i přes pád povzbudil

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.04.2021 (09:51)     Sekcia sport

Filip Salač sice v druhém závodě v Losailu sahal po výborném výsledku, ale místo vylepšení osobního maxima skončil ve štěrkové únikové zóně.

Salač obsadil v úvodním závodu MS čtvrté místo, vyhrál Španěl Acosta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2023 (14:30)     Sekcia sport

Motocyklový jezdec Filip Salač zahájil nový ročník mistrovství světa čtvrtým místem ve Velké ceně Portugalska. Po startu z pole position dojel v závodu Moto2 těsně pod stupni vítězů s odstupem přes dvě a půl sekundy na třetího Itala Tonyho Arbolina. Vyhrál předloňský šampion v Moto3 Španěl Pedro Acosta, který si připsal čtvrté vítězství v této kubatuře. Salač za ním zaostal o sedm sekund.

Salač odstartuje do motocyklové Velké ceny Aragonie jako jedenáctý

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.09.2021 (14:08)     Sekcia sport

Motocyklista Filip Salač odstartuje do nedělní Velké ceny Aragonie ze čtvrté řady. Devatenáctiletý jezdec po druhém a šestém místě v pátečních trénincích těsně zaostal v kvalifikaci za elitní desítkou a dosáhl jedenáctého času. Pole position v Moto3 si podruhé v sezoně vyjel Jihoafričan Darryn Binder.

Salač odstartuje do motocyklové Velké ceny Aragonie z jedenáctého místa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2021 (14:20)     Sekcia sport

Bravo! Salač se blýskl druhým místem v trénincích na GP Argentiny

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.03.2023 (20:38)     Sekcia sport

Ve výborných výkonech v seriálu MotoGP pokračuje Filip Salač. Český závodník zajel druhý čas v pátečních trénincích třídy Moto2 na Velkou cenu Argentiny, která je druhým dílem mistrovství světa silničních motocyklů. Jednadvacetiletý český jezdec nestačil pouze těsně na Itala Tonyho Arbolina, jenž byl rychlejší o 66 tisícin sekundy.