Doneste brambory, prosím. Příští soupeřka Kvitové obědvala přímo na kurtu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.10.2020 (16:41)     Sekcia sport

Německá tenistka Laura Siegemndová si nechala na kurt přinést oběd. celý článek

Semifinálová soupeřka Kvitové se v Paříži těší na nákupy. Ale ráda si na ně počká

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.10.2020 (14:02)     Sekcia sport

Sokyně Petry Kvitové v semifinále Roland Garros? Američanka narozená v Moskvě, která před zápasy někdy brečí. Na kurtu se ovšem Sofia Keninová rve do padnutí. A nenávidí porážky.

Statistika hrůzy. Soupeřka Kvitové šokovala děsivými čísly

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2021 (07:33)     Sekcia sport

To už vážně nedáš! Soupeřka Kvitové pobavila French Open kuriozitou

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2020 (21:08)     Sekcia sport

Do zápasu proti osmnáctiletému kanadskému talentu Leylah Fernandezové vstupovala Petra Kvitová v roli velké favoritky. Mladičká soupeřka však dvojnásobnou wimbledonskou šampionku v prvním setu zpočátku převyšovala nejen skvělou hrou a pohybem, ale fanoušky u televizních obrazovek pobavila i jedním hodně úsměvným momentem.

Krejčíková je na olympiádě v Tokiu v druhém kole, soupeřka Dijasová skrečovala

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.07.2021 (09:10)     Sekcia sport

Tenistka Barbora Krejčíková postoupila na olympijských hrách v Tokiu do druhého kola. Její kazašská soupeřka Zarina Dijasová úvodní zápas za stavu 2:5 v prvním setu vzdala kvůli zranění nohy. Na kurtu už bojuje Markéta Vondroušovou s Nizozemkou Kiki Bertensovou, Petra Kvitová a Karolína Plíšková budou hrát v neděli.

Statistika hrůzy. Soupeřka Kvitové šokovala děsivými čísly. Plíšková postupuje

Jednu hodinu a pět minut. Tak dlouho se na kurtu zdržela v duelu 2. kola turnaje v Miami Petra Kvitová s francouzskou tenistkou Alize Cornetovou. Soupeřku vyřídila po setech 6:0, 6:4, více než hladkým vítězstvím však zaujala statistikou, která v historii moc podobných příkladů mít nebude. Rodačce z Nice totiž v celé první sadě nepovolila jediný míč při jejím servisu! Karolína Plíšková porazila v Miami ve 2. kole Číňanku Čeng Saj-saj 6:2, 6:1. Její další soupeřkou bude Američanka Jessica Pegulaová.

Tenistka na kurtu v Miami zvracela, soupeřka nevěřícně kroutila hlavou a prohrála

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     27.03.2021 (11:45)     Sekcia sport

Na vlastní kůži se o drsných podmínkách přesvědčila tuniská hráčka Ons Jabeurová.

Když neskrečuješ, můžeš hrát. Plíšková o Nadalovi i zoufalství soupeřky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.01.2023 (17:23)     Sekcia sport

Za pouhých devatenáct minut získala ve svůj prospěch první sadu, na kurtu pozorovala, jak naštvaná soupeřka tříská raketou o zem. Ve druhém setu přeci jen zvolnila, přesto tenistka Karolína Plíšková porazila Kazašku Julii Putincevovou hladce 6:0, 7:5 a poosmé v řadě si na Australian Open zahraje minimálně třetí kolo. „Hodí se mi zkušenosti, ale čeká mě neznámá soupeřka,“ předesílala směrem k sobotnímu utkání s Ruskou Varvarou Gračovovou.

To jste si sem objednala čínu? Sudí se podivoval nad jídlem soupeřky Kvitové, ta ho snědla přímo na kurtu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     06.10.2020 (13:49)     Sekcia sport

To že tenisté v pauze mezi gamy nebo setem pravidelně doplňují energii formou banánů, energetických tyčinek či nápojů není ničím neobvyklým. Německá tenistka Laura Siegemundová ovšem v osmifinálovém utkání proti Paule Badosaové, které vyhrála 7:5 a 6:2, si během zdravotní přestávky pochutnala na nudlích se zeleninou.

Tenis nesnášela, na kurtu klela. Teď ale sokyně Muchové dozrála v eso

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.02.2021 (17:58)     Sekcia sport

Na kurtech není úplně obvyklé slyšet slovo „fuck“ - a zvlášť ne z úst dívenky, které je teprve 12 let. Ale Jennifer Bradyová se nežinýruje: „Přišla jsem o vedení 5:1, tak jsem zaklela. Trenérka na mě zavolala: Ještě jednou a stáhnu tě ze hry. Tak jsem zaklela znovu.“ Ze sveřepé, hubaté a nepříliš entuziastické slečny je najednou semifinalistka grandslamu a příští soupeřka Karolíny Muchové.

Už jí nepodáváš míčky, jsi soupeřka. Bouzková se hecovala proti své modle Kvitové

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     25.08.2020 (09:18)     Sekcia sport

Pro tenistku Marii Bouzkovou je Petra Kvitová ikonou a pondělní výhra nad dvojnásobnou vítězkou Wimbledonu pro ni měla mimořádný význam.

Na čtvrtfinále grandslamu čekala 14 let. Soupeřka Muchové je ale v laufu

Zverev si může na Roland Garros aplikovat inzulín přímo na kurtu

Kyrgios neunesl ruskou pomstu. Na kurtu mu vytekly nervy

Kolaps šampionky přímo na kurtu. V hledišti plakala i její matka!

Tohle na US Open ještě nezažili. Bláznivý Francouz začal na kurtu cvičit

Tenistka odjížděla na vozíku, přesto vyhrála. Běsnící soupeřka jí vulgárně vynadala

Kvitovou soupeřka trochu překvapila, jak umí hrát na trávě

Slečna Zavilá se v Paříži těší na nákupy. Ale ráda si na ně počká

Dojatá česká hvězdička. Nejčestnější tenistka? Jsem šťastná, že jdu ve stopách Kvitové, říká Bouzková

Nechutné! Otec brutálně zbil mladou tenistku přímo na kurtu

Z náhradnice šampionkou. Milion hodin na kurtu se vyplatilo, jásá Havlíčková

Dominance Kvitové! Česká hvězda Australanku smetla, v Cincinnati je v semifinále

Drama na hlavní scéně. Krejčíková vítězí úplně vyčerpaná, sokyně láteří

Kolaps šampionky přímo na kurtu. V hledišti plakala i její matka! Teď přišla další rána

Kočování se synem po tenisových turnajích? Fuška i nádhera, říká Azarenková

Šílený výlev na kurtu. Vzteklý tenista hrozil žalobou a nadával šéfovi ATP. Pak vše odvolal

Hrozně neprofesionální! zuřila Španělka po prohře s vyčerpanou Krejčíkovou

Naději chybující Kvitové spláchl déšť i soupeřka. Jak si povede Plíšková?

Soupeřka vrátila skoro všechno, litovala Siniaková. S Macháčem si mix nezahrají

Šwiateková může na French Open završit vítězný hattrick

Martincová vyřadila světovou trojku. Postoupila i Krejčíková

Krejčíková se Siniakovou vstoupily do Turnaje mistryň ve čtyřhře jasnou výhrou

Jarolím: Nevěřil jsem vlastním očím, defenziva byla tragická

Ruská zkáza na pařížských kurtech. Divné, bylo to fakt divné, nechápala soupeřka Vondroušové