Druhá šance pro Vaclíka: rychlé góly, jeden zákrok a vítězný obrat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2020 (13:13)     Sekcia sport

Do brány se dostal teprve podruhé v sezoně – a když po dvaceti minutách v zápase Ligy mistrů s Krasnodarem gólman Tomáš Vaclík podruhé inkasoval, muselo to (nejen) pro něj být k vzteku. Přesto fotbalisté Sevilly ještě dokázali zvítězit. celý článek

Tři české góly zařídily vítězný obrat Bostonu. Krejčí se trefil dvakrát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2022 (22:29)     Sekcia sport

Čeští hokejisté zařídili v NHL výhru Bostonu 3:2 v prodloužení nad Carolinou. Obrat nastartoval dvěma góly David Krejčí, vítěznou branku dal David Pastrňák, jenž se rovněž přihrávkou podílel na první brance Bruins. Pavel Zacha si v dresu vítězů připsal dvě asistence. Pastrňák byl vyhlášen první hvězdou zápasu, Krejčí získal ocenění jako druhá hvězda.

Vítězný obrat Plzně zařídil Stach. Byl jsem lehce nervózní, přiznal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.08.2020 (12:54)     Sekcia sport

Dlouho ztráceli. Prohrávali 0:2 a pak ještě 1:3. Ovšem hokejisté Plzně v úvodním duelu turnaje Generali Česká Cup předvedli proti Spartě parádní obrat. Petr Kodýtek s Davidem Stachem dvěma góly v rozpětí 69 vteřin srovnali a hned ve druhé minutě prodloužení opět Stach dokonal obrat.

Vaněček slavil s New Jersey vítězný obrat proti Rangers

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.01.2023 (21:46)     Sekcia sport

Sobotní program hokejové NHL otevřel předehrávaný duel mezi New Jersey a Rangers. Domácí v bráně s Vítkem Vaněčkem dlouho dotahovali ztrátu, ve třetí třetině však dokázali srovnat na 3:3 a v prodloužení završil vítězný obrat Devils bek Damon Severson

Jeřábek druhým gólem v KHL podpořil vítězný obrat Spartaku

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.11.2021 (17:47)     Sekcia sport

Český reprezentační obránce Jakub Jeřábek podpořil druhým gólem v sezoně KHL vítězný obrat hokejistů Spartaku Moskva na ledě Jokeritu. Ruský tým...

Pastrňák je zpět. Velký obrat Bruins řídil dvěma góly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.02.2021 (06:06)     Sekcia sport

Český hokejový útočník David Pastrňák vstřelil první dva góly po návratu do sestavy Bostonu a nastartoval obrat ve Washingtonu z 0:3 na 5:3.

Nečekaný hrdina řádil v nastavení a zařídil obrat United. Za klub by položil život, chválí trenér

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2023 (20:35)     Sekcia sport

Poslední dvě ligové sezony? Pouhopouhé dva góly. Středopolaři Manchesteru United Scott McTominayovi na vyrovnání bilance z minulých dvou let ale stačilo jen pár minut. 26letý Skot naskočil na závěrečných pár minutek domácího ligového utkání s Brentfordem, přičemž dvěma góly zařídil obrat a vítězství 2:1. „Byl to jeden z nejlepších okamžiků mojí kariéry,“ culil se hrdina večera.

Vaclíkova motolice ho vyděsila, ale klíčový zákrok Koubek svedl

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.11.2020 (06:28)     Sekcia sport

Výjev věrně ilustrující všechny komplikace, které musela fotbalová reprezentace během bláznivého podzimu překonávat. Ke koronavirovým absencím a zraněním se v derby se Slováky přidala indispozice brankářské jedničky Tomáše Vaclíka. Klíčový zákrok utkání tak musel hned na začátku druhé půle předvést jeho náhradník. „Nebylo nad čím přemýšlet, šel jsem do zápasu rovnýma nohama. Samozřejmě nervózní, ale pomohl mi první a jediný zákrok,“ líčí Tomáš Koubek, jak zneškodním Pekaríkovy tutovky pomohl k postupu do první divize Ligy národů.

Morata zařídil Staré dámě vítězný obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2021 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu Turín otočili domácí zápas 26. kola italské ligy s Laziem Řím a vyhráli 3:1. Dvěma góly a asistencí obrat zařídil útočník Álvaro Morata. Juventus nastoupil v základní sestavě bez Cristiana Ronalda, přesto se přiblížil na jediný bod druhému AC Milán. Rossoneri mohou znovu odskočit v neděli, kdy je čeká duel na hřišti Hellasu Verona, pak bude mít ale Juventus znovu zápas k dobru.

Souček dal dva góly. Zařídil obrat, přiblížil svůj tým k dalším bodům

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2021 (20:29)     Sekcia sport

Tomáš Souček pokračuje v parádních výkonech ve West Hamu. V 19. kole anglické fotbalové ligy dal dva góly proti Crystal Palace a zařídil tak v prvním poločase obrat z 0:1 na 2:1 ve prospěch svého celku.

Jeřábek druhým gólem v KHL podpořil vítězný obrat Spartaku na ledě Jokeritu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.11.2021 (17:56)     Sekcia sport

Český reprezentační obránce Jakub Jeřábek podpořil druhým gólem v sezoně KHL vítězný obrat hokejistů Spartaku Moskva na ledě Jokeritu. Ruský tým vyhrál v Helsinkách 4:2. Jeřábek tak prožil úspěšný návrat do Hartwall Areny, kde minulý víkend obsadil s českým týmem poslední místo na turnaji Karjala.

Krutý konec skvostné série. Po sedmi nulách tříbrankový příděl. Otvírá se šance pro Vaclíka?

Bez Vaclíka i obavy z virózy. Fotbalisté se chystají na třetí duel během týdne

Souček dal dva góly. Zařídil obrat, přiblížil svůj tým k další výhře

Peklo v MLS pro Tomáše Vaclíka končí po půl roce. Odchází bez jediného startu

Češi v hlavní roli! Krejčí a Pastrňák zařídili Bostonu rekordní výhru

Camara za zákrok na Pecha dodatečný trest nedostal, naopak Ondráček si jeden zápas nezahraje

Neymar a spol. byli blízko šokujícímu vyřazení z Ligy mistrů! PSG je ale po obratu v semifinále

Vítězný obrat? Asi nám pomohlo i trochu štěstí, říkal karlovarský Kohout

Svačina odstartoval parádní třinecký obrat. Rozhodlo, že jsme nezačali bláznit, říká

Messier, Gretzky, Kreider. Rangers oslavují monstrózní obrat. Carolinu nespasil ani zákrok hodný Supermana

Sevilla bez zraněného Vaclíka otočila zápas s Bilbaem

Obrat Vítkovic zařídila letka cizinců. Mueller zpátky do Brna? Není to pravda, odmítl Šimíček

Neskutečný zákrok zajistil výhru v posledních vteřinách

Č. Budějovice - Slovácko 3:2, červená karta, pak mocný obrat Dynama

Za ty góly jsem rád, ale bral bych i jeden, říká ostravský stoper Lischka

OBRAZEM: Zázračný zákrok Vaclíka, český pomocník VAR a nezničitelný tank jménem Holeš

Atlético si výhrou nad San Sebastianem upevnilo vedení, Sevilla slaví i bez Vaclíka

Nové dobrodružství pro světoběžníka Vaclíka. V Americe by si mohl zachytat proti Messimu

První Čech v Realu Madrid? Slavný klub usiluje o Vaclíka!