Poznar rozhodl duel proti Plzni, v níž působil. Hlavní je, že máme tři body, tvrdí hrdina

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2020 (23:32)     Sekcia sport

V Plzni v minulosti působil, ale v zápase nejvyšší fotbalové soutěže se v jejím dresu ani jednou netrefil. Za Zlín se však útočníkovi Tomáši Poznarovi proti Viktorii daří. Gól, jímž rozhodl o nečekaném triumfu Ševců (1:0) v utkání 8. ligového kola, byl už jeho třetím do sítě Západočechů. celý článek

Poznar si na penaltu věřil. Důležité body, má jasno zlínský útočník po výhře nad Příbramí

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.06.2020 (19:26)     Sekcia sport

Důležitý duel mužstev z konce ligové tabulky rozhodl gól z penalty. Útočník zlínských fotbalistů Tomáš Poznar ji proměnil a zajistil tak v souboji s poslední Příbramí pro svoje mužstvo premiérové jarní vítězství a tři cenné body.

Vzhůru za záchranou. Poznar při premiéře v Polsku rozhodl o výhře Niecieczy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.03.2022 (21:10)     Sekcia sport

Útočník Tomáš Poznar při debutu v polské fotbalové lize rozhodl v 24. kole o vítězství Niecieczy 1:0 nad Wartou Poznaň. K zisku tří bodů přispěli i obránce Matěj Hybš a záložník Michal Hubínek, kteří nastoupili v základní sestavě.

Krejčí se adaptoval rychle, proti Plzni přispěl třemi body. Sparta zvládla první duel

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     14.09.2021 (20:23)     Sekcia sport

Olomouc s Davidem Krejčí uspěla i v druhém zápase sezony. Posila z Bostonu se na výhře 4:1 proti Plzni podílela dvěma brankami a jednou asistencí.

Poznar sestřelil bývalého zaměstnavatele: Ale pořád k němu mám velké sympatie

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.11.2020 (13:28)     Sekcia sport

To jsou paradoxy! Během svého angažmá v Plzni nevsítili ani jednu ligovou branku. Ve vzájemných zápasech to však zlínskému útočníkovi Tomáši Poznarovi pálí. „Proti takovému soupeři se góly počítají snadněji,“ culil se Poznar poté, co v neděli svůj bývalý klub sestřelil.

Karviná opět na body nedosáhla, dvěma góly ji sestřelil Poznar

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2021 (16:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína zvítězili v 18. kole první ligy nad Karvinou 2:1 a v nejvyšší soutěži naplno bodovali po čtyřech zápasech. O výhře "Ševců" rozhodl dvěma brankami Tomáš Poznar na začátku obou poločasů. Za hosty srovnal ve 28. minutě na 1:1 Lukáš Bartošák, jeho spoluhráč Kristi Qose neproměnil na konci úvodního dějství pokutový kop. V závěru byl vyloučen karvinský Eduardo Santos.

Ševci překvapili, rozhodl Poznar. Viktoria zůstává čtvrtá

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2020 (17:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně v 8. kole první ligy nečekaně prohráli ve Zlíně 0:1 a zůstali na čtvrtém místě tabulky. Viktoria v nejvyšší soutěži prohrála po pěti zápasech a na vedoucí Slavii ztrácí šest bodů. Ševci v neúplné tabulce poskočili na osmou příčku. Utkání na konci prvního poločasu rozhodl bývalý hráč Západočechů Tomáš Poznar.

Liberec zvládl dohrávku se Zlínem a je pátý. V závěru mohl srovnat Poznar z penalty

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.02.2021 (16:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce zvítězili v dohrávce 17. kola první ligy nad Zlínem 1:0. Zápas v 69. minutě rozhodl jediným gólem střídající Imad Rondič, který v úterý oslavil 22. narozeniny. V 86. minutě neproměnil hostující Tomáš Poznar penaltu. Slovan bodoval v osmi z posledních devíti ligových duelů a v neúplné tabulce si upevnil páté místo. Na čtvrté Slovácko ztrácí dva body. Zlín devět kol po sobě nezvítězil a je třináctý.

Spasitel Hejda trhal v Ďolíčku síť! Takovou ránu jsem od něj nikdy neviděl, smál se plzeňský kouč Bílek

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2021 (19:19)     Sekcia sport

Blanický rytíř. Když je fotbalové Plzni ouvej, vytáhne jí trn z paty stoper Lukáš Hejda. Zápasů je celá řada. Namátkou, Viktorii vystřelil na podzim 2018 zlaté tři body v Lize mistrů na půdě CSKA Moskva, před rokem v lize proti Mladé Boleslavi, v listopadu 2014 proti Spartě. Úřaduje i v této sezoně, v roli kapitána. Před týdnem rozhodl duel s Budějovicemi (2:1), v sobotu pumelicí z hranice šestnáctky zařídil Plzni ligový triumf nad Pardubicemi (1:0) u Botiče.

FOTBAL ONLINE: Slavia urvala ve šlágru první jarní body, Sparta vyrukuje proti Plzni

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.02.2022 (14:25)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie zastavili sérii jarních neúspěchů a slaví první vítězství v soutěžním utkání roku 2022. Na hřišti Slovácka vyhráli v nedělním utkání 21. kola nejvyšší soutěže 1:0, duel rozhodl krátce před poločasem Ondřej Lingr. Poslední Kariná po senzačním vítězství na Slavii doma jen remizovala s Jabloncem 1:1. Olomouc sice prohrávala na začátku druhé půle s Mladou Boleslaví 0:1, ale dokázala duel otočit a bere tři body za vítězství 2:1. Od 18:00 Sparta hostí Plzeň. Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, zápasy můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

Duel v Litvínově kouskovaly šarvátky a bitky. Dalo se to čekat, prohlásil po souboji s Plzní hrdina Vervy

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2024 (23:42)     Sekcia sport

Litvínovský hokejista Petr Koblasa se dnes stal hlavním strůjcem obratu proti Plzni v úvodním utkání série předkola play off extraligy. Domácí ve třetí třetině skóre otočili na 4:2 i díky jeho klíčovému gólu a asistenci. Nejlepší střelec Severočechů v základní části soutěže si obratu považoval.

Zlínský kanonýr Poznar má před sebou další metu: deset branek

Růžička dvěma body proti Plzni zdolal další milník. Šest set bodů ocenil i soupeř

Poznar při debutu v polské lize vystřelil Nieciecze výhru nad Wartou

Házenkáři Zubří favorita trápili, ale v Plzni nakonec padli

Hubník mě ubránil, netají Poznar. Teď musíme zabrat, plánuje útočník

Jak je dobré mít Stancia. Slavia je jedna velká rodina, užívám si to, říká

Bayern řeší koronavirus, Nagelsmann sestavu na Plzeň protočí. Šance pro Gnabryho nebo Gravenbercha

FOTBAL ONLINE: Sparta ve šlágru bojuje proti Plzni, Slavia uťala jarní trápení

FOTBAL ONLINE: Sparta vyrukuje ve šlágru proti Plzni, Slavia uťala jarní trápení

Nesmíme podlehnout uspokojení. Chceme vyhrát i v Teplicích a přeskočit je, plánuje Poznar

Loni pražský přebor, teď málem hattrick Plzni. Pohádka, zářil no name hrdina

Zlín si odložil z preventivních důvodů sobotní duel s Plzní

Šilhavý se na chvíli vrací do dětství. Pořád jsem stejný, jen vlasy mi zešedivěly, culí se

Hokejový Zlín si odložil z preventivních důvodů sobotní duel s Plzní

Ve Slavii jsem velmi šťastný, je to jedna velká rodina, libuje si po výhře se Slováckem dvougólový Stanciu

Liberec zachránil v nastavení remízu, Poznar rozhodl o výhře Zlína nad Příbramí

Karabach se naladil na Plzeň ligovou výhrou, rozhodl až v nastavení

Hokejisté Plzně srazili i úřadujícího mistra, tři body trefil Suchý

Bratři poprvé v hlavní roli. Zajímavé spíš pro rodiče, tvrdí Martincové

Zlínský Poznar soptil na sudího: Do držky mu dát nemůžu. Dva zápasy stop? To je málo

Poznar o šéfce Termalice a zápisném za první gól. Kluci mě zkasírovali a zpíval jsem Vysoký jalovec, říká útočník

Djokovič dovedl dvěma body srbské tenisty do semifinále

Jubilant Derner duel s Plzní nedohrál, o výhře Liberce rozhodl Flynn

West Ham - Leeds 2:3. Divoký duel rozhodl hattrickem hostující hrdina Harrison

Sparta vstala z mrtvých a ze šlágru bere bod. Slavia uťala jarní trápení a vede ligu

Hrdina Pastrňák. V prodloužení rozhodl o výhře Bostonu a byl největší hvězdou utkání

Věřil jsem, že to proti Slavii ještě otočíme, říká „jarní“ střelec Chorý

Reprezentace? Splněný sen, říká po debutu ve Skotsku útočník Poznar

Kuchta vynalezl novou zbraň. Plzeň omráčil žehličkou

Malínský, Sáček, Poznar či Rabušic. Reprezentace už ví, s kým půjde proti Skotsku

Hokej mě teď bolí, ulevil si plzeňský útočník Lev po další prohře

Karviná - Zlín 0:2, rychlé vedení hostů, dvakrát se trefil Poznar

Hrdina Třince Roman: Po gólu jsem měl takový blackout, že nevím, co se ve mně odehrávalo