Zlín dohrával v desíti, Jablonec potrestal vyloučení Poznara dvěma góly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.12.2020 (19:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce zvítězili v předehrávce 10. kola první fotbalové ligy ve Zlíně 2:0 a podruhé za sebou v nejvyšší soutěži naplno bodovali. celý článek

Jablonec - Zlín 2:2, oslabení hosté v závěru ztratili nadějný náskok

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.02.2023 (17:23)     Sekcia sport

Prohrávali už 0:2, ale nakonec se jim z utkání povedlo vykřesat alespoň bod. Fotbalisté Jablonce v 18. kole Fortuna ligy remizovali se Zlínem 2:2 i díky dvěma gólům Považance. Zlín dohrával půl hodiny v deseti, dvě žluté karty si vysloužil útočník Kozák.

Jablonec přerušil vítěznou sérii Zlína, domácí hráli bez vyloučeného Poznara

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.12.2020 (20:13)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce zvítězili v předehrávce 10. kola první fotbalové ligy ve Zlíně 2:0 a podruhé za sebou v nejvyšší soutěži naplno bodovali. "Ševci" hráli od 45. minuty bez vyloučeného útočníka Tomáše Poznara. Přesilovku využili Severočeši v 71. minutě gólem Václava Pilaře, pojistku přidal v 84. minutě z penalty Ivan Schranz. Zlín prohrál v lize po třech vítězstvích za sebou.

Příbram podruhé vyhrála. Zlín byl bez Poznara neškodný

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2020 (16:06)     Sekcia sport

Příbram podruhé na podzim vyhrála a bodovala ve čtvrtém utkání v řadě. Zlín, který byl bez potrestaného Poznara v koncovce neškodný, si dal vlastní gól, který rozhodl. Domácí se tak opět o kousek vzdálili poslední příčce.

Červená karta, pak penalta. Oslabený Zlín prohrál s Jabloncem

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2020 (17:44)     Sekcia sport

Sotva si fotbaloví fanoušci užili bitvy v evropských pohárech, už v pátek se znovu rozjela nejvyšší česká soutěž. Zlín v předehrávce 10. kola prohrál s Jabloncem 0:2. Ševci tak neprodloužili sérii tří výher a Jablonec neporazili už 13 utkání za sebou. Domácí hráli od 45. minuty v oslabení o vyloučeného Tomáše Poznara. Přesilovku využil v 71. minutě Václav Pilař, výhru hostů jistil v závěru z penalty Ivan Schranz. jablonec zvítězil podruhé za sebou.

Červená, potyčka... Spor o vyloučení v derby se dohrával po zápase

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.09.2021 (09:33)     Sekcia sport

Fotbalový tón ve Zlínském kraji udává Slovácko. Fastav Zlín doma pokořilo 3:0 a vyhrálo páté ze šesti posledních ligových derby. Více než jasné vítězství favorita se však řešilo brzké vyloučení hostujícího obránce Václava Procházky. Nejdříve strkanicí mezi střídačkami, pak také na tiskové konferenci.

Zlín konečně zabral. Ale ještě není konec, upozorňuje střelec Poznar

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.06.2020 (19:49)     Sekcia sport

Šestý ligový gól v této sezoně měl nejen pro Tomáše Poznara cenu zlata. Především rozhodl o tom, že Zlín porazil v záchranářském fotbalisty Příbrami 1:0. Před dvěma závěrečnými koly základní části se tak bude moravskému celku přece jen lépe dýchat.

Jablonec - Zlín 3:1, rychlé góly po pauze rozhodly, u dvou tref byl Jovovič

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2021 (15:55)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté zejména díky dvěma trefám krátce po přestávce porazili na vlastním hřišti Zlín 3:1 a v ligové tabulce se posunuli na třetí místo před Slovácko. To má však ještě sobotní duel 26. kola s Libercem k dobru.

Další ztráta v závěru. Zloba karvinského šéfa směřovala k verdiktům sudího

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.05.2024 (21:38)     Sekcia sport

Po zápase se nezlobili jen na sebe, ale také na rozhodčího Ladislava Szikszaye. Karvinští fotbalisté podruhé v řadě nezvládli důležitý zápas o ligovou záchranu kvůli kolapsu v nastavení. Tentokrát ztratili vedení 2:0, když Zlín vyrovnal dvěma góly Bartošáka na 2:2. „Jablonec má dvě standardky ke konci a dá nám dva góly, Zlín dvě střely a jsou z toho dvě branky...“ láteřil trenér Marek Bielan po pěti ztracených bodech.

Dva góly Páníkovi? Je mi ho trochu líto, mrzelo zlínského Poznara

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.12.2021 (10:14)     Sekcia sport

Znovu je nejlepším střelcem týmu. V lize se trefil poprvé od konce září a hned dvakrát. Střelecké probuzení kapitána zlínských fotbalistů Tomáše Poznara odnesl trenér Bohumil Páník na lavičce trápící se Karviné, kterou Fastav doma přemohl 2:1.

Ibrahimovic dvěma góly zařídil výhru, AC Milán začíná na prvním místě navyšovat náskok

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     18.01.2021 (22:56)     Sekcia sport

Fotbalisté AC Milán v 18. kole italské ligy porazili 2:0 Cagliari a vedou tabulku o tři body před Interem Milán. O výhře hostujícího celku, který posledních patnáct minut dohrával bez vyloučeného záložníka Alexise Saelemaekerse, rozhodl dvěma góly Zlatan Ibrahimovic.

Jablonec otočil v Hradci, domácí se nechali dvakrát vyloučit

Celý poločas v oslabení, přesto Jablonec porazil Zlín, další dva odpolední duely bez branek

Sparťanská série trvá, vyhrála sedmý ligový zápas v řadě! Příbram padla a je poslední

Jablonec se ve Vršovicích červenal, ale vybojoval tři body

Jablonec dvakrát vedl, na premiérovou výhru si ale musí počkat

Pošle Zlín do baráže Jablonec? Na pomstu za debakl nemyslí

FOTBAL ONLINE: Zlín už prohrává v Plzni o tři góly. Jablonec dostal nakládačku na jihu, Brno na severu

Příhoda: Vyloučení byla oprávněná, sudí chybovali v zápase Jablonec - Slavia

Sima musí doufat v milost, jinak přijde o derby. Kat Sparty totiž dostal dva zápasy

Hokejisté Olomouce zdolali poslední Zlín 4:0, Konrád má první nulu v sezoně

Ronaldo vystřílel oslabenému Juventusu remízu

Zlín vyhrál ve Vsetíně

Zlínské odchod Poznara nezaskočil. Kapitánem bude Procházka

Zlín - Pardubice 4:1, po třech prohrách válec, dva góly dal Vukadinovič

Jsem rád, že jsem zdravý a mohl jsem gólem pomoct, těší Pilaře po výhře ve Zlíně

Slovan Liberec - Jablonec 2:0, hosté zahazovali šance a domácí je trestali

Jablonec hraje s Libercem, Boleslav hostí Zlín. Večer jde do akce Slavie

Koukali jsme na vyloučení a nevíme. Mění se pravidla během sezony, zlobil se trenér Plzně