Spartak podlehl Soči a ztrácí na čelo, Král střídal po hodině

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2020 (23:38)     Sekcia sport

Fotbalisté Spartaku Moskva prohráli v ruské lize 0:1 v Soči a ztrácejí tři body na vedoucí Petrohrad, který porazil Dynamo Moskva 3:1. Český záložník Alex Král odehrál za Spartak 61 minut a obdržel žlutou kartu. Krátce před jeho odchodem ze hřiště vstřelil jediný gól zápasu pětatřicetiletý ekvádorský středopolař Christian Noboa. Soči se dostalo na páté místo. celý článek

Král v ligovém zápase Spartaku střídal už po půl hodině

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2021 (19:35)     Sekcia sport

Záložník Alex Král nedohrál dnešní utkání 23. kola ruské fotbalové ligy, v němž jeho Spartak Moskva deklasoval 5:1 Jekatěrinburg. Český reprezentant opustil trávník už ve 31. minutě, podle ruských médií kvůli neupřesněnému zranění. Vystřídal ho Nizozemec Jorrit Hendrix.

Záložník Král v ligovém zápase Spartaku střídal už po půl hodině

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.03.2021 (20:11)     Sekcia sport

Inter Milán vyhrál v Cagliari, Jankto po hodině střídal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2023 (23:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Interu Milán zvítězili v dohrávce 2. kola italské ligy v Cagliari 2:0 a jako jediný tým Serie A v této sezoně ještě neinkasovali. Český záložník Jakub Jankto v dresu domácího týmu poprvé nastoupil v základní sestavě, po hodině hry střídal.

Černý den brankářů v NHL, Vaněček střídal a neuspěli Vladař s Dostálem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.11.2023 (07:50)     Sekcia sport

V pátek byli v akci hned tři čeští gólmani NHL, výhru ovšem tentokrát neslavil ani jeden. Vítek Vaněček z New Jersey střídal po dvou inkasovaných gólech od Washingtonu už v 11. minutě. Lukáš Dostál s Anaheimem podlehl 3:6 Philadelphii a Dan Vladař pomohl Calgary alespoň k zisku bodu za remízu 4:4 v Torontu, v rozhodujících samostatných nájezdech ale slavili domácí Maple Leafs.

Nevýrazný Hložek se v Německu srazil s rozhodčím a po hodině střídal

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.02.2023 (06:38)     Sekcia sport

Neměl svůj den. Fotbalista Adam Hložek sice po jednozápasové pauze opět nastoupil od úvodního hvizdu, na poslední dva bundesligové duely, kdy figuroval v základní sestavě, se mu ale výkonem navázat nepodařilo. Proti Mönchengladbachu si český reprezentant připsal asistenci a doma s Bochumí dokonce skóroval, na hřišti Augsburgu se ale neprosadil a střídal v 61. minutě za nepříznivého stavu 0:1, zápas tak i skončil a Leverkusen prohrál druhý duel v řadě. „Musíme zůstat pokorní a tvrdě makat,“ konstatoval kapitán a brankář v jedné osobě Lukas Hradecky.

Union jako německá Bohemka? Trochu ano, ale ve větším měřítku, směje se Král

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.06.2023 (08:20)     Sekcia sport

Má před sebou další výzvu. Ze všech zahraničních štací, kterými doposud prošel (Spartak Moskva, West Ham, Schalke) jde sice o nejméně zvučný klub, momentálně však nejúspěšnější. Šestého července se fotbalový záložník Alex Král zapojí do letní přípravy Unionu Berlín, kde bude následující sezonu hostovat, a se kterým ho čeká Liga mistrů. „Jsem rád, že jsem zůstal v bundeslize, ta soutěž mi sedí," říká Král, který se chystá s českou reprezentací na duel kvalifikace o Euro 2024 s Faerskými ostrovy.

Bundesligový smolař Král. Neuznali mu gól, za chvíli střídal

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2023 (17:39)     Sekcia sport

Fotbalový záložník Unionu Berlín Alex Král vystřídal v Dortmundu už ve 20. minutě a navíc mu rozhodčí neuznali gól. Jeho tým prohrál 2:4. Německá fotbalová liga - 7. kolo: Augsburg - Darmstadt 1:2 (86. Demirovič - 51. Skarke, 70. Kempe z pen.) Dortmund - Union Berlín 4:2 (7. Füllkrug, 49. Schlotterbeck, 54. Brandt, 71. Ryerson - 9. Gosens, 31. Bonucci z pen.) Lipsko - Bochum 0:0 Stuttgart - Wolfsburg 3:1 (67. z pen., 78. a 82. Guirassy - 34. Gerhardt). 18:30 Brémy - Hoffenheim.

Washington v úvodu play off NHL zdolal Boston. Pastrňák si připsal asistenci, Vaněček kvůli zranění střídal

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     16.05.2021 (07:33)     Sekcia sport

Soubojem mezi Bostonem a Washingtonem začalo play off zámořské NHL. Hokejisté Bruins v úvodním duelu 1. kola vyřazovacích bojů podlehli Capitals 2:3 v prodloužení a v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy ztrácí 0:1. Útočník David Pastrňák asistoval u druhé branky Bostonu, brankář Washingtonu Vítek Vaněček začal boje o Stanleyův pohár jako týmová jednička, ale kvůli zranění střídal již v první třetině zápasu.

Z premiéry jsem byl nejdřív vyklepaný, přiznal liberecký brankář Král

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.09.2022 (09:56)     Sekcia sport

Extraligovou premiéru v liberecké brance zažil v neděli devatenáctiletý gólman Daniel Král. Výkonem nezklamal, jeho tým však nakonec v zápase 4. kola doma podlehl Kometě Brno 2:3 po samostatných nájezdech.

Král pomohl Spartaku Moskva do kvalifikace Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2021 (16:47)     Sekcia sport

Český fotbalový reprezentant Alex Král pomohl Spartaku Moskva k titulu ruského vicemistra. V posledním ligovém kole se jednou asistencí podílel na remíze 2:2 na hřišti Grozného, s kterým hosté prohrávali už 0:2. Spartak udržel druhé místo o bod před Lokomotivem Moskva a zahraje si kvalifikaci Ligy mistrů. Titul si už před dvěma týdny zajistil Petrohrad.

Český lev zařval v Dubaji! Král dal supergól, hlásí Spartak

Slovenská ostuda, hanba. Slováci tepou Trnavu za prohru s týmem obézního kapitána

Král pomohl Spartaku Moskva ke druhému místu a zahraje si Ligu mistrů

Král pomohl Spartaku Moskva ke kvalifikaci Ligy mistrů

Reprezentant Král o angažmá v Rusku: Na přestupu do Spartaku v budoucnu určitě vydělám

Dortmund využil zaváhání Bayernu a výhrou nad Bielefeldem snížil manko

Fotbalový Spartak Moskva v problémech. Klub Alexe Krále už rozpustil rezervní tým

Ústí prolomilo své čekání na výhru v Jihlavě, na čelo ztrácí dva body

Reakce na ruskou invazi. Spartak Moskva vyloučí z pohárů, informuje Bild

V trénincích v Soči vládl Mercedes, Bottas předčil Hamiltona

ONLINE: Union chce zpět na čelo bundesligy, hostí Mönchengladbach

Krejčí střídal v slzách a za bouřlivých ovací. Rozloučí se se Spartou?

Souček s ránou v obličeji střídal, West Ham vyhrál. Body má i Tottenham

Góly Radila s Hanzlem nestačily, Spartak prohrál

Federer pomalu ztrácí kontrolu nad rekordy. Ale grandslam ještě vyhraje, věří legenda

Spartak Moskva si vystřelil ze směšné nabídky Bayernu za Maného

Fotbalisté Sparty popáté za sebou bodovali. Ostravu porazili 3:1 a na Jablonec ztrácí tři body