Suárez v poslední minutě zajistil Atléticu výhru proti Alavésu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.01.2021 (18:28)     Sekcia sport

Madrid - Fotbalisté Atlética Madrid vyhráli gólem Luise Suáreze z 90. minuty na hřišti Alavésu 2:1 a zůstali i po 17. kole v čele španělské ligy. Před městským rivalem Realem mají... celý článek

Suárez zajistil Atléticu výhru. Barcelonu při 500. startu Messiho spasil De Jong

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.01.2021 (23:10)     Sekcia sport

Atlético stále vládne Španělsku. Výhru na půdě Alavésu trefil v poslední minutě Suárez

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     03.01.2021 (18:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid vyhráli gólem Luise Suáreze z 90. minuty na hřišti Alavésu 2:1 a zůstali i po 17. kole v čele španělské ligy. Před městským rivalem Realem mají stále dvoubodový náskok a navíc dva zápasy k dobru.

Suárez zajistil Atléticu výhru, Messi oslavil 500 ligových startů

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.01.2021 (15:55)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid vyhráli gólem Luise Suáreze z 90. minuty na hřišti Alavésu 2:1 a zůstali i po 17. kole v čele španělské ligy. Před městským rivalem Realem mají stále dvoubodový náskok a navíc dva zápasy k dobru. Třetí San Sebastian nenavázal na předchozí výhru v baskickém derby s Bilbaem a doma s Pamplonou remizoval 1:1. Pětistý start v dresu Barcelony v La Lize oslavil Lionel Messi asistencí na jediný gól zápasu na hřišti Huescy.

Atlético Madrid spasil Suárez v poslední minutě, večer hraje Barcelona

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.01.2021 (18:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Atlética Madrid brankou Luise Suáreze z 90. minuty vyhráli na hřišti Alavésu 2:1 a zůstali i po 17. kole v čele španělské ligy.

Mladá Boleslav vydřela první výhru, zářili brankáři

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2021 (19:34)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli ve čtvrtek úvodní čtvrtfinále play off Tipsport extraligy nad Pardubicemi 2:0. Těsný náskok domácím zajistil Zbořil, výhru v poslední minutě pečetil Ševc. Středočeši vedou v sérii 1:0 na zápasy.

Luis Suarez při svém debutu za Atletico zářil

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     30.09.2020 (11:50)     Sekcia sport

Luis Suarez začal svoji kariéru v Atleticu Madrid brilantně. Svému celku pomohl k vysoké výhře 6:1 nad Granadou. Jihoamerický střelec tak po svém přestupu z Barcelony neztrácí čas a ihned jako střídající hráč zazářil.

ONLINE: Inter hájí náskok proti Atléticu, Dortmund rychle vede nad PSV

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2024 (21:05)     Sekcia sport

Poslední dva čtvrtfinalisty pozná po středečních odvetách fotbalová Liga mistrů. Inter Milán hájí v Madridu proti Atléticu těsný náskok z prvního utkání (1:0), PSV usiluje o senzaci na stadionu Dortmundu. Předchozí střetnutí skončilo remízou 1:1. Oba osmifinálové zápasy sledujte od 21 hodin v podrobných reportážích.

Dotchin zajistil výhru Kladna

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2023 (20:47)     Sekcia sport

46. kolo hokejové extraligy: Kladno - Mladá Boleslav 2:1. Jaromír Jágr slavil v den 51. narozenin výhru, v 59. minutě rozhodl Jake Dotchin.

Dukla uspěla i ve 2. kole, Líšeň přišla o výhru z derby v poslední minutě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.07.2021 (13:14)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Dukly zvítězili v Třinci 3:1 a naplno bodovali také ve druhém kole druhé ligy. Líšeň o druhou výhru v nové sezoně přišla v poslední minutě, když s nováčkem Vyškovem v Drnovicích remizovala 1:1.

Lídr nezaváhal, Suárez trefil výhru. Zápas Granady s Valencií přinesl tři červené

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2020 (19:04)     Sekcia sport

Tři červené karty udělil rozhodčí v zápase 16. kola španělské fotbalové ligy mezi Granadou a Valencií. Domácí hrající v deseti si vítězství 2:1 zajistili završeným obratem v závěru utkání. Lídr Atlético Madrid zvítězilo v utkání 16. kola nad Getafe 1:0. Jediný gól vstřelil ve 20. minutě útočník Luis Suárez.

Olomoucko se dotáhlo na Slavii, v poslední minutě udolalo USK Praha

Jablonec doma selhal, červenaly se oba týmy

Real překvapivě podlehl Alavésu, Sevilla s Vaclíkem zvítězila a posunula se na páté místo

Bulíř zajistil Liberci těsnou výhru nad Olomoucí

Atléticu budu navždy vděčný za to, že mi věřilo, prohlásil Suárez

HOKEJ ONLINE: Drama v Liberci, prodlužuje se. Mladá Boleslav už slaví výhru

HOKEJ ONLINE: Hradec zvyšuje vedení, Mladá Boleslav už slaví výhru

HOKEJ ONLINE: Drama v Liberci, jde se do prodloužení. Mladá Boleslav už slaví výhru

Lídr nezaváhal, Suárez trefil výhru. Real Madrid jen remizoval

Arsenal zachránil výhru v sedmé minutě nastavení. West Ham se Součkem utrpěl debakl

Fotbalisté Marseille slavili po 44 letech ligovou výhru v Bordeaux

Nestrašilův gól zajistil Magnitogorsku výhru v KHL nad Omskem

Hattrick! Pastrňák dal všechny góly Bostonu a zajistil mu výhru

Basketbalisté Olomoucka v koncovce udolali USK a mají čtvrtou výhru

Liberec - Budějovice 1:1, chyby brankářů rozhodly, domácí v závěru přišli o výhru