Brutálních sedm minut a Olomouc byla bez bodu. Dvě fatální chyby, litoval kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2021 (12:16)     Sekcia sport

Dvě třetiny drželi nejlepší extraligovou ofenzivu na uzdě, olomoučtí hokejisté Spartu i přestříleli, byli nebezpečnější, jenže na začátku třetí třetiny měli kruciální výpadek. Pro Hanáky to bylo v pátek brutálních sedm minut. celý článek

Trenér Jalonen po Švýcarsku: Výkon špatný nebyl, ale rozhodly naše chyby

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.11.2022 (16:08)     Sekcia sport

Trenér české hokejové reprezentace Kari Jalonen byl po nedělním duelu proti Švýcarsku v Turku, jímž národní tým završil své účinkování na turnaji Karjala, spokojený s tím, jak hráči zápas odpracovali. Litoval jen toho, že nedokázali nastavenou laťku udržet po celých 60 minut a doplatili na velké chyby, kterými soupeři výrazně pomohli ke dvěma gólům.

Vybrat hráče po Euru byla alchymie, Trpišovský litoval ztráty bodů i Vlčka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.07.2024 (21:43)     Sekcia sport

Klopýtli hned v úvodním kole sezony, na jejímž konci konci shrábne šampion takřka půlmiliardový balík za přímý postup Ligy mistrů. Fotbalisté Slavie nechali v Uherském Hradišti dva body i zraněného stopera Tomáše Vlčka. „První zápas je strašně důležitý, pro sebevědomí. Víme, kolik bodů je nutných k titulu,“ litoval trenér Jindřich Trpišovský.

Vary potrestaly naše chyby, litoval vítkovický Vojtěch Polák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.10.2020 (12:19)     Sekcia sport

Moc chtěl vyhrát, jelikož ještě v minulé sezoně působil v Karlových Varech a ze západu Čech pochází. Jenže přání vítkovickému útočníkovi Vojtěchu Polákovi nevyšlo. „Je to škoda, hodně jsme se nadřeli a máme nula bodů. Vary hrály účelněji, potrestaly naše chyby. Měly moc přečíslení a využily toho,“ smutnil Polák po prohře 2:3.

Odnese nepovedený podzim Sigmy trenér Jílek? Nevím, zda je to na pořadu dne, řekl kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.12.2021 (07:03)     Sekcia sport

Remízou 1:1 se Zlínem, která byla pro Olomouc čtvrtým domácím zápasem v řadě bez vítězství, Hanáci potvrdili nevydařený podzim. Desátá příčka se ziskem dvaadvaceti bodů je pro ně málo. Ambice měli vyšší. Potvrdil to kouč Sigmy Václav Jílek.

Jičínská stíhačka v závěru bez bodů: Byli jsme blízko, ulevil si kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.09.2020 (08:59)     Sekcia sport

Necelou čtvrthodinu před koncem zápasu v Karviné prohrávali házenkáři Jičína o sedm branek 18:25 a nikdo v hale nepředpokládal, že za pár minut budou v úvodním zápase nového extraligového ročníku sahat po překvapivém bodovém zisku.

Soupeř potrestal naše chyby, litoval kouč Budějovic po prohře s Plzní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.08.2020 (11:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic prohráli s Plzní oba zápasy v uplynulé prvoligové sezoně. Nedali v nich ani jeden gól. A podobně dopadl i sobotní přípravný duel. Domácí Viktoria ho vyhrála 2:0.

Jankto: Remíza je málo. Pokud budeme dělat takové chyby, nebudeme vyhrávat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.08.2022 (10:07)     Sekcia sport

Kroutil hlavou, nechápal, co se se sparťanskými fotbalisty v závěru poločasu stalo. „Vedli jsme a pak dostaneme gól, který prostě dostat nemáme. Čtyřicet minut jsme měli utkání pod absolutní kontrolou,“ litoval Jakub Jankto po remíze 1:1 v Jablonci.

Nezdržovali, ale ztratili body. Trenér zůstal u své filozofie a udělal dobře, tvrdí expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2024 (07:33)     Sekcia sport

Byla to další krutá rána v nastavení, druhý nezvládnutý závěr důležitého utkání v boji o záchranu. Trenér fotbalistů Karviné Marek Bielan po nedělním střetnutí se Zlínem litoval, že v posledních hru více nepřerušil. Dával sobě za vinu, že Zlín v 93. minutě srovnal zásluhou parádní trefy Lukáše Bartošáka na konečných 2:2. Je ale správné, aby kouč litoval, že záměrně nezdržoval?

Sedm bodů už by bylo moc, netají Vrba, že Sparta pomalu dávala titulu sbohem

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2022 (11:47)     Sekcia sport

Uff, porážce v klíčové bitvě unikli jen o vlásek. A s velkým štěstím. Trenér Pavel Vrba si hodně oddechl, že fotbalisté Sparty navzdory dvougólové ztrátě dokázali s Plzní v ligovém šlágru remizovat 2:2. Udrželi si od ní v tabulce čtyřbodový odstup stejně jako od vedoucí Slavie. V případě porážky by Letenští na Viktorii ztráceli už sedm bodů. „Měli jsme i štěstí. Také bych pochválil mužstvo, že ukázalo charakter, dokázalo se zvednout, a nakonec udrželo neporazitelnost na Letné. Čtyři body jsou ještě hratelné. Kdyby Plzeň vyhrála, sedm bodů už by bylo moc,“ přemítá zkušený kouč.

Postupová EUROmatematika: Sedm bodů, jinak nejistota. Rozhodne těžký listopad

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2023 (08:03)     Sekcia sport

Prohra v Albánii je značnou komplikací v cestě na EURO 2024. Rozhodně ale ne fatální. Jak zní sportovní oblíbená fráze, čeští fotbalisté „to mají stále ve svých rukou“: Vše směřuje ke dvěma tuhým listopadovým bitvám.

Ztráta, přečíslení, gól. Nečas litoval chyby. Měl by trochu ubrat, nabádal kouč

Balon má letět pryč, ale my děláme kličky. Chyby nás hodně sráží, zlobí se Dostálek

Rozhodl třetí zápas série, litoval kouč Varů

Když má opora špatný den. Alisson udělal obrovské chyby, neskrýval Klopp

Debakl Valladolidu, Benzema nasázel za sedm minut hattrick

Sedm letenských kulí po 22 letech! Krejčí mladší stihl hattrick za šestnáct minut

Plzeň si poradila s Baníkem. Po derby jásá Liberec. Olomouc otočila, Řezníček zářil

Nový příbramský kouč Valachovič žádal: Nebojte se hrát fotbal

Satoranského body ani asistence nepomohly. Basketbalisté Chicaga prohráli se San Antoniem

O prohře Slovácka se Slavií rozhodly individuální chyby. Provází nás to celé jaro, štve Svědíka

Olomouc v lize popáté po sobě remizovala 1:1

Příšerné chyby. Nepoloží nás to, je v klidu Souček. Coufal i Moyes jsou na tým hrdí

Máme skvělou partu i chemii, cení si Satoranský. Litoval jen poslední akce

Inter Milán vede italskou ligu o sedm bodů

Klopp: Chtěli jsme vždy psát historii, ale ne debaklem

Oceláři za šest minut převrátili skóre. Darovali jsme jim góly lacino, litoval sparťan Řepík

Arsenal nezvládl klíčový zápas sezóny. Chyby obrany rozhodly o výhře Manchesteru City

Fatální chyba gólmana. Benzema byl rázem na kótě 70 a Real po dvou marných pokusech zase ve čtvrtfinále

Klíčová byla naše defenzíva, Olomouc jsme tím překvapili, tvrdil obránce Sparty Němeček