Vítkovice slaví těsné vítězství, opět pomohl střelec Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2021 (19:59)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli v pátečním utkání 38. kola Tipsport extraligy nad Olomoucí 2:1. Vítězný gól vstřelil ve 31. minutě Hruška. celý článek

Lakatoš s Hruškou měli nabito a Vítkovice slaví

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2021 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli v pátečním utkání 35. kola Tipsport extraligy nad Plzní 4:3. Vítězství domácím zajistili dvougóloví střelci Lakatoš a Hruška, za hosty se dvakrát trefil Pour.

Hattrick za třetinu, Lakatoš zničil Olomouc. Vítkovice se radují

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2021 (17:08)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic v dohrávce 6. kola extraligy na svém ledě otočili duel s Olomoucí a po vítězství 5:3 se posunuli na devátou příčku tabulky. Ostravský celek, který vyhrál teprve podruhé z posledních sedmi duelů, dotáhl k úspěchu hattrickem útočník Dominik Lakatoš.

Lakatošovy úžasné dny. Za ženou do porodnice, teď směr reprezentace

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.12.2020 (21:50)     Sekcia sport

Lépe si to obrozený střelec Dominik Lakatoš naplánovat nemohl. Stihl podpořit ženu v porodnici, přivést na svět malého synka a o pár dní později vstřelit gól, kterým v neděli večer pomohl Vítkovicím k vítězství po sedmi zápasech.

Lakatoš před synkem a manželkou explodoval: Měsíc jsem je neviděl, ty góly jsou pro ně

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2021 (22:47)     Sekcia sport

Přesně kvůli výkonu, jaký Dominik Lakatoš předvedl v dohrávce 6. kola hokejové extraligy proti Olomouci, jej Vítkovice přivedly zpátky do týmu. Reprezentační útočník nasázel ve druhé třetině Hanákům tři góly a rozhodl o vítězství Ostravanů 5:3.

Už jsme opravdu jak blázni, lamentoval Lakatoš po další prohře. Odejde Mueller?

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2023 (21:30)     Sekcia sport

Černý listopad zakončily Vítkovice další prohrou. Tým kolem kapitána Dominika Lakatoše prohrál v Liberci těsně 1:2 a zapsal šestou porážku v řadě. „Už jsme opravdu jak blázni. Tentokrát to byla plácaná, bojovalo se o každý kousek ledu, ale měli jsme si odvézt alespoň bod,“ litoval Lakatoš.

Vítkovice na úvod předkola play off přemohly Kometu v prodloužení, rozhodl Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2021 (20:11)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vstoupili do předkola play off extraligy s Kometou Brno vítězstvím 2:1 v prodloužení. Hosté sice pět minut před koncem řádné doby na vedoucí gól Lukáše Kováře zareagovali vyrovnávací tečí Petera Schneidera, ale z první akce prodloužení rozhodl vítkovický střelec Dominik Lakatoš. Druhé utkání se bude hrát v Ostravě ve čtvrtek od 15:00.

První pozvánka do reprezentace a první syn. Je to všechno strašně rychlé, ale užívám si to, svěřuje se Dominik Lakatoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2020 (19:46)     Sekcia sport

Turbulentní dny zažívá hokejový útočník Dominik Lakatoš. Ve čtvrtek dostal od Filipa Pešána premiérovou pozvánku do hokejové reprezentace pro turnaj v Moskvě, v pátek se mu ve vítkovické nemocnici narodil první syn Dominik. Oslavu si nejlepší střelec Vítkovic naplánoval na neděli, kdy v utkání 27. kola proti Litvínovu pomohl k nejvyšší vítkovické výhře v sezoně 6:2 přesilovkovým gólem. „Furt si to užívám, je to krásné. Mám dvoudenního syna a je super, že jsem to mohl oslavit gólem,“ svěřoval se čerstvý táta a reprezentant Lakatoš.

Vítkovice mají první bod. S Lakatošem, ale bez Svobody

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2021 (21:24)     Sekcia sport

Poslední utkání základní části vítkovický střelec Dominik Lakatoš kvůli faulu kolenem libereckého Vitáska nedohrál, na marodce ale nepobyl dlouho. Dva dny si odfrknul a svou důležitost pro tým ukázal hned v úvodu předkola, když otevírací zápas s Kometou Brno rozhodl bekhendovým zakončením 16 vteřin po zahájení prodloužení. Vítkovice vyhrály 2:1 a ujaly se vedení v sérii.

Vítkovice zdolaly Litvínov 5:1, tři body zaznamenal Lakatoš

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.01.2024 (18:39)     Sekcia sport

Ostrava - Hokejisté Vítkovic zdolali v 38. kole extraligy Litvínov 5:1. Brankou a dvěma přihrávkami se na tom podílel jejich nejproduktivnější hráč Dominik Lakatoš. Přestože Severočeši měli v celém...

GLOSA: Lakatoš jako Jekyll a Hyde. Pokud zkrotí démony, bude znovu cenným zbožím

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.11.2021 (11:36)     Sekcia sport

Hned v prvním utkání po návratu z předčasně ukončeného angažmá ve finské Lappeenrantě hokejový útočník Dominik Lakatoš ukázal, proč bylo pro Vítkovice tak důležité získat jej zpátky. Důraz, rychlost, odvaha v zakončení, góly. Všechny tyto hokejové dovednosti aktuálně třináctý tým extraligové tabulky nutně potřebuje a Lakatoš je může nabídnout.

Lakatoš o funkci kapitána: Budu pořád stejný, ale je to pro mě čest

Navrátilec Lakatoš střílel i fauloval. Ukázal obě své tváře, mračil se trenér Vítkovic Holaň

Lakatoš, Mallet a Svoboda jdou pryč. Vítkovickým hokejistům odcházejí opory

Lakatoš po návratu z Finska skóroval hned v prvním utkání

Lakatoš znovu na led nevyjel, Vítkovice zvítězily. Trenér vysvětluje, proč ostrostřelec nehraje

Lakatoš oslavil kapitánské céčko hattrickem, chválil ale Stezku a obranu

Leverkusen i díky Schickově asistenci slaví výhru, Daridu čeká baráž

Vítkovice potřetí neuspěly, derby opět těsně vyhrál Třinec

Elitní formace řídila výhru hokejistů Vítkovic nad Karlovými Vary

Divočinu v Třinci vyhráli Oceláři, lídr padl po nájezdech. Litvínov s Energií slaví výhru

HOKEJ ONLINE: Třinec využil hrubky gólmana a vede nad Spartou, Litvínov s Energií slaví výhru

Vítkovice se zvedly ze dna. Kapitán pomohl pěstmi. Musíte ukázat, že máte koule, říkal Lakatoš

Hattrick za třetinu. Vítkovice se radují

HOKEJ ONLINE: Divočina v Třinci, hraje se prodloužení. Litvínov s Energií slaví výhru

Vést tým v play off jako kapitán jsem si ani nepředstavoval, říká Lakatoš

Lakatoš chtěl proti Liberci hrát za každou cenu. Porážka jde jednoznačně za mnou, překvapil

Kanonáda v první třetině rozhodla o vítězství Slezanů

Ukázali jsme obrovskou sílu, ale chtěli jsme víc, řekl kapitán Vítkovic Lakatoš

Lakatoš před semifinále: Máme na víc a chceme víc. Pokřiky mě nerozhodí

Vítkovice v dohrávce podlehly, gól Lakatoše jim nepomohl

Lakatoš splatil důvěru a čtyřmi body táhl Vítkovice k rekordu. Už myslím jen na play off, říká

Sparta musí skousnout další porážku, druhým gólem rozhodl Lakatoš

Pekhart se v polské lize opět trefil a Legia zdolala Čenstochovou

Lakatoš bude hostovat v Boleslavi. Bruslaři s ním počítají na dva roky

Kladno vyhořelo na Spartě, exhibici Třince odnesla Plzeň. Výhry slaví Pardubice i Vítkovice

Exhibici Třince odnesla Plzeň. Kladno vyhořelo na Spartě. Výhry slaví Pardubice i Vítkovice