Životní výsledek. Česká rychlobruslařka jela při ME na krátké dráze ve finále, skončila pátá

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2021 (16:59)     Sekcia sport

Nejlepší česká rychlobruslařka na krátké dráze Michaela Hrůzová Sejpalová obsadila na mistrovství Evropy v Gdaňsku páté místo v závodu na 1500 metrů a zaznamenala nejlepší individuální výsledek v kariéře. Zvítězila Suzanne Schultingová z Nizozemska. celý článek

Rychlobruslařka Hrůzová Sejpalová byla pátá na evropském šampionátu na krátké dráze

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2021 (15:35)     Sekcia sport

Rychlobruslařka na krátké dráze Vaňková byla na ME devátá na 1000 metrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.01.2024 (16:11)     Sekcia sport

Petra Vaňková se devátým místem na 1000 metrů postarala o nejlepší český výsledek na mistrovství Evropy v rychlobruslení na krátké dráze v Gdaňsku. Radek Fajkus byl dnes na kilometru dvanáctý, Zdeněk Sejpal osmnáctý.

Rychlobruslařka Van Ruijvenová po krátké nemoci v 27 letech zemřela

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.07.2020 (22:03)     Sekcia sport

Mistryně světa a Evropy v rychlobruslení na krátké dráze Lara van Ruijvenová po krátké nemoci zemřela. Bylo jí teprve 27 let. O úmrtí olympijské medailistky, u níž se v červnu projevilo autoimunitní onemocnění, informoval nizozemský svaz.

Judistka Zachová dál čeká na medaili z Grand Slamu, v Abú Zabí skončila pátá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.10.2023 (16:23)     Sekcia sport

Judistka Renata Zachová skončila pátá na Grand Slamu v Abú Zabí. V kategorii do 63 kilogramů v souboji o bronz podlehla Rakušance Lubjaně Piovesanaové, která ji porazila i před pěti lety ve finále mistrovství Evropy do 23 let. Třiadvacetiletá česká reprezentantka sice na první životní medaili z Grand Slamu znovu nedosáhla, ale i pátou příčkou si upevnila postupovou pozici v olympijském žebříčku.

Adamczyková zajela nejlepší výsledek po zranění

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.12.2022 (11:29)     Sekcia sport

Eva Adamczyková vyhrála malé finále závodu ve snowboardkrosu v Cervinii, celkové skončila pátá. V semifinále skončila třetí, kousíček od druhého postupového místa do velkého finále. Ve čtvrteční kvalifikaci byla třetí.

Rychlobruslařka Sáblíková na medaili nedosáhla, Zdráhalová brala čtrnácté místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.02.2021 (13:29)     Sekcia sport

Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila pátá v závodu na 5000 metrů na MS a poprvé od roku 2006 zůstala bez medaile. Vyhrála Nizozemka Schoutenová. Nikola Zdráhalová obsadila v závodě na 1500 metrů brala čtrnácté místo. Česká reprezentantka zaostala o téměř dvě sekundy za svým letošním maximem a zopakovala umístění z dvojnásobné trati. Na kilometru skončila v sobotu šestnáctá.

Seemanová skončila na ME v krátkém bazénu pátá na kraulové stovce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2023 (17:51)     Sekcia sport

Největší hvězda české výpravy Barbora Seemanová skončila na mistrovství Evropy v krátkém bazénu pátá na 100 metrů volný způsob. Druhá česká kraulařka Barbora Janíčková obsadila v tomtéž finále osmou příčku. Podruhé závodil v Otopeni ve finále znakař Miroslav Knedla, jenž po šestém místě na padesátce doplaval osmý na dvojnásobné trati.

Rychlobruslařka Sáblíková je v polovině vícebojařského ME pátá

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.01.2021 (14:00)     Sekcia sport

Heerenveen - Rychlobruslařka Martina Sáblíková je v polovině mistrovství Evropy ve víceboji v Heerenveenu pátá. Trojnásobná olympijská vítězka nejprve zajela jedenáctý čas na pětistovce,...

Seemanová ve finále dvoustovky čtvrtým časem. Horská byla pátá, Kubová šestá

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2021 (16:41)     Sekcia sport

Česká medailová naděje na ME v krátkém bazénu Barbora Seemanová v sobotu postoupila do nedělního finále oblíbené kraulařské dvoustovky čtvrtým nejlepším časem. Kristýna Horská skončila pátá ve finále polohového závodu na 200 metrů, Simona Kubová obsadila na znakařské stovce šesté místo. Matěj Zábojník nezopakoval ve finále prsařské dvoustovky rekordní výkon ze semifinále a skončil sedmý.

Melichová byla pátá na turnaji evropské golfové série LET v Rabatu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2023 (16:40)     Sekcia sport

Jana Melichová skončila pátá na turnaji Ladies European Tour v Rabatu. Pětadvacetiletá česká golfistka zaznamenala nejlepší výsledek v elitní evropské sérii po loňském senzačním triumfu v Berouně, po němž přestoupila k profesionálkám.

Horská skončila na ME v krátkém bazénu pátá, Kubová šestá

Noční budíček, pak životní výsledek. Další maratony? To mě teď děsí, říká Hrochová

Davidová dlouho vedla, další triumf byl blízko

Rychlobruslařka Zdráhalová skončila na MS 14. na patnáctistovce

Horská skončila na ME ve finále prsařské dvoustovky pátá

Ledecká byla pátá v druhém tréninku sjezdu na finále SP

Poprvé po patnácti letech bez medaile. Sáblíková na oblíbené pětce skončila na MS pátá

O první zlato pro Koreu se postaral rychlobruslař na krátké dráze Hwang Te-hon

Fernstädtová se naučila krásně běhat a cílí na medaile! Zlepšila se úplně ve všem, pochvaluje si kouč