Přestřelku v Brně rozhodl Hrňa, Kometa prohrála s Oceláři i potřetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2021 (20:17)     Sekcia sport

Hokejisté Třinec vyhráli v dohrávce 1. kola extraligy v Brně 3:2 a porazili Kometu i potřetí v sezoně. Druzí Oceláři si připsali páté vítězství z posledních šesti zápasů a přiblížili se vedoucí Spartě na dva body. Rozhodl o tom 37 sekund před koncem v přesilové hře Erik Hrňa. Kometa prohrála čtvrtý z uplynulých pěti duelů. celý článek

Oceláři strhli v Brně vítězství na svoji stranu v poslední minutě

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2021 (19:39)     Sekcia sport

Hokejisté Třince vyhráli ve 20. kole extraligy v Brně 3:2, když o jejich tříbodovém zisku rozhodl v čase 59:21 Ondřej Šedivý svým prvním gólem v sezoně. Oceláři tak prodloužili svoji šňůru vítězství na sedm a sérii zápasů, v nichž bodovali, natáhli už na sedmnáct. Naopak Kometa padla v domácím prostředí po třech předchozích výhrách za tři body. Třinec si udržel v čele tabulky náskok sedmi bodů na Hradec, který má ale o zápas méně.

Nadějný úvod, pak Kometa shořela. Oceláři slaví další výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2021 (19:25)     Sekcia sport

Třinečtí hokejisté ovládli díky čtyřem využitým přesilovým hrám i druhý čtvrtfinálový zápas s Brnem a po výhře 7:2 vedou v sérii 2:0. Oceláři sice ve třetí minutě jako první inkasovali, ale už ve druhé třetině otočili na 5:1. Dvakrát skóroval za vítěze Michal Kovařčík a po třech bodech si připsali Petr Vrána (0+3) s Erikem Hrňou (1+2). Kometa prohrála ve Werk aréně oba zápasy o pět gólů.

Oceláři uspěli na jihu Čech díky jediné brance Hrni a dál vedou extraligu

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2021 (19:49)     Sekcia sport

Hokejisté Třince zvítězili v utkání 16. extraligového kola na ledě Českých Budějovic 1:0. Oceláři bodovali potřinácté za sebou a dál vedou tabulku. V čase 16:11 rozhodl zápas útočník Erik Hrňa. Třetí čisté konto v sezoně uhájil brankář Marek Mazanec, potřeboval na něj 17 úspěšných zásahů.

Hradec Králové na poslední chvíli otočil duel v Brně

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2022 (20:43)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové zvítězili v utkání 32. kola extraligy na ledě Brna 3:2 v prodloužení. Hráči Komety dvakrát vedli, ale hosty zachránil v čase 59:36 útočník Lukáš Cingeľ, jenž pak také rozhodl v 64. minutě o úspěchu Mountfieldu. Kouč Brna Patrik Martinec se tak ani na čtvrtý pokus nedočkal tříbodového zisku, Kometa prohrála potřetí za sebou.

Třinec v Hradci prohrával už o dva góly, ale po obratu se dostal do čela extraligy

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.09.2021 (20:55)     Sekcia sport

Mountfield vedl nad Oceláři už po první třetině 2:0, nicméně na snížení Nestrašila navázali ještě Hrňa a Roman. Ten rozhodl v 57. minutě.

Útočník Hrňa prodloužil smlouvu v Třinci

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.05.2020 (15:24)     Sekcia sport

Hokejový útočník Erik Hrňa se dohodl s třineckými Oceláři na pokračování angažmá i v příští sezoně. Jednatřicetiletý hráč působí v klubu už od roku 2007 a v aktuálním extraligovém kádru je rekordmanem se 489 zápasy. V minulém ročníku byl šestým nejproduktivnějším hráčem týmu s 11 góly a 14 asistencemi.

Nádhera! Krása! lebedí si útočník Hrňa po pátém titulu s Třincem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2023 (05:58)     Sekcia sport

V závěru šestého finálového utkání extraligy hokejoví Oceláři Třinec vedli nad Hradcem Králové 3:1. V klidu ale rozhodně nebyli. Jeden z nejzkušenějších třineckých hráčů Erik Hrňa upozorňoval: „Pořád chyběly do konce více než dvě minuty a v těch je možné všechno.“

Hokejisté Třince deklasovali Vítkovice, Kometa vyhrála v Olomouci

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.12.2020 (20:24)     Sekcia sport

Praha - Hokejisté Třince v dohrávce 3. kola extraligy deklasovali Vítkovice 6:0. Domácí vedli ve 25. minutě 4:0. Oceláři využili čtyřikrát přesilovku, dva góly dal Erik Hrňa. Pardubice...

Oceláři si doma s chutí zastříleli, čtyři góly dali v přesilovkách

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.12.2020 (19:23)     Sekcia sport

Hokejisté Třince v úterní dohrávce 3. kola extraligy vyhráli nad Vítkovicemi vysoko 6:0. Dvěma góly se blýskl Erik Hrňa, Oceláři využili čtyřikrát přesilovku.

Divočinu v Litvínově rozhodly nájezdy, raduje se Kometa

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.12.2020 (20:24)     Sekcia sport

Hokejisté Brna porazili v dohrávce 2. kola extraligy Litvínov 7:6 po samostatných nájezdech a po sérii čtyř proher vyhráli podruhé za sebou. Severočeši prohráli potřetí za sebou. Gólovou přestřelku rozhodl obránce Filip Král, jenž si v utkání připsal tři body za branku a dvě asistence. Stejnou bilanci měl i František Lukeš na straně domácích.

Divočinu v Litvínově rozhodly nájezdy, slaví Kometa

Šílená druhá třetina. Bude to boj až do posledního utkání, tvrdí Hrňa

Přestřelku ovládly Kometa a Pardubice, Motor ukončil vítěznou sérii Sparty

O výhře Energie v Brně rozhodl v nájezdech junior

HOKEJ ONLINE: Kometa má nabito! Oceláři náskok na Spartu nenavýšili, Plzeň a Olomouc slaví

Kometa padla potřetí v řadě, Bruslaři slaví plný bodový zisk po deseti kolech

O výhře Energie v Brně rozhodl v nájezdech debutující junior

HOKEJ ONLINE: Sparta vyhrála šlágr a v čele extraligy jde do trháku! V Brně vidí přestřelku

HOKEJ ONLINE: Plzeň se trápí s Kometou. Přestřelku v Třinci vyhráli Oceláři, Hradec nestačil na Spartu

Už jsem dědek, říkal Hrňa na 600. zápas za Třinec. Bučkův příchod neřeší

Oceláři pokračují v krasojízdě, doma vyhráli i šestý zápas

Třinec strhl v Brně vítězství na svoji stranu v poslední minutě

Kometa zhasla v Plzni, hattrickem ji pomohl zničit Lang

Třinec ztratil slibné vedení, ale nakonec se radoval v prodloužení

Sparta bere výhru, Kladno znovu padlo. Přestřelku ovládla Kometa, Liberec zvítězil nad Olomoucí

Kometa potřetí v řadě vyhrála, ale strachuje se o kapitána. Nesmíme usnout na vavřínech, varuje Zbořil

Litvínov pod Růžičkou rozdrtil soka. Sparta prohrála, Liberec selhal, Hradec vyhrál přestřelku

HOKEJ ONLINE: Infarktový zápas! Třinec rozhodl v prodloužení. Motor využívá přesilovku

HOKEJ ONLINE: Infarktový zápas! Třinec rozhodl v prodloužení. Motor vede nad Spartou

Kometa vyhrála potřetí v řadě

Černá můra Ocelářů, Motor srazil mistra i potřetí

Nezastavitelná Kometa zničila Budějovice deseti góly, ocelářské derby ovládly Vítkovice

Hradec nám to ukradl, tak my to budeme chtít ukrást tam, říká třinecký Hrňa

Hradec nám to ukradl, my to budeme chtít ukrást tam, říká třinecký Hrňa

Třinec otočil v Boleslavi a je krok od finále

Mladá Boleslav vyhrála v Brně a zabrala po šesti prohrách

Kometa ho odepsala, teď slaví titul. Když hoří, umí čarovat, říká o Kacetlovi trenér

Sparta potřetí prohrála, Kometa jde na třetí místo

HOKEJ ONLINE: Plzeň doma selhala, v čele tabulky ji střídají Oceláři. Hradec nestačil na Spartu

Přestřelku mezi Litvínovem a Brnem rozhodl v nájezdech Král

Kometa se loučí, také Třinci stačily k postupu jen čtyři zápasy. Doplní sestavu semifinalistů Sparta?

Nestrašilův pohled na fair play: Přiznat, že to faul nebyl, je sporné