Českým skokanům se prolog v Klingenthalu nevydařil Klingenthal prolog

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.02.2021 (18:53)     Sekcia sport

Čeští skokané na lyžích Čestmír Kožíšek a Viktor Polášek uzavírali výsledkovou listinu pátečního prologu, kterým začal program Světového poháru v Klingenthalu. Prolog na poslední chvíli nahradil kvalifikaci, protože se do soutěže přihlásila pouze padesátka skokanů. Ve víkendových závodech tak budou startovat všichni zúčastnění. celý článek

Českým skokanům se prolog v Klingenthalu nevydařil

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2021 (18:54)     Sekcia sport

Čeští skokané na lyžích Čestmír Kožíšek a Viktor Polášek uzavírali výsledkovou listinu dnešního prologu, kterým začal program Světového poháru v Klingenthalu. Prolog na poslední chvíli nahradil kvalifikaci, protože se do soutěže přihlásila pouze padesátka skokanů. Ve víkendových závodech tak budou startovat všichni zúčastnění.

Prolog na Tour Down Under vyhrál Bettiol, využil suchou silnici

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.01.2023 (12:07)     Sekcia sport

Italský cyklista Alberto Bettiol vyhrál prolog závodu Tour Down Under, kterým v Austrálii začíná nová sezona WorldTour. Devětadvacetiletý jezdec byl na trati dlouhé 5,5 kilometru o osm sekund rychlejší než druhý Američan Magnus Sheffield.

Švédský tým Lager vyhrál prolog seriálu Ski Classics

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.12.2021 (16:21)     Sekcia sport

Prolog týmů seriálu Ski Classics v dálkovém běhu na lyžích v Orsa Grönklitt (Švédsko) - 9 km klasicky: 1. Lager 157 (Švéd.) 40:40,91, 2. Ragde Charge (Nor.) -36,3, 3. Ramudden (Švéd.) -38,2, ...12. Slavia pojištovna Sport -3:55,1, 16. eD system Silvini -4:45,0, 17. Vltava Fund (všechny ČR) -4:50,6.

Mezi nejslabšími. Skokané Kožíšek s Poláškem se v Klingenthalu neprosadili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.02.2021 (15:36)     Sekcia sport

Českým skokanům Čestmíru Kožíškovi a Viktoru Poláškovi se ani ve druhém závodu Světového poháru v Klingenthalu nepovedlo postoupit do druhého kola. Stejně jako v sobotu zůstali v Německu daleko za bodovanou třicítkou, Kožíšek obsadil 44. místo, Polášek skončil ještě o dvě místa za ním.

Kukrle ovládl čtyřkilometrový prolog na závodě Kolem Montbéliardu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.06.2022 (19:51)     Sekcia sport

Kožíšek ani Polášek v Klingenthalu do druhého kola nepostoupili

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2021 (15:38)     Sekcia sport

Českým skokanům Čestmíru Kožíškovi a Viktoru Poláškovi se ani ve druhém závodu Světového poháru v Klingenthalu nepodařilo postoupit do druhého kola. Stejně jako v sobotu zůstali v Německu daleko za bodovanou třicítkou, Kožíšek obsadil 44. místo, Polášek skončil o dvě místa za ním.

Místo kvalifikace prolog, Koudelka s Rýdlem skákali v Rašnově s klidem

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2023 (18:38)     Sekcia sport

Čeští skokani na lyžích Roman Koudelka a Radek Rýdl se v Rašnově naladili na sobotní závod Světového poháru. V páteční kvalifikaci, která byla kvůli nízkému počtu startujících změněna na prolog, obsadil Koudelka s pokusem dlouhým 84,5 metru 24. místo, Rýdl skončil s rovnými 80 metry na 37. příčce.

Vary a Plzeň se utkají v extralize pod širým nebem v Klingenthalu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     15.08.2023 (13:11)     Sekcia sport

Klingenthal (Německo) - Hokejisté Karlových Varů a Plzně sehrají 17. února příštího roku extraligový zápas pod širým nebem u skokanského můstku v německém Klingenthalu. Na tiskové...

Kukrle vyhrál prolog cyklistického závodu Kolem Montbéliardu

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.06.2022 (19:34)     Sekcia sport

Úřadující český šampion Michael Kukrle vyhrál prolog cyklistického závodu Kolem Montbéliardu. Čtyřkilometrovou trať zvládl o pět sekund rychleji než druhý Francouz Ewen Costiou. Další jezdec týmu Elkov Kasper Jakub Otruba zahájil závod druhé kategorie kalendáře UCI ve Francii čtvrtým místem.

Prolog místo kvalifikace. Skokanům v Titisee vládl Nor Granerud

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2021 (18:15)     Sekcia sport

Páteční kvalifikace na sobotní závod Světového poháru skokanů na lyžích v Titisee-Neustadtu byla kvůli malému počtu účastníků zrušena. Po rozhodnutí Mezinárodní lyžařské federace FIS se na start postaví všech 50 závodníků včetně českých reprezentantů Čestmíra Kožíška a Viktora Poláška.