Infarktové závěry! Sparta urvala vítězství až penaltou v nastavení, Slavia přišla o výhru v Příbrami

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2021 (13:55)     Sekcia sport

Nedělní program 18. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl tři zápasy. Teplice podlehly Pardubicím 0:1. Duel Jablonce se Slováckem byl odložen. Slavia si dala v Příbrami dva vlastní góly, přesto sahala po vítězství. Domácí ale nakonec v infarktovém závěru vyrovnali na 3:3. Vrba si v Olomouci připsal vítěznou premiéru na lavičce Sparty. Letenští na Hané prohrávali o dvě branky, duel ale dokázali otočit a tři body berou po vítězství poměrem 3:2. celý článek

Sparta poprvé pod Vrbou rozhodla až penaltou v nastavení, Slavia po dvou vlastních gólech bere jen bod

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.02.2021 (16:28)     Sekcia sport

Fotbalisté vedoucí Slavie v 18. kole první ligy překvapivě remizovali na hřišti předposlední Příbrami 3:3, když o vítězství přišli až v páté minutě nastavení. Pražský obhájce titulu ztratil body teprve potřetí v sezoně a po sérii osmi výher. V čele neúplné tabulky má náskok 13 bodů před Jabloncem a Spartou, ale oba rivalové mají zápas k dobru.

Emoce v Liberci! Slavia bez vyloučeného Olayinky přišla v nastavení o výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2023 (20:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie Praha remizovali v sobotním utkání 24. kola Fortuna liga na hřišti Slovanu Liberec 2:2, když v nastavení zajistil severočeskému týmu nerozhodný výsledek Olatunji. Slavia sice vede ligu, druhá Sparta však už má stejně bodů.

Výhru Slavie nad Příbramí pečetil gólman Kolář, tři body slaví také Karviná a Zlín

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.08.2020 (21:35)     Sekcia sport

Slavia zůstává i po druhém kole české fotbalové ligy stoprocentní. Po Českých Budějovicích si poradila také s Příbramí, výhru 3:0 v nastaveném čase podtrhl proměněnou penaltou brankář Ondřej Kolář. Karviná zvládla derby v Opavě, na výhru naopak stále čekají Mladá Boleslav a Jablonec.

Výhru Slavie nad Příbramí pečetil trefou z penalty brankář Kolář. Slaví také Zlín a Karviná

Šok pro Plzeň! V nastavení přišla o výhru nad outsiderem

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2021 (19:04)     Sekcia sport

Vypadalo, že fotbalová Plzeň dokráčí po velkém obratu k vítězství nad Příbramí a vystřídá Slovácko na čtvrté příčce. Jenže nakonec v sobotním duelu 31. kola první ligy utrpěla nečekanou ztrátu, když se Středočechy remizovala 3:3. Vyrovnávací branku inkasovala v závěru nastavení, kdy Zorvan překonal Hrušku.

Sparta přišla o náskok, vítězství urvala až v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.10.2022 (18:28)     Sekcia sport

14. kolo hokejové extraligy: HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav 3:2 po prodloužení

Slavia přišla v nastavení o výhru, její náskok před Plzní se ztenčil. Sparta doma vyhrála

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.06.2020 (17:52)     Sekcia sport

Náskok fotbalistů pražské Slavie v čele nejvyšší soutěže se ztenčil na šest bodů. Pražané totiž jen remizovali 2:2 na hřišti Baníku Ostrava, když vyrovnávací gól inkasovali v sedmé minutě nastavení od Stronatiho. Plzeň si doma poradila se Zlínem 3:0. Roli favorita splnila na Letné Sparta, když Opavu porazila 2:0. Důležité body v boji o udržení získala Příbram po výhře nad Libercem 2:1.

Bilbao penaltou v sedmé minutě nastavení rozhodlo o vítězství ve španělské lize

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.11.2023 (23:27)     Sekcia sport

Gólem z penalty v sedmé minutě nastavení rozhodli fotbalisté Bilbaa o vítězství nad Celtou Vigo 4:3 ve 13. kole španělské ligy. V tabulce si před víkendovými zápasy upevnili páté místo před Betisem Sevilla. Celta, která vybojovala v soutěži dosud jedinou výhru na začátku září, prohrála potřetí z posledních čtyř kol a je třetí od konce.

Divočina v Příbrami. Slavia dala pět gólů, dva však byly vlastní. V 6. minutě nastavení srovnal Voltr

Fotbalisté Slavie v 18. kole Fortuna ligy remizovali s Příbramí 3:3, vyrovnávací branku vstřelil v 6. minutě nastavení Voltr.

Slavii na sněhu v Příbrami srazily dva vlastní góly. O výhru přišla v 95. minutě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.02.2021 (18:06)     Sekcia sport

Pražská Slavia teprve potřetí během sezony fotbalové Fortuna:Ligy ztratila body. Svěřenci Jindřicha Trpišovského pouze remizovali na sněhu v Příbrami.

Tottenham přišel o výhru penaltou v sedmé minutě nastavení. Leeds opět vyhrál

Chelsea přišla v nastavení o výhru, debakl Manchesteru United

Slavia remizovala v Příbrami, Sparta obrátila zápas v Olomouci

Slavia zvládla přestřelku s Jabloncem. Výhru trefil v nastavení Jurečka

Slavia si z Moldavska odváží postup. Drama se Sheriffem rozhodl penaltou v nastavení Tijani

Naštvaný útočník Plzně: Strašný, co jsme s Příbramí předvedli, k tomu není komentář!

FOTBAL ONLINE: Plzeň přišla o body, Boleslav ztratila výhru v nastavení, Baník padl. Chystá se Sparta

Citizens si upevnili vedení, Chelsea přišla o výhru v nastavení

Derby o Prahu končí remízou. Slavia o výhru přišla vlastním gólem v závěru

Oslabená Sparta přišla o výhru v Teplicích

FOTBAL ONLINE: Slavia urvala ve šlágru první jarní body, Sparta vyrukuje proti Plzni

Sparta slaví pod Vrbou další výhru! Slovácko září a je třetí, Baník padl s nováčkem

Slavia se může ve Zlíně přiblížit ke Spartě, Karviná hostí Pardubice

Sparta má první výhru pod Priskem. Slaví i Slavia, stínem likvidační faul na Ewertona jen za žlutou

Penaltové drama pro Fulham. Willian trefil v nastavení výhru nad Wolverhamptonem

Slavia v EKL proti Feyenoordu přišla v nastavení o výhru

Sparta se výrazně přiblížila k titulu. Výhru v derby v 7. minutě nastavení vystřelil z penalty Krejčí

Liberecký trenér Kozel: Druhá penalta Sparty? Takových soubojů najdete...

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Kylian Mbappé rozhodl penaltou v páté minutě nastavení o upocené výhře PSG. Neymar byl vyloučen

Příbram zvítězila nad Táborskem, rozhodl vlastní gól v nastavení

Sparta je proti Partizanu favoritem, Slavia na Fenerbahce nikoliv

Sparta remizovala s Baníkem a na Slavii ztrácí už devět bodů, Plzeň přišla o výhru v Příbrami

FOTBAL ONLINE: Slavia navyšuje skóre, Sparta slaví první výhru pod Priskem

Šance na body má Sparta i Slavia. Překvapí Liberec?