Odvážné Slovácko válí dál, neprohrálo posedmé za sebou. Teplice dohrávaly v deseti

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.02.2021 (20:25)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zvítězili v předehrávce 19. kola první ligy nad Teplicemi 2:0. Domácí poslal do vedení ve čtvrté minutě Jan Kalabiška a pojistku přidal v 89. minutě střídající Václav Jurečka krátce poté, co byl vyloučen hostující Ruben Droehnle. celý článek

Slovácko v lize porazilo Teplice posedmé za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2023 (17:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka vyhráli v sobotním utkání 11. kola nejvyšší soutěže nad Teplicemi 2:0. O vítězství rozhodli po přestávce. Severočeši dohrávali bez vyloučeného Marečka.

Slovácko válí i po karanténě, doma si poradilo s Baníkem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.03.2021 (16:07)     Sekcia sport

Slovácko v nedělním odpoledním duelu porazilo Baník Ostrava 2:1, Teplice remizovaly s Bohemians 1:1.

Mohuč zvládla výjezd do Augsburgu, oba týmy dohrávaly v deseti

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2024 (22:40)     Sekcia sport

Fotbalisté Mohuče zvítězili v předehrávce 4. kola německé ligy v Augusburgu 3:2 a dostali se před něj na 10. místo neúplné tabulky. Dvěma góly se na premiérové výhře hostů v sezoně podílel Jonathan Burkardt, oba týmy dohrávaly v deseti.

Nadšení, elán, bylo nás cítit. Tudy by měla vést cesta, hlásí Hejkal. Teplice ale opět padly

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.06.2020 (09:44)     Sekcia sport

Šlo o moment, který do osudu ligové bitvy na Střeleckém ostrově hodně promluvil. Matěj Radosta uviděl za bezbrankového stavu v rozmezí pouhých dvou minut dvě žluté karty a mazal do sprch. Teplice od 36. minuty dohrávaly v deseti a domácí České Budějovice nakonec dlouhou přesilovku využily.

Bojovné utkání v Teplicích ovládl oslabený Liberec, Karviná přehrála Bohemians

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.11.2020 (16:10)     Sekcia sport

Fotbalová liga: Teplice - Liberec 1:2 (16. Trubač - 14. Kačaraba, 24. Pešek). Oba celky dohrávaly v deseti. Liberec v Teplicích vyhrál po 4 letech.

Teplice - Slovácko 1:3, hosté zápas kontrolovali. Oslabení domácí jen snížili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.04.2023 (18:06)     Sekcia sport

Slovácko ožilo a po třech ztrátách v řadě zvítězilo ve 27. kole Fortuna ligy na hřišti oslabených Teplic 3:1. Úvodní branku obstaral Milan Petržela, druhý gól přidal Jan Kalabiška. Domácím se podařilo snížit z penalty zásluhou Matěje Hybše, ale hosté náskok navýšili díky trefě Filipa Vechety. Teplice hrály od 47. minuty v deseti kvůli vyloučení Tomáše Vondráška.

Fotbalisté Bohemians díky Křapkovi vyhráli v Teplicích a dělí se o vedení v lize

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.08.2022 (18:31)     Sekcia sport

Teplice - Fotbalisté Bohemians 1905 ve třetím kole první ligy zvítězili v Teplicích 1:0. Zápas rozhodl v 85. minutě obránce Antonín Křapka. Oba týmy dohrávaly v deseti, v 56. minutě...

Wales - Česko 1:0. Oba týmy dohrávaly v deseti, v 81. minutě rozhodl James

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     30.03.2021 (20:15)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté ve třetím z osmi utkání kvalifikace mistrovství světa prohráli ve Walesu 0:1 a ve skupině utrpěli první porážku. Zápas v Cardiffu rozhodl v 81. minutě jediným gólem Daniel James. Oba týmy dohrávaly v oslabení. V 49. minutě dostal červenou kartu Patrik Schick, v 77. minutě byl vyloučen domácí Connor Roberts.

Dynamo se dočkalo bodového zisku

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.08.2024 (16:46)     Sekcia sport

Dynamo České Budějovice ve fotbalové lize s Bohemians posedmé po sobě neprohrálo a jako poslední získalo první bod v sezoně.

Dynamo jede, vyhrálo počtvrté za sebou a stoupá tabulkou

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.12.2020 (20:14)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic zvítězili v dohrávce 11. kola extraligy doma nad Vítkovicemi 4:3, navázali na úspěchy z venkovních duelů a vyhráli počtvrté za sebou. Ostravané prohráli podeváté z posledních deseti utkání. Venku Vítkovice neuspěly posedmé za sebou a nepomohly jim ani dvě branky kanadského útočníka Alexandreho Malleta.

Slovácko po karanténě hostí Ostravu, Teplice hrají s Bohemians

Jablonec - Ml.Boleslav 1:2, oba v deseti, na konci rozhodl Kubista

ONLINE: Slovácko - Teplice, kdo uspěje po dvou prohrách? Petržela vyrovná rekord

FOTBAL ONLINE: Na Letné slaví, přestože dohrávali v deseti. Rána pro Teplice!

Teplice podlehly Slovácku

6. kolo: Plzeň vyhrála počtvrté za sebou, Slavia deklasovala Teplice

FOTBAL ONLINE: Slovácko má do finále domácího poháru blíž

FOTBAL ONLINE: Hradec a Slovácko hrají o finále domácího poháru

ONLINE: Teplice hostí Karvinou, pak hrají Slovácko, Pardubice a večer Sparta

Sparta pokořila Teplice 7:2, Slovácko se po vítězství nad Opavou posunulo na třetí místo v tabulce

Evropa si vzala Ryder Cup zpět, doma zvítězila posedmé za sebou

Sparta se dál valí extraligou. Slaví sedmou výhru v řadě a dál trůní v čele tabulky

Basketbalistky USA triumfovaly na OH posedmé za sebou

Pražská S, třeste se! Slovácko vyplenilo i Jablonec

FOTBAL ONLINE: Udrží se Slovácko na vítězné vlně? Na Letné slaví, rána pro Teplice!

Bohemka v Ďolíčku přehrála Teplice

Slovácko - Olomouc 0:0, víc šancí měli domácí, hosté prodloužili sérii bez prohry

FOTBAL ONLINE: Slovácko udeřilo. Jablonec také vede, Teplice drží dvoubrankový náskok

Slovácko slaví, dostalo na lopatky neoblíbeného soka

Hokejová Energie válí, doma si vyšlápla i na extraligového lídra

Teplice bodovaly po třech porážkách za sebou

Americké gymnastky jsou posedmé za sebou mistryněmi světa, Bilesová má 20. zlato

Golfisté Evropy vyhráli 44. ročník Ryder Cupu, doma zvítězili posedmé za sebou

Plzeň porazila Slovácko 3:0 a v lize zvítězila počtvrté za sebou

FOTBAL ONLINE: Slovácko udeřilo v Pardubicích, Teplice vedou nad Boleslaví. Baník se chystá na Slavii

Slavia srazila Baník a drží první místo! Pardubice šokovaly Slovácko. Teplice berou bod

FOTBAL ONLINE: Ousou posílá Slavii do vedení! Slovácko ovládlo derby, Teplice nadělovaly

Pardubice přeskočily Plzeň, Baník i Slovácko končí rok na vítězné vlně

Hronek bodoval posedmé za sebou, Pastrňák byl u vítězné akce Bostonu

Slavia ztenčila náskok Plzně po výhře nad Libercem. Slovácko ovládlo derby, Teplice nadělovaly

FOTBAL ONLINE: Slovácko ovládlo derby, Teplice nadělovaly, slaví i Jablonec. Chystá se Slavia

FOTBAL ONLINE: Slavia drtí doma Liberec! Slovácko ovládlo derby, Teplice nadělovaly

FOTBAL ONLINE: Pardubice hostí Slovácko, Teplice vedou nad Boleslaví. Baník se chystá na Slavii

FOTBAL ONLINE: Hradec jasně vyhrál v Budějovicích. Boleslav srovnala, Teplice zaskočily Slovácko