0 střel na branku za 20 minut. Nedívali jste se blbě? divil se hradecký bek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2021 (10:45)     Sekcia sport

Zavání to raritou. Ani jedna střela na branku během třetiny? Jasně, hokejistům extraligového Hradce Králové se tohle přihodilo. Jenže už se tomu můžou jen smát: ačkoli je domácí Litvínov ve třetí třetině přestřílel 20:0, celkově 45:11, vyhráli na Hlinkově stadionu v pátek 3:2. celý článek

Kubalík a Palát se trefili v přípravě na NHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.09.2023 (07:21)     Sekcia sport

Přípravné zápasy před NHL: Florida - Nashville 5:2, Florida - Nashville 5:0, Montreal - New Jersey 2:4, New Jersey - Philadelphia 6:0 Branky: 2. Palát, 4. Haula, 5. Thompson, 6. Holtz, 22. Meier, 51. McLeod. Vítek Vaněček za New Jersey odchytal 40 minut, z 11 střel neinkasoval a úspěšnost zásahů měl 100 procent, Toronto - Ottawa 3:4 v prodl. (2:3, 0:0, 1:0 - 0:1) Branky: 11. Cowan, 17. Blandisi, 60. Marner - 17. a 64. Chychrun, 2. Jarventie (Kubalík), 7. Kubalík, Winnipeg - Edmonton 5:0. Colorado - Vegas 3:2 Jiří Patera za Vegas odchytal 28 minut a 11 sekund, inkasoval jednu branku z 11 střel a úspěšnost zákroků měl 90,9 procenta. Calgary - Seattle 3:5 (1:1, 1:2, 1:2) Aleš Stezka odchytal za Seattle 20 minut, inkasoval jednu branku z pěti střel a úspěšnost zákroků měl 80 procent. Seattle - Calgary 2:3 po sam. nájezdech. Daniel Vladař odchytal za Calgary celý zápas, inkasoval dvě branky z 37 pokusů a úspěšnost zásahů měl 94,6 procenta.

Chybějí góly! Trápíme se už několik zápasů, přiznal hradecký útočník Lev

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2022 (08:56)     Sekcia sport

Jak v pátečním zápase s Karlovými Vary, tak v neděli v Ostravě sice hokejisté Hradce Králové vyslali na branku více střel než soupeř, ale výsledek byl opačný.

Hradecký trenér Koubek: Mužstvo dřelo, taková porážka tak nemrzí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2022 (08:29)     Sekcia sport

Vyslali na branku víc střel než soupeř na tu jejich. Předvedli mnohem více nebezpečných protiútoků, kopali více rohových kopů. A výsledek? Porážka 0:2. Fotbalisté Hradce Králové se znovu přesvědčili, že úspěšné statistiky zápasy nevyhrávají. V Liberci, v předposledním podzimním kole, totiž ve většině z nich měli navrch, ale protože nedali ani jeden gól, prohráli 0:2.

Sedmačtyřicet střel Floridě k výhře v NHL nestačilo

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2022 (22:11)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy sice vyslali na branku Edmontonu 47 střel, stejně však v utkání NHL prohráli s Edmontonem 3:4.Hattrickem k tomu Olejářům pomohl zkušený útočník Derek Ryan. Philadelphia zvítězila nad Washingtonem těsně 2:1.

Schick měl na ME nejvíce střel na branku, nejrychlejší byli Négo a Spinazzola

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.07.2021 (17:20)     Sekcia sport

Přestože čeští fotbalisté vypadli na mistrovství Evropy ve čtvrtfinále a odehráli o dva zápasy méně než finalisté, připsal si útočník Patrik Schick spolu se Španělem Álvarem Moratou nejvíce střel na branku. Nejrychlejšími hráči šampionátu se stali Maďar Loic Négo a Ital Leonardo Spinazzola, nejvíce kilometrů naběhal další člen vítězné "squadry azzury" záložník Jorginho, který byl také nejvíce faulovaný a získal nejvíce míčů.

Hradecký kat Voženílek smekal před Daněm: Děkuju mu, Machovského zmrazil

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2023 (21:16)     Sekcia sport

Na jeho zásah na 2:0 z kraje třetí třetiny odpověděli Hradečtí hokejisté dvěma rychlými góly, a tak si třinecký útočník Daniel Voženílek musel vzít slovo znovu. Parádním pasem Daňa před odkrytou branku nepohrdl a pak už si Oceláři posledních 11 minut prvního finále pohlídali a jsou o krok napřed.

Olomouc řeší, jak rozhodit Spartu. Do Prahy se ještě chceme vrátit, říká Konrád

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.03.2021 (19:36)     Sekcia sport

Co na tom, že ani v jednom z úvodních dvou duelů čtvrtfinálové série za domácí Spartou výrazně nezaostávali a v neděli ji dokonce v počtu střel na branku předčili. Jenže hokejisté Olomouce za 120 minut překonali z 58 pokusů gólmana Pražanů Saláka jen jednou, takže se domů vracejí za nepříznivého stavu 0:2 na zápasy.

Zohornův gól Pittsburghu k výhře nepomohl

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2023 (07:17)     Sekcia sport

Přípravné zápasy před NHL: New York Rangers - New York Islanders 4:2 (3:1, 1:0, 0:1) Branky: 1. Kakko, 2. Pitlick, 4. Kreider, 26. Wheeler - 12. Dufour, 53. Durandeau. Jakub Škarek za NY Islanders odchytal 17 minut a 5 sekund, ze šesti střel neinkasoval a úspěšnost zákroků měl 100 procent. Buffalo - Boston 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) Branky: 4. Skinner, 21. Stillman, 53. Biron, 60. Cederqvist - 58. Steen. Detroit - Pittsburgh 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) Branky: 18. Danielson, 27. Larkin, 32. Seider, 47. Rasmussen - 7. R. Zohorna (Hájek), 31. Puustinen (R. Zohorna), 34. Poulin. Jan Bednář za Detroit odchytal 29 minut a 36 sekund, inkasoval jednu branku z 13 střel a úspěšnost zákroků měl 92,3 procenta. Carolina - Tampa Bay 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) Branky: 6. Halbgewachs, 18. Jones, 37. DeAngelo, 45. Gunler, 48. Bellows - 16. Barré-Boulet, 46. Sheary. St. Louis - Columbus 3:2 (3:1, 0:0, 0:1) Branky: 9. Vrána, 16. Ratcliffe, 17. Sundqvist - 14. a 56. Bemström. Dallas - Minnesota 6:1 (0:1, 3:0, 3:0) Bramky: 34. a 56. Dadonov, 22. Pavelski, 27. Robertson, 43. Marchment (Faksa), 54. Seguin - 2. Khaira. San Jose - Anaheim 2:4 (0:3, 1:0, 1:1) Branky: 28. Eklund, 44. Vlasic - 8. Leason, 9. Zellweger, 13. Agozzino, 60. S. Carrick

Osm střel, žádná trefa. Vaněček zkrotil Ovečkina. Moc mi chtěl dát gól, věděl brankář Devils

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2022 (13:39)     Sekcia sport

Jedna vítězná série skončila, další hokejisté New Jersey v NHL nastartovali. Gólman Devils Vítek Vaněček se precizním výkonem zasloužil o výhru 5:1 nad bývalými spoluhráči z Washingtonu. Zastavil 37 střel, včetně osmi, které na domácí branku vyslal Alexandr Ovečkin.

Bída Hradce: Šancí a střel máme dost, gólů málo, lamentoval kouč Martinec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2022 (07:34)     Sekcia sport

Pokud by hokejisté Hradce Králové chtěli názorně dokumentovat, co je v tomto extraligovém ročníku trápí nejvíc, mají po konci minulého týdne jedinečnou šanci. Bohužel pro ně. Dva zápasy, 67 vyslaných střel na branku soupeře, zatímco jejich gólmani čelili jen 39 ranám soupeřů.

Šestadvacet střel, dva góly. Nadstandardní utkání, chválí chrudimský kouč

12 střel na branku, tyčka. Chyběly centimetry, ale sedmdesátka odolala. Teď bude Matthewse krotit Boston

SPARŤANKA: Jen mráz vinit z nul nelze, tradice dravého mládí však přetrvala. Hlavně ať Vitíka nebrzdí zranění

Skvělý Dostál vychytal v NHL výhru Anaheimu, Gudas připravil branku

Hokejisté New Jersey rozdrtili Columbus

Cenný bod proti nekomfortní Plzni. Stadion bude vzpruha, věří hradecký Vašulín

Hrana byla tenká, ale poslední maličkost vyzněla pro nás, říkal hradecký trenér

Vejmelka na závěr přípravy NHL vychytal výhru, Kubalík skóroval, Mrázek zaznamenal asistenci

Neskutečný střelecký ohňostroj: Brazílie měla v jednom zápase 81 střel, ale pouze 9 gólů

Bohemians bez gólu a podeváté bez výhry. Z tolika střel musí nějaká vyjít, smutnil Veselý

Nešli jste do karantény, nemůžete hrát. Pro Argentince si na hřiště přišla policie

Povinná výhra na úvod. Česká osmnáctka začala šampionát vítězstvím nad Německem

Diváci bučeli na Tsitsipase kvůli pauze na záchod. Nedělám nic špatného, divil se

Nechápu, proč se soupeř tak skácel, úder tam nebyl, divil se kapitán Pardubic

Pro Argentince si na hřiště přišla policie. ‚Nešli jste do karantény, nemůžete hrát‘

Schick na Euru lámal rekordy. Byl nejaktivnějším útočníkem, s CR7 se dělí o korunu

Takový gól jste ještě neviděli! Hodně kuriózní, usmál se pardubický Sedlák

Hradecký novic Gabriel: Nejsem hráč, který by chtěl sbírat ocenění za góly

Nemáme brankáře, pláčou v Edmontonu. Vypadalo to blbě, smutnil Skinner po gólu jak od Voženílka

Nevyjde to a jste za blbce. V extralize se rozmáhá risk, který v NHL regulují

Před odvolaným gólem faulovali Juráska. Proč nebyla penalta? divil se Trpišovský

Hradecký Orsava před zápasem s Kometou: Nebudou hrát to, co hrávali dříve

Hradecký Pavelka: Krize? Nesmíme si ji připustit, nebo opravdu přijde

Satoranský nastřílel třináct bodů, Chicago ale na nejlepší celek NBA nestačilo

Dynamo je na sestup. Ale nevzdáme se, chybělo štěstí, tvrdí záložník Čermák

Hokejový reprezentant Flek slyšel cinknutí a už zvedal ruce

Třikrát jsem skočil na led a padly tři góly, to jsem nezažil, divil se Cienciala