Kanonáda v první třetině rozhodla o vítězství Slezanů

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.02.2021 (18:29)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic porazili ve 47. kole extraligy Karlovy Vary 5:2 a vzkřísili naději na postup mezi prvních osm celků po základní části. Domácí rozhodli utkání třemi góly v prvním dějství a osmým Varům se přiblížili na rozdíl čtyř bodů. Branku a tři přihrávky zaznamenal nejproduktivnější vítkovický hráč Dominik Lakatoš. Vítkovice si z posledních šesti kol připsaly páté vítězství, hosté vyšli naprázdno po pěti zápasech s bodovým ziskem. celý článek

Drtivá kanonáda ve třetí třetině! Hradec postupuje do play off Ligy mistrů

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2022 (20:35)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové vyhráli 7:3 v Berlíně a postoupili do play off LM. Pět gólů dali ve 3. třetině.

Liberecká gólová smršť ve druhé třetině dovedla Tygry k vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2021 (20:18)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce vyhráli v pátečním utkání 51. kola Tipsport extraligy nad Zlínem 5:2. Po bezbrankové první třetině rozhodli Tygři o vítězství v prostřední části hry, kterou ovládli poměrem 5:1.

Drtivý úvod a jasná výhra. Kometa rozhodla už po první třetině

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.10.2021 (20:37)     Sekcia sport

Hokejisté Brna porazili v 18. kole extraligy Mladou Boleslav jasně 6:1, naplno zabodovali po dvou porážkách a dosáhli na nejvýraznější vítězství v sezoně. K výhře nasměrovaly Brňany tři branky v první třetině. Bruslaři naopak padli počtvrté za sebou. Na triumfu Komety se bodově podíleli především čtyři hráči: Petr Holík měl bilanci 2+2, Peter Mueller a Martin Zaťovič 0+3, vedle tria hvězdných útočníků se čtyřmi asistencemi zaskvěl obránce Vladimír Roth.

Smršť v první třetině rozhodla, Oceláři na Hané vládli

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2023 (20:28)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce prohráli v 51. kole Tipsport extraligy na svém ledě s Třincem vysoko 0:5. Hosté o svém vítězství rozhodli třemi trefami v úvodní dvacetiminutovce.

Mladá Boleslav díky povedené první třetině zdolala Olomouc

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2021 (18:06)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili ve 34. kole extraligy doma Olomouc 4:2. Středočeši o svém vítězství rozhodli v úvodní třetině, v níž do 19...

Jsem rád, že můžu být v Dynamu. Chodit každý den na zimák je radost, říká Hyka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2024 (21:30)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic obhájili zisk Poháru Jaroslava Pouzara pro vítěze základní části. Rozhodla o tom další kanonáda proti Karlovým Varům, vítězství Dynama 6:2 řídil dvougólový Tomáš Hyka.

Tři góly v první třetině a hokejisté Plzně brali proti Litvínovu další výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.11.2022 (09:04)     Sekcia sport

Tři výhry v řadě za tři body. Tuhle sérii hokejisté Plzně nabrali poprvé v sezoně. Po Hradci Králové a Třinci pokořili v úterý také Litvínov, na jehož ledě slavili vítězství 4:2. Rozhodla již první třetina, ve které si Škoda vybudovala náskok 3:1, zároveň vyhnala z branky domácího Denise Godlu.

Dynamo vděčí za mečbol skvělé první třetině. Zase jsme zaspali začátek, litoval karlovarský kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2022 (22:57)     Sekcia sport

Znovu pardubičtí hokejisté jasně vedli, Karlovy Vary se ale i ve druhém utkání předkola extraligového play off vrátily do hry a Dynamo za vítězství 4:2 a tím i mečbol v sérii vděčí skvěle odehrané první třetině.

Česko - Švédsko 2:2 po první třetině

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.05.2024 (15:02)     Sekcia sport

Praha - Čeští hokejisté hrají v semifinále mistrovství světa v Praze se Švédskem 2:2 po první třetině. Utkání sledujte živě zde....

Překvapení na Karjale: ruští junioři si pohráli s domácími Finy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2020 (20:38)     Sekcia sport

Ruský juniorský výběr v Helsinkách na turnaji Karjala zaskočil hokejisty domácího Finska, přehrál je vysoko 6:2. Mladá sborná rozhodla o svém vítězství v úvodním dílu Euro Hockey Tour už v první třetině, kterou vyhrála 3:0. Útočník Jegor Afanasjev se pod úspěšný vstup ruského výběru podepsal posledním gólem zápasu a dvěma nahrávkami.

Brno udeřilo v první třetině. Dalo v ní tři góly

FOTBAL ONLINE: Bohemians hostí Karvinou, dočkají se hosté první letošní výhry?

Oceláři vydřeli výhru v druhé třetině, Vervu srazil Vrána

Jágr slaví, splnil misi. Kladno zvládlo rozhodující duel a vrací se mezi elitu

Brno spustilo kanonádu, Tygři se nestačili divit

Ligový výbor LFA podal kvůli koronaviru podnět na opavský klub

Hokejisté Mountfieldu slaví v Lize mistrů první výhru

Energie zničila soupeře třemi góly v prostřední části hry, Kracík slavil jubileum