Liberecká gólová smršť ve druhé třetině dovedla Tygry k vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2021 (20:18)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce vyhráli v pátečním utkání 51. kola Tipsport extraligy nad Zlínem 5:2. Po bezbrankové první třetině rozhodli Tygři o vítězství v prostřední části hry, kterou ovládli poměrem 5:1. celý článek

Dostáváme se do pohody, těší útočníka Kuska čtvrté vítězství hokejistů Komety v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2021 (21:32)     Sekcia sport

Brněnští hokejisté prokázali i v zápase s Libercem stoupající formu. Základ vítězství 4:1 nad Bílými Tygry položili třemi góly už v úvodní třetině. Připsali si čtvrtý extraligový triumf v řadě.

Oceláři vydřeli výhru v druhé třetině, Vervu srazil Vrána

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.01.2021 (17:14)     Sekcia sport

Hokejisté Třince zvítězili v 37. kole Tipsport extraligy na ledě Litvínova 2:1. O svém vítězství rozhodli Oceláři ve druhé třetině, kdy se prosadili z přesilové hry Marcinko a vítězný gól si připsal Vrána.

Američané rozstříleli Německo a berou bronz, rozhodla smršť ve druhé třetině

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.06.2021 (16:22)     Sekcia sport

Hokejisté USA porazili v duelu o 3. místo na MS v Rize Německo vysoko 6:1. Bronzové medaile získali počtvrté za posledních osm světových šampionátů.

Smršť v první třetině rozhodla, Oceláři na Hané vládli

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2023 (20:28)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce prohráli v 51. kole Tipsport extraligy na svém ledě s Třincem vysoko 0:5. Hosté o svém vítězství rozhodli třemi trefami v úvodní dvacetiminutovce.

Bilesová dovedla gymnastky USA k vítězství v soutěži družstev

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.07.2024 (20:41)     Sekcia sport

Hvězdná Simone Bilesová dovedla sportovní gymnastky USA na olympijských hrách k vítězství v soutěži družstev. Společně s Jade Careyovou, Jordan Chilesovou, Sunisou Leeovou a Hezly Riveraovou vyhrály v Paříži suverénně před Itálií a Brazílií. Sedmadvacetiletá Bilesová pod pěti kruhy získala páté zlato.

Hašek chválil i káral: Namíchaní jsme dobře. Ale Portugalci by nás potrestali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.06.2024 (06:59)     Sekcia sport

Gólová smršť ho potěšila, ale stejně nejdřív hledal chyby. Když Ivan Hašek, kouč fotbalové reprezentace, přišel po vítězství 7:1 nad Maltou mezi novináře, dokonce se lehce zakabonil a vytýkal: „Udělali jsme určité chyby, kterých se musíme na Euru vyvarovat. Portugalci by nás potrestali několikrát.“

Česko - Švýcarsko 0:0 po druhé třetině

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.05.2024 (02:32)     Sekcia sport

Praha - Čeští hokejisté hrají ve finále mistrovství světa v Praze se Švýcarskem po druhé třetině bez branek. Utkání sledujte živě zde...

Liverpoolská gólová smršť v Premier League

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2020 (15:26)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu deklasovali ve 14. kole anglické ligy 7:0 Crystal Palace. K vysoké výhře lídra tabulky přispěli dvěma góly Roberto Firmino a Muhammad Salah.

ANTOŠOVA BŘITVA: Třinec je schopen všeho! Sparta dostala v taktice na frak

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.04.2022 (07:15)     Sekcia sport

Před pátým finále extraligy všichni očekávali urputnou obrannou hru Třince a myslím, že se všichni úplně spletli. Protože to, co Oceláři proti Spartě předvedli, byla zejména v druhé třetině ofenzivní smršť.

Liberec - Plzeň 3:0, gólová smršť v úvodu, třetí gól přidává Hromada

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.08.2020 (16:46)     Sekcia sport

Plzeňští fotbalisté chtějí napravit vyřazení z předkola Champions League v ligovém utkání proti Liberci. Duel dvou evropských zástupců sledujeme v podrobném online přenosu.

Jsme strašně hodní, mrzelo Jílka. Bohemians prý dovedla k vítězství agresivita

Dva roky zranění, pak gólová smršť a na Letenaye čekala smlouva v Liberci

Zatrnulo mi, Kuba vůbec nereagoval, popsal Vlach děsivý moment

Čtvrtfinále MS: Česko - USA 0:2 po druhé třetině

Oceláři spustili smršť a mají první bod. Udělali jsme laciné chyby, štve Augustu

Slovensko na lopatkách! Vydřené vítězství, zasloužená výhra, shodují se experti

Bilesová dovedla Američanky k triumfu v družstvech a má páté olympijské zlato

Vincour se vrátil a nastartoval další obrat Komety. Opět jsme ukázali velkou sílu, tvrdil

"Noční můra. Co to děláme?" Švédy zaskočila česká smršť, doma už jim nevěří

Hawryluk bude Liberci chybět dva až tři týdny

Plzeňský Schleiss slavil 400. utkání v extralize: A ještě takový gól!

Demolice ve třetí třetině, Oceláři srazili Tygry

Brno zdolalo Liberec 4:1 a porazilo Bílé Tygry i potřetí v sezoně

Olomouc díky povedené druhé třetině porazila Litvínov

HOKEJ ONLINE: Švýcarsko začalo MS kanonádou, přijde i proti Norsku gólová smršť?

Sparťanský gólový uragán ve druhé třetině poslal Pražany do semifinále

Mistr rozdrtil v repríze finále Liberec, Sparta dovedla drama do vítězného konce

Litvínov po třetině snů poprvé vyhrál

Hororová třetina a fiasko. Nakřápli jsme si pocit z celé sezony, řekl Pešán po kolapsu v závěru

Výborně! Češi nakonec slaví jasnou výhru. Přibyla další ztráta

Mladá Boleslav díky povedené první třetině zdolala Olomouc

Uragán ve třetí třetině rozhodl o jasném vítězství Seveřanů

Hokejová Energie vydřela prodloužení, tam ale padla

SESTŘIH: Uragán ve třetí třetině rozhodl o jasném vítězství Seveřanů

Pardubice zastínily Kometu, nedovolily jí ani gól a v Brně překvapivě zvítězily 3:0

Motor otočil zápas s Bílými Tygry, rozhodl Pech

Dynamo vládlo ve druhé třetině, finiš mistra nestačil

Třinec rozhodl tři sekundy před koncem, Vítkovice zhasly Motor ve druhé třetině

Sláva už ve druhé třetině, Vegas zářilo jako tým. Bylo to tak celý rok, ví hráči